Rozšírené hľadanie

Chalupy a rekreačné domčeky na predaj v Zákopčí

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
119 000 € 508,55 €/m²
Logo

Prodej domu, 234 m², Zákopčie

Kysuce (Zákopčie), okres Čadca

Nabízíme prodej domu (zděné chaty) nacházející se v obci Zákopčie, cca 30 min. od českých hranic na Slovensku. Dům se prodává vybavený a je možné jej začít ihned využívat. Teplo vám přes zimu zajistí jedny krbové kamna na tuhá paliva (tzv. peterky), jedny kamna na dřevěné piliny a také jedno plynové topidlo na propanbutanovou láhev. Pitná voda je získávána ze studny nacházející se v lese a teče samospádem rovnou k domu. Tu si poté prostřednictvím elektrického bojleru ohřejete. Splachování WC je řešeno užitkovou vodou. Lokalita je krásná, klidná, ale zároveň to máte pouhé 2 km do centra obce, kde najdete obchod, poštu, vlakovou zastávku, výbornou restauraci a další občanskou vybavenost. Dům je stavěný nejen na občasné přebývání, ale je i k celoročnímu bydlení. Doporučujeme vám domluvit si nezávaznou prohlídku.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
234 m²
285 000 € 1 295,45 €/m²
Logo

Znížená cena:Predaj nádhernej chalupy v Zákopčí

Kysuce (Zákopčie), okres Čadca

Hľadáte pokojné miesto v nádhernej prírode s možnosťou turistiky, zberu lesných plodov i oddychu? Ponúkame Vám na predaj nádherný rekreačný objekt, víkendový dom pre náročných v úžasnej prírode obce Zákopčie, ktorý je umiestnený presne v takejto lokalite. Kamenitá, celoročne udržiavaná cesta Vás privedie na toto rozprávkové miesto v menšej osade. Tu sa nachádza už spomínaný objekt, ktorý je vhodný nie len na voľné dni, ale ponúka možnosť celoročného prenajímania so zaujímavým výnosom. Objekt prešiel kopletnou rekonštrukciou a časť domu bola kompletne vystavaná. Pozostáva so vstupnej chodby kúpeľne s WC a sprchovacím kútom, priestrannej kuchyne s kuchynskou linkou, úžasnou kachľovou pecou, a nádhernej spoločenskej haly s krbom, sedačkou, biliardovým stlom a príjemným nábytkom. Do podkrovia vedie drevené schodište do vstupnej haly, 3 komfortných spální s kompletným vybavením a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V chalupe sa nachádza aj pôvodná kamenná pivnica, vhodná na umiestnenie vinotéky. Záhrada je situovaná kaskádovito od sedenia na priedomí, cez vonkajší altán s krbom a príjemným sedením, až na vrchnú terasu s možnosťou kúpania vo vonkajšej vírivke. Dom je vykurovaný nie len prostredníctvom kachľovej pece a krbom s prieduchmi a turbom, ale aj elektrickým vyhrievaním. Teplo neuniká vďaka precíznemu vnútornému zatepleniu, kvalitnému krovu a strešnému pokrytiu pozinkovaným plechom. Pitná, veľmi kvalitná a zdravá voda je zabezpečená hlbokým vrtom až 32 m. Odpad je riešený do septiku, ktorý sa čistí cca raz za 3 roky. Charizmu a neopakovateľnú atmosféru dotvára kombinácia kameňa a dreva tak v interiéru, ako aj exteriéu,. Oproti domu stojí garáž a tiež ďalšia mistnosť odkladania náradia, snežného skútru a iné...Lokalita je "malý kúsok raja" Ak aj Vás očarila táto nehnuteľnosť, tu je cena 285 000 € vrátane kompletného vybavenia. kontakt: Mgr. Mária Habčáková 1. Reality Rent, tel: 0903 564 094, dejova@reality-rent.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
479 m²
Úžitková plocha
220 m²
Zastavaná plocha
165 m²
119 000 € 508,55 €/m²
Logo

Na predaj chata na Zákopčí

Kysuce (Zákopčie), okres Čadca

Ponúkame Vám na predaj chalupa, rekreačný domček v Zákopčí, okres Čadca. Plocha: úžitková 234m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 119 000 €. Dom sa predáva zariadený, ihneď k dispozícii. Vykurovanie pieckou (petrík) na tuhé palivo. A vykurovanie aj na plynovú fľašu. Pitná voda je získavaná zo studne v lese a tečie samospádom rovnou k domu. Ohrev vody pomocou elektrického bojleru. Lokalita je tichá, krásna, vzdialená od centra obce 2km, kde je obchod pošta a ďalšia občianska vybavenosť.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
234 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty