Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v Budatíne

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty
42 500 € 1 416,67 €/m²
Logo

Predaj záhradnej chatky Dubeň s veľkým pozemkom

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Žilina, Dubeň. Plocha: úžitková 30m2, pozemku 840m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 42 500 € Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň s krásnym výhľadom na Žilinu. Chatka je dvojpodlažná s kuchynským kútom, spoločenskou miestnosťou, kachle s komínom a presklenná veranda, na poschodí je priestor na spanie. Pozemok je z väčšej časti mierny svah a z časti terasovitý. Pri chatke je rezervoár na dažďovú vodu, vonkajší krb a murovaná pivnica na náradie. Na pozemku je vyvedená úžitková voda a sú vysadené ovocné stromy a kríky. Pozemok, ktorý je v užívaní o výmere 840 m2 je vo vlastníctve pozemkového fondu, chatka má súpisné číslo a má samostatnú prípojku elektrickej energie. Veľkou výhodou je poloha chatky, nachádza sa v spodnej rade záhradkárskej osady so samostatným prístupom, veľký pozemok, po úprave chatka môže slúžiť na celoročné bývanie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
840 m²
Úžitková plocha
30 m²
27 900 € 67,55 €/m²
Logo

PREDAJ ZÁHRADNEJ CHATKY DUBEŃ SO SÚP. ČISLOM A VYSPORIADANÝM POZEMKOM

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj chaty a rekreačné objekty Žilina, Dubeň. Plocha: pozemku 413m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 27 900 € Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň s krásnym výhľadom na Žilinu. Záhradkárska osada je situovaná vo svahu s prístupom až ku chatke. Chatka je jednopodlažná s jednou miestnosťou kde sa nachádza kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, kachle s komínom. Zo zadnej časti chatky je murovaná pivnica na ovocie, miestnosť na náradie a suché WC. Pozemok je terasovitý so spevnením pri chatke murovaná nádrž, ktorá slúžila ako bazén, alebo sa môže využiť ako nádrž na zber dažďovej vody. Chatka má úžitkovú vodu / nie je zavedená do chatky /, pitná voda 50 m2 od chatky. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a iné. Pozemok o výmere 413 m2 je v osobnom vlastníctve a chatka má súpisné číslo, je napojená na elektriku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
413 m²
Cena dohodou
Logo

Luxusná chatka na celoročné bývanie - Žilina

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

LIFER Reality ponúka na predaj luxusnú chatku na celoročné bývanie v Žiline Nehnuteľnosť sa nachádza v záhradkárskej osade Dubeň. K chatke prislúcha aj vysporiadaný pozemok o rozlohe 409m2. Vďaka kompletnej rekonštrukcii je táto nehnuteľnosť vo výbornom stave. Polovica chatky je podpivničená - nachádza sa tu WC, a malá kuchynka. Na prízemí je moderne riešená kuchyňa s obývacím priestorom / východ na terasu / Ďalej sa na prízemí nachádzajú dve spálne a kúpeľňa s WC. V podstate sa jedná o malý trojizbový byt s vlastnou záhradou. Na pozemku sa nachádza aj parkovacie miesto pre dve autá. Chatka je tesne pred dokončením / treba dokončiť oporné múry a terasu /. Vykurovanie je zabezpečené krbom prípadne elektrickými panelmi. Majiteľ pri realizácii dbal na detaily vďaka čomu sa Vám tu bude páčiť. Túto luxusnú chatku môžete mať cena dohodou. Samozrejme aj na túto nehnuteľnosť Vám vieme vybaviť naj hypotéku.

77 000 € 2 138,89 €/m²
Logo

‼️✳️ Predáme chatku, Žilina - k.ú. Budatín, LEN V R2 SK. ‼️✳️

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Lokalita : Žilina - k.ú. Budatín Sekcia : predaj Druh : záhradná chatka Počet izieb : 3+kk Terasa : áno Pivnica : áno Zastavaná plocha : 42 m² Plocha pozemku: 409 m² Siete: elektrika, voda užitková, žumpa Stav : vo výstavbe Popis: Predáme murovanú chatu o zastavanej ploche cca 42 m² s vysporiadaným pozemkom o výmere 409 m² v k.ú. Budatín. Chatka pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej časti s kuchynským kútom s vstupom na terasu, kúpeľne a dvoch samostatných izieb a je čiastočne podpivničená kde je planovaná letná kuchynka a WC. Chatka je vo výstavbe a predáva sa v stave vid. foto. V prípade dohody ceny je možné aj chatku dokončiť na kľúč. Cena : 77.000,- € Kontakt : 0903950350

Stav
Vo výstavbe
Úžitková plocha
36 m²
Zastavaná plocha
42 m²
Pozemok
409 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty