Skryť rozšírené hľadanie

Vyhľadávanie chát

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 209 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

375 000 € 1 136,36 €/m²
Logo

Chata/ Apart.dom/300m od vleku/ výhodná investícia

Horehronie (Donovaly), okres Banská Bystrica

Chata na predaj aj s vypracovanou projektovou dokumentáciou k rekonštrukcii a znaleckým posudkom na 392 000€. Krásne miesto v intraviláne. Jedná sa o známu a zaujímavú donovalskú chatu / ubytovacie zariadenie. Bola postavená v 60-70 rokoch. Je to dobrá investičná príležitosť, pretože sa dá jednoducho prerobiť na prenájom apartmánov. Chata je vo výbornom stave, bez jedinej statickej chyby a ideálna na kompletnú rekonštrukciu a prístavbu. Vzniknú tam 4 pekné apartmány z toho 1veľký apartmán, alebo 5 štandartných. V každom apartmáne príprava na krb, alebo pec. Pod chatou je klenbová pivnica z ktorej je možné urobiť peknú vínnu pivnicu s pár sudmi vína a posedením. To čo je tiež výnimočné je miesto, kde stavba stojí, pretože je to jedno z najzaujímavejších miest na Donovaloch. Kľud, chalupy s verandou a pekné okolie. Chata sa nachádza cca 300m od lyžiarskeho vleku. Predpokladaná investícia do kompletnej prerábky a prístavby - 170 000 - 200 000€. Po tejto investícii vychádza cena na m2 cca 1600€ Úžitková plocha po rekonštrukcii a prístavbe - 370m2.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
330 m²
Zastavaná plocha
190 m²
Pozemok
943 m²
64 000 € 61,36 €/m²
Logo

Chalupa s pozemkom, Turčianky, okr. Partizánske.

Horná Nitra (Turčianky), okres Partizánske

Predám chalupu so súpisným číslom vhodnú i na trvalé bývanie v obci Turčianky, okres Partizánske. Pozemok je oplotený vo výmere 1043 m2. Zastavaná plocha a nádvorie je 460 m2 a záhrada 583 m2 ktorá prechádza do svahu až pod horu. Lokalita je tichá . V chalupe je zavedená elektrina (230/400V využívaný aj nočný prúd) s elektromerom v múriku pri bráne , plyn , obecná voda s vodomerom na pozemku v šachte. Vodovod v chalupe je napojený na vlastnú studňu s čerpadlom v pivničke. Kúrenie je možné tuhým palivom v kuchyni (kachle) prípadne i v obývacej izbe kde sú plynové gamatky . V kuchyni je aj elektrické kúrenie v spálni je len elektrické kúrenie. V kuchyni je plynový sporák a el. rúra. Teplú vodu zabezpečuje el. bojler ktorý je v kúpeľni . V kúpeľni je vaňa , umývadlo a WC, kúrenie elektrické. Odpad je riešený žumpou/trativod. Pred vchodom do chalupy pod strechou je „gánok“ z ktorého sa ide do vyvýšenej komory s pivničkou. Do šopy sa vchádza samostatným vchodom odkiaľ vedú schody na povalu. Strešná krytina a niektoré strešné prvky boli renovované pred 15 rokmi. Na povale sú i náhradné škridle. Okná sú drevené dvojité. Obvodové múry sú cca 40cm široké nezateplené. V záhrade sú ovocné stromy orechy a drobné ovocie. Dom sa predáva aj so zariadením. V blízkosti je autobusová zastávka. Obývačka 4,55 x 4,50 m Kuchyňa 3,10 x 4,50 m Kúpeľňa 1,80 x 2,52 m Predsieň 1,80 x 1,80 m Spálňa 3,10 x 4,50 m Prosím RK nekontaktovať.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 043 m²
110 000 €
Logo

3 chalupy s pozemkami na Budinskych Lazoch

Poiplie (Budiná), okres Lučenec

Na predaj ponúkame 3 chalupy v pôvodnom stave, s takmer 3000m2 pozemkov v atraktívnej oblasti Budinskych Lazov (okr. Lučenec). Je to jedinečná príležitosť na kúpu alebo investovanie, pretože väčšina pozemkov a nehnuteľností v danej oblasti je nevysporiadaná, ma roztrúsených majiteľov a je nesmierne zložité sa dopracovať ku kúpe tak veľkych a zocelených parciel. Pozemok a budovy ponukaju výborný potenciál pre realizovanie vlastných predstáv pre budúcich majiteľov, či už ide o agroturistiku, eko turizmus, prenájom, príležitosť pre malých farmárov alebo dlhodobé bývanie. Budovy sú v pôvodnom stave a s pomocou architekta (alebo vlastnej fantázie) ponúkaju množstvo variácii toho, ako tuto rozľahlú nehnutelnosť využit. Oblasť je pokojná a tichá, je mimo územia obce. V susedstve sa nachádza ešte 6 dalsich domov, v ktorých už nikto nebýva a všetky sú využívané na rekreačné účely. Nehnuteľnosti sú obkolesené lúkami a lesmi, miestnou dominantou je vrch Javor, prírodný útvar Kamenná brána a jaskyňa Jánošíkova skýša. Je tu obrovské množstvo príležitostí na oddych, pešiu alebo cyklo turistiku, v zime bežky a v lete kúpanie v 9.5 km vzdialenej vodnej nádrži Ružiná, ktorá je najteplejšia na Slovensku. Všade naokolo sa nachádza diva príroda, dajú sa tu zriedkavo vidiet vlky, medvede a tiež jelenia/srnčia zver, diviaky atd. Inžinierske siete: • Voda z miestnej vyvieračky/zásobárne je zadarmo, je privedená potrubiami priamo k domom • Elektrika je pripojená • Odpadová voda musí byť riešená žumpou alebo ČOV • Internet je možné riešiť satelitne (Starlink) alebo cez mobilných operátorov Okolie: • Vodná nádrž Ružiná: 9.5 km • Haličský Zámok: 16 km • Lučenec: 23 km • Kriváň (rýchlostná cesta R2): 15 km • Lyžiarske stredisko Košutka Hriňová: 25 km Budova 927/3: • Jedná sa o jednopodlaznú budovu so sedlovou strechou a s čiastocným podpivničením v pôvodnom stave. • Rozloha budovy je 97m2 • Zobytnením podkrovia sa dá dosiahnuť takmer zdvojnásobenie úžitkovej plochy • Steny sú zo zmiešaného muriva (kameň, pálená tehla) • Voda je privedená pred dom, je z miestneho prameňa a je zadarmo Budova 927/2: • Je to jednopodlažná budova so sedlovou strechou. • Rozloha budovy je 126m2 • Zobytnením podkrovia sa dá dosiahnuť takmer zdvojnásobenie úžitkovej plochy • Steny sú zo zmiešaného muriva (kameň, pálená tehla) • Voda je privedená pred dom, je z miestneho prameňa a je zadarmo Budova 928: • Jedná sa o pôvodnú hospodársku budovu so sedlovou strechou, v pôvodnom stave • Rozloha budovy je 119m2 • Steny su kompletne z kameňa, čo vytvára priestor na jedinečné možnosti rekonštrukcie s priznanými stenami • Vodu je možné pripojiť a je zadarmo. Supis parciel a nenutelnosti, katastrálne územie Budiná: • 927/1 – Dvor • 927/2 – Budova • 927/3 – Budova • 928 – Budova • 929/1 – Záhrady • 929/2 – Záhrady

300 000 € 1 363,64 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj rozprávkovú chalupu v prekrásnej prírode Oravy

Kysuce (Zákopčie), okres Čadca

Ponúkame na predaj nádhernú romantickú chalupu v prekrásnom prostredí. Chalupa sa nachádza v blízkosti Čadce, v obci Zákopčie vo veľmi peknom prostredí prírody na samote a má nádhernú scenériu s krásnymi výhľadmi. Táto dvojpodlažná chalupa je kompletne zariadená, má 6 miestností, kuchyňu, špajzu, kumbál. podpivničenú garáž. Prízemie tvorí veľká obývacia miestnosť, kuchyňa s murovanou pecou, chodba so schodiskom, kúpeľňa a miestnosť na spanie. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 priestranné izby, kúpeľňa a chodba s úložnými priestormi. Konštrukčne ide o murovanú stavbu , so sieťami ako je elektrická energia, vlastná studňa, odpad je riešený septikom. Vykurovanie je na tuhé palivo - krb, pec a elektrické kachle. Súčasťou chalupy je podpivničená murovaná garáž a kamenný altánok s posedením a jakuzzi. Chalupa sa predáva komplet zariadená – kožené sedačky, kompletné zariadenie kuchyne, jakuzzi, snežný skúter, postele ... Prístupová cesta k chate je kamenistá. Rozloha pozemku: 480 m2 Zastavaná plocha: 165 m2 Úžitková plocha 220 m2. Chalupa je stvorená na oddych a relax v nádhernej prírode. Táto nehnuteľnosť je vedená na LV ako rodinný dom. Treba vidieť .... V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a poradenstvo, spočívajúci najmä v správnom a korektnom priebehu obchodu až do samotného odovzdania nehnuteľnosti, príprava zmluvnej dokumentácie a podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva na príslušnú správu katastra nehnuteľností. V cene je aj provízia. V prípade, že využijete služby nášho hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru vo všetkých bankách na porovnanie a následne vybaví úver na kúpu nehnuteľnosti Vám zabezpečíme znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť zdarma.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
220 m²
Zastavaná plocha
165 m²
Pozemok
480 m²
53 000 € 2 038,46 €/m²
Logo

Chalupa s pozemkom 350 m 2, 16 km od Banskej Bystrice – cena 53 000€

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj víkendovú zrekonštruovanú chalupu v zastavanom území malebnej obce 16 km od Banskej Bystrice. Táto obec leží východne od Banskej Bystrice, na pravom brehu rieky Hron. Pozemok má výmeru cca 350 m2, úžitková plocha 26 m2 : kuchynský kút, kúpeľňa, obývací priestor a podpivničený priestor 15 m2. Priamo na pozemku môže parkovať jedno menšie auto. Inžinierske siete: elektrina (aj 400V), obecný vodovod, žumpa (len WC), trativod (sprcha, umývadlo, kuch. drez); ohrev vody el. bojlerom; sporák na PB bombu; vykurovanie na tuhé palivo v krbovej piecke. Materiál: dom - tehla, skala, hlina; strecha sedlová staršia v dobrom stave - škridla; okná - plast; dvere - drevo; podlahy - dlažba, drevo. Chalupa je svojou ubytovacou kapacitou vhodná najmä pre jednotlivca alebo párik predovšetkým v letnom období, kedy je možné organizovať príjemné párty (pri ohnisku si môže posedieť aj 12 ľudí). V letných horúčavách sa dá schladiť vo „vínnej“ pivničke resp. ukryť pred dažďom. Výborná je aj poloha chalupy; cca 5 min. obchod COOP Jednota, pošta, reštaurácia, obecný úrad, autobusová zastávka; 10 min. kostol; 15 min. železničná stanica; 20 min kúpalisko. Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: Toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
350 m²
Úžitková plocha
26 m²
Zastavaná plocha
99 m²
18 000 € 25,07 €/m²
Logo

Stavebný pozemok 718 m2, s chatkou v Nízkych Tatrách pod Chopkom - Cena 18 000 €

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok 718 m2, s chatkou v obci 35 minút od Banskej Bystrice v Nízkych Tatrách pod Chopkom. Možnosť výstavby chalupy, alebo rodinného domu – intravilán obce, s krásnym výhľadom na Nízke Tatry – Chopok. V blízkosti sú atraktívne Tále, Krpáčovo, Mýto pod Ďumbierom. Na pozemku sa nachádza chatka, prístrešok, murovaný krb a studňa. Jedná sa o pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu chalupy alebo i rodinného domu. Šírka pozemku 12 m a dĺžka 74 m. Mapka uvádza len približné rozmery. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: Toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
718 m²
159 000 € 1 325 €/m²
Logo

ŠTÝLOVÁ 4-IZBOVÁ CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ S NÁDHERNOU PANORÁMOU

