Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky na predaj vo Vyšnej Hutke

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
37 000 € 86,45 €/m²
Logo

Záhradná chatka v ticho lesnatom prostredí blízko Košíc, Vyšná Hutka 20 m2 zastavaná plocha.

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

TUreality ponúka na predaj peknú záhradnú chatu situovanú v lesnatom prostredí na pozemku s rozlohou 428m2 pri obci Vyšná Hutka v záhradkárskej časti, ktorá je vzdialená od centra Košíc iba 10 km. Pozemok je prevažne rovinatý. Zastavaná plocha je cca 20m2, na pozemku sa nachádza 2 x studňa, záhradný krb, pivnica a suché WC. Samotná chatka pozostáva z jednej miestnosti + prístrešok, je napojená na elektrinu. Na záhrade sú ríbezle, maliny, černice, vinič, ovocné stromy višňa, marhuľa, broskyňa, jabloň a taktiež okrasné dreviny. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta z makadamu. V okolí pozemku sa nachádzajú rekreačné chatky, príjemní, pohodoví susedia. Pozemok je oplotený plotom a bránkou s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Záhrada v tejto krásnej tichej lokalite obce je vhodná predovšetkým na rekreačné účely. V okolí je možnosť turistiky, cykloturistiky či hubárčenia. V prípade rýchleho jednania dohoda možná. V cene nie je zahrnutý právny servis RK. Viac info na adrese simko@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0904408322.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
428 m²
29 990 € 1 874,38 €/m²
Logo

ZÁHRADNÁ CHATKA V TICHOM PROSTREDÍ blízko KOŠÍC s VLASTNOU STUDŇOU

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Ponúkame na predaj peknú záhradnú chatku, ktorá sa nachádza v krásnom, tichom a lesnatom prostredí na prevažne rovinatom pozemku o výmere 376 m2 v záhradkárskej časti pri obci Vyšná Hutka iba 8 km od Košíc v okrese Košice - okolie. Na pozemku sa nachádza útulná drevená chatka, pri ktorej je vykopaná vlastná studňa. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta. Pozemok je oplotený, z ktorého sú krásne výhľady na okolitú prírodu. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, poradenstva a právneho servisu. Kontakt: 0911 900062 Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
16 m²
Pozemok
376 m²
39 000 € 1 950 €/m²
Logo

Záhrada s chatkou Vyšná Hutka

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Ponúkam na predaj záhradu s chatkou vo VYŠNEJ HUTKE - Košice-okolie, iba 7 km od Košíc. Nachádza sa v záhradkárskej oblasti v tichej lokalite. Výmera záhrady : 420 m2. Pozemok je oplotený. Prístupová cesta : spevnená. Na pozemku sa nachádza chatka (upravená unimobunka) s krytou terasou, záhradný krb, kontajner na náradie, betonová pivnička na zeleninu, okrasné dreviny, kvetinové záhony, ovocné stromy, dva druhy viniča, ríbezle, maliny, černice. Pôda je vhodná aj na pestovanie zeleniny. Inžinierske siete : elektrina, vlastná studňa. V PRÍPADE ZÁUJMU VOLAJTE NA č. : 0950 265977 - Veronika Kinlovičová.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
420 m²
Úžitková plocha
20 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty