Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky na predaj vo Zvolene

Predošlá Nasledovná 1 - 9 z celkom 9 inzerátov
5 500 € 366,67 €/m²

Záhrada s chatkou na Podborovej

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Podborová - Borový Potok. Celková rozloha pozemku je 486 m2, z toho výmera chatky je 15 m2. Chatka je v pôvodnom stave, má murované základy a je kompletne podpivničená. Horná časť je drevostavba s lepenkovou strechou. Elektrická ani vodovodná prípojka zavedená nie je. K pozemku je centrálne ťahaná iba úžitková voda. Pozemok je mierne svahovitý s kaskádami. Na záhrade sú vysadené jablone, ríbezle a vinič. Prístupová cesta: spevnená. Na murovanom základe môže vyrásť nová chatka podľa predstáv budúceho majiteľa Ak túžite po oddychu v úžasnom tichu, na čerstvom vzduchu a zároveň v blízkosti mesta, táto ponuka je práve pre Vás. Okolím tejto nehnuteľnosti budete nadšený . . .

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
15 m²
Pozemok
486 m²
10 000 € 28,99 €/m²

Chatka zo záhradou na predaj, Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame Vám na predaj chatku so záhradou vo Zvolene v časti Zlatý Potok. Chata má jednu izbu a je podpivničená. Na pozemku je studňa. Viac informácií Vám poskytnem na telefónnom čísle 0911 461 164.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
345 m²
6 000 €

Predaj záhradnej chatky, Zvolen-Sekier

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku. Nachádza sa vo Zvolene, časť Sekier v záhradkárskej oblasti na pozemku 400m2. Je v udržiavanom, dobrom stave, s úžitkovou vodou, EE je možnosť dotiahnuť (je predschvalená), kúrenie je zabezpečené drevom v piecke. Chata je vhodná ne relax, záhradníčenie, s pekným výhľadom na okolie. Predáva sa cenu 6000,-Euro. Viac informácií v RK. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0905 360 935, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, kmetkova@peknereality.sk.

Cena dohodou

Predaj záhradnej chatky so záhradou Zvolen - Zlatý Potok

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku so záhradou vo Zvolene na Zlatom Potoku o rozlohe 321 m2. Pozemok je mierne svahovitý. Drevená chatka s prístreškom je o rozlohe 15m2, pozostáva z jednej miestnosti vhodnej na relax. V chatke zabudovaná elektrická prípojka a na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy - slivka, jablone a višňa, hrozno, ríbezle, maliny, jahody a černice. Záhradka je vhodná aj ako relax a záhradkárčenie. Cena záhradnej chatky so záhradnou je 7 700 €. Viac informácií v realitnej kancelárií. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: +421 908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
15 m²
Pozemok
321 m²
5 000 € 333,33 €/m²

Predaj záhradky s chatkou / ZL.Potok / Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame na predaj peknú vysporiadanú záhradku s menšou chatkou a skleníkom na Zlatom Potoku. Na pozemku je možnosť postaviť si vlastnú studňu. Voda bola nájdená, ale nebol spravený výkop. Momentálne je tam len niekoľko nádrží na zber dažďovej vody z odkvapov. Na záhradke je viacero ovocných stromov, kríkov, vinič. Rovinatá slnečná. Charakteristiky Celková úžitková plocha 15,00 m2 Plocha obytnej časti 15,00 m2 Stav nehnuteľnosti pôvodný stav Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov Rok kolaudácie 1970 - 1994 Výmera pozemku celkom 299,00 m2 Príjazd spevnená cesta

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
15 m²
Pozemok
299 m²
11 900 €

Na predaj celodenne slnkom zaliata záhradka na Zlatom Potoku vo Zvolene.

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

XEMAR ( ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56 ), Vám ponúka na predaj celodenne slnkom zaliatu záhradnú chatku na Zlatom Potoku vo Zvolene. Záhradka je vysporiadaná, má výmeru 273 m2, elektrika je v dosahu cca 5m, voda je úžitková. Chatka je v pôvodnom, no udržiavanom stave. Spodná časť je murovaná, horná časť je drevená. Na záhradke nie sú nazvláčané žiadne zbytočnosti, dá sa na nej hneď fungovať. Fotky naozaj nedokážu vystihnúť krásu, kľud a relax, ktorý tam môžete zažívať so svojou rodinou. Treba jednoducho vidieť. Pri serióznom jednaní dohoda možná. Môj kontakt: Ivan Kotrč 0918/40 66 56   !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

17 500 €

Záhradka s chatkou nad Neresnicou ZO Hájik

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

XEMAR  (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj záhradku so záhradnou chatkou v ZO Hájik. Záhradka s výmerou 294 m2 a chatka s rozlohou 18 m2 sa nachádzajú na rovinatej časti záhradkárskej osady a predstavujú veľmi pekný priestor na oddych. Záhradkárska osada je oplotená . Pozemok je vysporiadaný a je bez tiarch. Záhradka ako aj chatka sú udržiavané. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a vinič. Chatka je podpivničená. Odporúčam  obhliadku. V cene je zahrnutý kompletný právny, finančný a katastrálny servis.

Predošlá Nasledovná 1 - 9 z celkom 9 inzerátov