Tekov (Župkov), okres Žarnovica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rekreačné chaty v obci Župkov s nádhernou panorámou- okres Žarnovica na úpätí pohoria Vtačnik v Kľakovskej doline . Lokalita Vás očarí príjemnou, pokojnou vidieckou atmosférou. Obec má 871 obyvateľov. Osídlenie obce je lazovitého charakteru, centrálnu časť obce obklopuje viacero osád. Najbližšie lyžiarske strediská-Ski BLANC sú situované na východnej strane pohoria Vtačnik, Ski Hubačov.Salamandra Resort. Ponúkame na predaj novostavby dvojpodlažných rekreačných chát so zastavanosťou 65m2. 《9.6×6,6》s pozemkom 500m2 ku každej chate . Úžitková plocha predstavuje cca 110m2 vrátane terasy, 90m2 je čistá podlahová plocha miestností. Dispozícia- Prízemie:chodba, technicka miestnost,kúpeľna ,otvorená obývacia časť s kuchyňou, vstup na terasu . Podkrovie: samostatné 3. spálne, kúpeľňa,terasa. 1.NP: Vstupná chodba -3,85m2 Technická miestnosť-3,85m2 Kupelňa-7,09m2 Kuchyňa-6 m2 Obyvacia izba -20,6m2 Schodisko -3,2m2 Komora:1,68m2 2.NP: Izba -9,16m2 Izba-9,16m2 Izba -14,56m2 Kupelňa- 2,94m2 chodba-2,96m2 logia Chaty sú postavené na pevnom betónovom základe, kombinované murivom porfix a druhé podlažie drevo.Plne zateplené. Krytina- pálená keramická škridľa-Tondach ,farba antracit Fasáda biela ,sokel prírodný kameň Riolit.Taktiež obložená pohľadová stena aj komín. Poctienky okolo chalupy prekryté strechou z chalupy. Interiér izieb-priznané nosné drevo , trámy,podbytie .Farba trámov prevedenie zlatý dub.Podbitie bude prekladané (mlynárenský strop)drevo -červený smrek ,náter transparentný. Interiér - prírodný kameň Riolit za kozubom . Chaty sa predávajú dokončené do stavu štandard v cene 159000,-€ (Kúpeľne, podlahy, interiérové dvere so zárubňami ,interiérové drevene schody ,maľovka, krb.Exterier a interiér kombinovaný kameň s drevom. V cene štandardu nie je zahrnutá kuchynská linka. V prípade holostavby je cena chaty 149000,-€ IS-elektrina ,voda -vŕtana studňa, žumpa Dokončenie stavby -jar/2022 Ak Vás ponuka zaujala, radi Vás nehnuteľnosťami prevedieme a určite si vyberiete typ, ktorý je pre Vás najvhodnejší. Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa. Kanceláriu ACCENT REAL nájdete na Drieňovej ul. 34, Kontaktovať nás môžete aj na tel.č.: 0905 796 171 alebo emailom na: gramblickova@accentreal.sk

Stav
Novostavba
Pozemok
600 m²
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
90 m²
21 900 € 486,67 €/m²
Logo

