Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát vo Vyšnej Hutke

Predošlá Nasledovná 1 - 7 z celkom 7 inzerátov
37 000 € 1 850 €/m²
Logo

Záhradná chatka v ticho lesnatom prostredí blízko Košíc, Vyšná Hutka 20 m2 zastavaná plocha.

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

TUreality ponúka na predaj peknú záhradnú chatu situovanú v lesnatom prostredí na pozemku s rozlohou 428m2 pri obci Vyšná Hutka v záhradkárskej časti, ktorá je vzdialená od centra Košíc iba 10 km. Pozemok je prevažne rovinatý. Zastavaná plocha je cca 20m2, na pozemku sa nachádza 2 x studňa, záhradný krb, pivnica a suché WC. Samotná chatka pozostáva z jednej miestnosti + prístrešok, je napojená na elektrinu. Na záhrade sú ríbezle, maliny, černice, vinič, ovocné stromy višňa, marhuľa, broskyňa, jabloň a taktiež okrasné dreviny. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta z makadamu. V okolí pozemku sa nachádzajú rekreačné chatky, príjemní, pohodoví susedia. Pozemok je oplotený plotom a bránkou s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Záhrada v tejto krásnej tichej lokalite obce je vhodná predovšetkým na rekreačné účely. V okolí je možnosť turistiky, cykloturistiky či hubárčenia. V prípade rýchleho jednania dohoda možná. Viac info na adrese simko@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0904408322.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
428 m²
Úžitková plocha
20 m²
45 000 € 118,11 €/m²
Logo

Na predaj záhrada s chatkou - Vyšná Hutka

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Ponúkam na predaj záhradu s chatkou vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite Vyšná Hutka iba 5 km od Košíc, okres Košice, Košice - okolie. Pozemok o rozlohe 381 m2 sa nachádza v tichej lokalite s pekným výhľadom. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy (čerešňa, hruška, jabloň). Na pozemku je latrína, IS - elektrina zavedená v chatke, voda - studňa 25 m hlboká. Výborná dostupnosť autom, parkovanie možné priamo na pozemku.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
381 m²
29 990 € 1 874,38 €/m²
Logo

ZÁHRADNÁ CHATKA V TICHOM PROSTREDÍ blízko KOŠÍC s VLASTNOU STUDŇOU

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Ponúkame na predaj peknú záhradnú chatku, ktorá sa nachádza v krásnom, tichom a lesnatom prostredí na prevažne rovinatom pozemku o výmere 376 m2 v záhradkárskej časti pri obci Vyšná Hutka iba 8 km od Košíc v okrese Košice - okolie. Na pozemku sa nachádza útulná drevená chatka, pri ktorej je vykopaná vlastná studňa. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta. Pozemok je oplotený, z ktorého sú krásne výhľady na okolitú prírodu. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, poradenstva a právneho servisu. Kontakt: 0911 900062 Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti Orion Real s.r.o.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
16 m²
Pozemok
376 m²
54 000 € 1 125 €/m²
Logo

Ponúkam peknú murovanú chatu s veľkým pozemkom v obci Vyšná Hutka

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Top Real Košice exkluzívne ponúka peknú chatu v dobrom stave ,so slnečným rovinatým pozemkom v peknom prostredí v obci Vyšná Hutka. Chata stojí na krásnom rovinatom pozemku s rozlohou 650 m2,oplotenom z troch strán. Na pozemku sa nachádza veľa ovocných stromov a miesta napríklad na pestovanie zeleniny a tiež plechová búda slúžiaca ako náraďovňa. Chata je samostatne stojaca, útulná , s veľkým podkrovným priestorom vhodným na zobytnenie a využitie na nočnú časť. Prízemná časť chaty je využiteľná ako letná kuchyňa s možnosťou vybudovania sprchy a WC. Dispozícia : Prízemie - Miestnosť vhodná na letnú kuchyňu a kúpeľňu 1 NP - Obývacia miestnosť Podkrovie - Veľký priestor s možnosťou zobytnenia IS : • Voda / studňa / - formou zásobníka • Elektrina / 220, 380 / • Kanalizácia / možnosť ČOV len na dažďovú vodu / Materiál : • Dom – kváder • Strecha – sedlová , kanadský šindeľ / • Okná – drevené • Podlahy – plávajúce Plocha pozemku : 650 m2 Zastavaná plocha : 24 m2 Úžitková plocha : 48 m2 Príjazdová cesta : asfalt CENA: 54.000€ Kontakt : Táňa Sakačová - 0944 528 007 V cene je zahrnutá provízia realitnej spoločnosti, kompletný právny servis a bezplatné finančné poradenstvo externým nezávislým finančným sprostredkovateľom. Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom realitnej spoločnosti Top Real Košice

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
24 m²
Pozemok
650 m²
54 000 € 1 125 €/m²
Logo

Murovaná chata s veľkým pozemkom

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Top Real Košice exkluzívne ponúka peknú chatu v dobrom stave ,so slnečným rovinatým pozemkom v peknom prostredí v obci Vyšná Hutka. Chata stojí na krásnom rovinatom pozemku s rozlohou 650 m2,oplotenom z troch strán. Na pozemku sa nachádza veľa ovocných stromov a miesta napríklad na pestovanie zeleniny a tiež plechová búda slúžiaca ako náraďovňa. Chata je samostatne stojaca, útulná , s veľkým podkrovným priestorom vhodným na zobytnenie a využitie na nočnú časť. Prízemná časť chaty je využiteľná ako letná kuchyňa s možnosťou vybudovania sprchy a WC. Dispozícia : Prízemie - Miestnosť vhodná na letnú kuchyňu a kúpeľňu 1 NP - Obývacia miestnosť Podkrovie - Veľký priestor s možnosťou zobytnenia IS : • Voda / studňa / - formou zásobníka • Elektrina / 220, 380 / • Kanalizácia / možnosť ČOV len na dažďovú vodu / Materiál : • Dom – kváder • Strecha – sedlová , kanadský šindeľ / • Okná – drevené • Podlahy – plávajúce Plocha pozemku : 650 m2 Zastavaná plocha : 24 m2 Úžitková plocha : 48 m2 Príjazdová cesta : asfalt CENA: 54.000€ Kontakt : Janka Lengyelová - 0948 031 461 V cene je zahrnutá provízia realitnej spoločnosti, kompletný právny servis a bezplatné finančné poradenstvo externým nezávislým finančným sprostredkovateľom. Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom realitnej spoločnosti Top Real Košice.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
24 m²
Pozemok
650 m²
37 000 € 1 850 €/m²
Logo

Záhrada s chatkou Vyšná Hutka

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Ponúkam na predaj záhradu s chatkou vo VYŠNEJ HUTKE - Košice-okolie, iba 7 km od Košíc. Nachádza sa v záhradkárskej oblasti v tichej lokalite. Výmera záhrady : 420 m2. Pozemok je oplotený. Prístupová cesta : spevnená. Na pozemku sa nachádza chatka (upravená unimobunka) s krytou terasou, záhradný krb, kontajner na náradie, betonová pivnička na zeleninu, okrasné dreviny, kvetinové záhony, ovocné stromy, dva druhy viniča, ríbezle, maliny, černice. Pôda je vhodná aj na pestovanie zeleniny. Inžinierske siete : elektrina, vlastná studňa. Cena 37000€ + provízia Rk. V PRÍPADE ZÁUJMU VOLAJTE NA č. : 0950 265977 - Veronika Kinlovičová.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
420 m²
Úžitková plocha
20 m²
54 000 € 1 125 €/m²
Logo

Murovaná chata s veľkou záhradou, Vyšná Hutka

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

Top Real Košice exkluzívne ponúka peknú chatu v dobrom stave ,so slnečným rovinatým pozemkom v peknom prostredí v obci Vyšná Hutka. Chata stojí na krásnom rovinatom pozemku s rozlohou 650 m2,oplotenom z troch strán. Na pozemku sa nachádza veľa ovocných stromov a miesta napríklad na pestovanie zeleniny a tiež plechová búda slúžiaca ako náraďovňa. Chata je samostatne stojaca, útulná , s veľkým podkrovným priestorom vhodným na zobytnenie a využitie na nočnú časť. Prízemná časť chaty je využiteľná ako letná kuchyňa s možnosťou vybudovania sprchy a WC. Dispozícia : Prízemie - Miestnosť vhodná na letnú kuchyňu a kúpeľňu 1 NP - Obývacia miestnosť Podkrovie - Veľký priestor s možnosťou zobytnenia IS : • Voda / studňa / - formou zásobníka • Elektrina / 220, 380 / • Kanalizácia / možnosť ČOV len na dažďovú vodu / Materiál : • Dom – kváder • Strecha – sedlová , kanadský šindeľ / • Okná – drevené • Podlahy – plávajúce Plocha pozemku : 650 m2 Zastavaná plocha : 24 m2 Úžitková plocha : 48 m2 Príjazdová cesta : asfalt CENA: 54.000€ V cene je zahrnutá provízia realitnej spoločnosti, kompletný právny servis a bezplatné finančné poradenstvo externým nezávislým finančným sprostredkovateľom. Kontakt : Janka Lengyelová - 0948 031 461 Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom realitnej spoločnosti Top Real Košice.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
24 m²
Pozemok
650 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 7 z celkom 7 inzerátov