** Na predaj národná kulturná pamiatka - ľudový dom postavený v r. 1833 - Trenčianske Bohuslavice

Stredné Považie (Trenčianske Bohuslavice), okres Nové Mesto nad Váhom

Číslo ponuky : 179888 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj "ľudový dom s výškou" ako národnú kultúrnu pamiatku postavenú v roku 1833 v obci Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto nad Váhom. Ľudový dom - chalupa je obdĺžnikového tvaru o zastavanej ploche 50 m2 postavená na hlinených základoch, skelet stavby bol postavený prevažne z nepálenej tehly (surovice), je v pôvodnom, no už v narušenom stave. Dom dispozične pozostáva z kuchyne a spálne + dve nad sebou vybudované podkrovia, ktoré slúžili na uskladňovanie surovín, odevov a osobných vecí, chalupa je čiastočne podpivničená. Stropy chalupy sú vybudované z klasických drevených trámov, ktoré sú ešte v zachovalom stave, strechu pokrýva plechová strešná krytina. V kuchyni sa nachádza historická pôvodná pec, ktorá slúžila na vykurovanie chalupy a v ktorej sa taktiež piekol chlieb. Dĺžka domu - 10 m Šírka domu - 5 m Úžitková plocha prízemia - 45 m2 + 2x podkrovie a pivnica Celková výmera pozemku - 112 m2 Nakoľko je chalupa národnou kultúrnou pamiatkou, druh ochrany č. 201, tak je možné ju zreštaurovať iba v ľudovom štýle pre zachovanie histórie. Podľa krajského pamiatkového úradu sa momentálne jedná o pamiatku "bez využitia", no môže napr. slúžiť po patričných opravách a úpravách ako "pamätná izba". Inžinierske siete - elektrina (momentálne trvalo odpojená). Orientácia domu - južná. K hranici pozemku vedie obecná asfaltová prístupová komunikácia. Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a vecných bremien, kúpou ihneď voľná. Viac informácií o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku tejto kultúrnej národnej pamiatky. Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
112 m²
Úžitková plocha
45 m²
Zastavaná plocha
50 m²
99 990 € 699,23 €/m²
Logo

Predaj chalupy 143 m2, Staré Hory - PREDAJ CHALUPY S ROZSIAHLYM POZEMKOM

Horehronie (Staré Hory), okres Banská Bystrica

NA PREDAJ vidiecky dom na Starých Horách - 11km od Donoval s rozsiahlym pozemkom 1884 m2 Realitná kancelária RE/MAX City reality ponúka exkluzívne na predaj vidiecky dom – chalupu. Nehnuteľnosť je vhodná na rekreáciu - chalupárčenie alebo podnikanie – blízkosť pre návštevníkom rekreačnej oblasti Donovaly. . K domu prislúcha záhrada o výmere 801 m2 a orná pôda o výmere 662 m2 ,zastavaná plocha a nádvorie o rozlohe 421 m2, spolu má pozemok celkovú výmeru 1884 m2. DOM: v pôvodnom stave ( kamenná stavba) pozostáva zo štyroch obytných izieb, kuchyne, komory, WC a kúpeľne. Úžitková plocha domu je 143 m2. Vykurovanie – kachle na tuhé palivo,. V kuchyni sa nachádza murovaná pec. Dom je napojený na obecný vodovod . ZÁHRADA A EXTERIÉR: Záhrada ponúka možnosť voľnočasových aktivít, oddychu ako aj pestovanie plodín, ovocných a okrasných drevín. Na konci pozemku sa nachádza potok. LOKALITA: Staré Hory sú na Slovensku známe ako katolícke pútnické miesto s históriou pútí, siahajúcou do 15. storočia, dominantným pôvodne gotickým kostolom Navštívenia Panny Márie. Nachádzajú sa tu aj ďalšie cirkevné stavby: Kaplnka Svätej Anny, matky Panny Márie, z roku 1794. Krížová cesta aj s kaplnkou Svätej trojice z 19. storočia. Na mieste údajného zjavenia v 15. storočí, v údolí nazývanom Studnička, sa nachádza prameň a tiež kaplnka so sochou Panny Márie z kararského mramoru, ktoré sú hojne navštevované pútnikmi. Ďalšia Kaplnka Sedembolestnej Panny Márie je na vrchole kalvárskeho vrchu pri obecnej škole. Výborné spojenie s Bratislavou, Ružomberkom, Banskou Bystricou a ďalšími časťami Slovenska. Obec Staré Hory je vzdialená iba 11 minút od lyžiarskeho strediska Donovaly a 4 minúty od obce Turecká. Je ideálnym miestom pre rodinný oddych a rekreáciu. CENA: 97 700,- € za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX City reality . Všetky poplatky sú zahrnuté v cene. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Nehnuteľnosť je kúpou voľná a bez ťarchy. Doporučujeme nehnuteľnosť vidieť. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX City reality.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 884 m²
Úžitková plocha
143 m²
Zastavaná plocha
421 m²
80 000 € 1 126,76 €/m²
Logo

Výstavba romantickej chalupy na zákazku, 43m2, Martin

Turiec (Martin), okres Martin

Ponúkame projekt a výstavbu nízko-energetického montovaného, difúzne otvoreného drevo-domu do štádia HOLODOM pre 4-člennú rodinu s prízemím a obytným podkrovím, so sedlovou strechou. Lokalita výstavby: Slovensko. Fotografie domu sú použité zo vzorovej stavby. Základná cena HOLODOMU je od 63.000€ bez DPH ,bez pozemku, základovej dosky a inžinierskych sietí. Konečná cena sa stanoví po vypracovaní ponuky na mieru podľa požiadavky klienta. Obytná plocha: 60m2 DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: obývacia časť: 14,21m2 kuchynská časť:11,11m2 kúpeľňa:2,25m2 WC:1,20m2 vstup so zádverím:2,25m2 2 izby na poschodí:34,68m2 Z obývacej časti je výstup na terasu. Okná: drevené s izolačným troj-sklom. Strešná krytina: plastový šindeľ s nízkou hlučnosťou pri daždi a vysokou odolnosťou a životnosťou. Obvodové nosné konštrukcie prízemia sú navrhnuté ako drevené stenové panely /sendvičová konštrukcia/ so zateplením v rámci hrúbky panelu + vonkajšia fasádna tepelná izolácia. Strop je drevený trámový. Obvodové a štítové steny podkrovia sú navrhnuté ako drevené stenové panely /sendvičová konštrukcia/ so zateplením v rámci hrúbky panelu + vonkajšia fasádna tepelná izolácia. Strecha je navrhnutá pomocou krokiev a klieštin, ako klasický tesársky krov. Schodisko je súčasťou prízemia a dotvára tak voľnú dispozíciu podlažia. V podkroví je nočná časť - spálňa a izba. Architektúra stavby má tradičný charakter samostatne stojaceho rodinného domu. Romantická chalupa môže slúžiť na trvalé bývanie alebo na rekreačné využitie. Budova nemá vystavený energetický certifikát.

Stav
Novostavba
Pozemok
43 m²
Úžitková plocha
71 m²
Zastavaná plocha
43 m²
74 900 € 680,91 €/m²
Logo

Predaj Chalupy 110 m2, Žarnovická huta

Tekov (Horné Hámre), okres Žarnovica

PREDAJ: Chata na polosamote, ako stvorená pre dobrodruhov 110m2, v prírode nad obcou Žarnovická Huta, len na skok do Revišťského Podzámčia. Chalupa v lone prírody, ďaleko od každodenného zhonu, IHNEĎ K UŽÍVANIU! 360° prehliadka: https://wonderful360world.eu/virtualtour_01/rojik/zarnovica/index.html?fbclid=IwAR00XMrd0adNiZTHEQFb5gSuKV3BL0ergH9Qfq2nx_5yyPRCpELo75aNbFM Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú chalupu - dom postavený z tehly, kameňa a kvádier po rozsiahlej rekonštrukcii, poskytujúcu únik od každodenného zhonu a ľudí, len 5 km od mesta Žarnovica a 10 km od Revišťského Podzámčia. POPIS NEHNUTEĽNOSTI: 2-izbová chalupa (spálňa, kuchyňa, kúpelňa, obývacia miestnosť s terasou) + relaxačná miestnosť s vírivkou a samostatným vstupom. Vedľa chalupy sa nachádza altánok na posedenie v prírode. Celková úžitková plocha je 110m2 Chata je postavená na slnečnom pozemku o veľkosti 680m2 v osobnom vlastníctve majiteľa. Pozemok je oplotený. Chalupa je postavená z kombinácie tehly a kvádry a prešla kompletnou rekonštrukciou. Vymenené sú nové plastové okná, nové drevené dvere, nové stierky, nová kúpelňa so sprchovým kútom a WC, kuchynská linka, krb a dobudovaná terasa. Vykurovanie je zabezpečené kombináciou klimatizácie, ktorú si môžete zapnúť cez mobilnú aplikáciu a krbom. Na sprchovanie a iné účely sa používa voda zo studne, v prípade potrebnej starostlivosti sa dá používať aj ako pitná. Odpad je riešený prostredníctvom žumpy. DISPOZÍCIA: Do chalupy vstupujete cez malú predsieň, ktorá je priamo spojená s kuchyňou. Na jednej strane kuchyne sa náchádza spálňa s krbom a na druhej obývačka z ktorej je výstup na terasu s nádherným výhľadom. Do kúpelne sa vstupuje z kuchyne a je v nej WC, práčka a sprcha. LOKALITA: Chalupa sa nachádza nad obcou Žarnovická huta. Je osadená do prírody a susedí iba s jednou chalupou. Ďalšie obydlie je vzdialené približne 1 km a obec Žarnovická huta približne 3 km. Lokalita Vám zabezpečí maximálny pokoj a oddych od mestského ruchu. Lokalita je vzdialená len kúsok od okresného mesta Žarnovica, od zveroparku a hradu v Revištskom Podzámčí, Banskoštiavnických tajchov, Lyžiarskeho strediska Salamandra ale aj od kúpeľov v Sklenných Tepliciach či vo Vyhniach. Na svoje si prídu hlavne milovníci prírody, krásnych výhľadov ale aj hubári. Dostupnosť autom: Žarnovica - 5 min Revišťské Podzámčie - 10 min Vyhne - 17 min Sklenné teplice 20 min Banská štiavnica - 25 min Nitra 45 min Bratislava 100 min MESAČNÉ NÁKLADY: Mesačné náklady cca 40€ (voda, elektrina, internet, smeti, daň z nehnuteľnosti). VÝHODY PRE NOVÉHO MAJITEĽA: - tichá lokalita - ideálne miesto pre oddych a relax v prírode - krásne prírodné prostredie - zrekonštruovaná stavba v dobrom technickom stave - slnečný pozemok s posedením v tieni stromov - nízke mesačné náklady - vybavebie v cene, ihneď k užívaniu POZOR !!!! : ku chalupe vedie lesná prístupová cesta, zjazdná vozidlom 4x4 s vyšším podvozkom (Niva, LandRover, Patrol, JEEP a pod). Dobrodruhovia si cestu rozhodne užijú. CENA: 74 900 eur vrátane poplatkov za kompletný servis spoločnosti RE/MAX s garanciou kvality ISO 17024. Vlastník nehnuteľnosti si vyhradzuje právo rozhodnúť o najvýhodnejšej ponuke záujemcu.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
680 m²
Úžitková plocha
110 m²
Zastavaná plocha
150 m²
79 900 € 649,59 €/m²
Logo

PREDAJ: Chalupa v "turčianskom" dvore, 123 m2, obec Háj, okres Turčianske Teplice.

Turiec (Háj, Turčianske Teplice), okres Turčianske Teplice

ÍSŤ DO HÁJA NIE JE NÁHODA, ÍSŤ DO HÁJA NA CHALUPU...JE POHODA. DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom - chalupu v štýle typickej architektúry a urbanizmu Turca (spoločné dvory), v malebnej obci Háj neďaleko Turčianskych Teplíc. PREDMET PONUKY Juhovýchodne orientovaný, čiastočne podpivničený kamenný dom s prístavbou, gánkom a terasou s úžitkovou plochou 105 m2, postavený na rovinatom, slnečnom pozemku s výmerou 117 m2. Súčasťou predaja je podiel na spoločnom dvore s výmerou 458 m2 a pozostatky hospodárskej budovy z kameňa na pozemku o veľkosti 105 m2. Pôvodný dom v minulosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou (el. rozvody, rozvody vody, výmena okien a vstupných dverí za plastové, výmena podláh), pričom bol zachovaný jeho pôvodný charakter v niektorých prvkoch (drevené stropy, interiérové dvere, okenice, klenby, drevená podlaha v kuchyni, gánok). Na prelome 80-90tych rokov bola k domu pristavená prístavba z tehál (sklad v suteréne, izba, kúpeľňa, samostatné WC, izba v podkroví s terasou a sprchovým kútom). Strecha domu je z pálenej škridle. Okná na dome sú plastové a pôvodné drevené (prístavba). Voda je privedená z verejného vodovodu, ohrev je zabezpečený el. bojlerom, likvidácia odpadových vôd je do žumpy s možnosťou pripojenia na obecnú kanalizáciu (príprava). Vykurovanie v dome je el. konvektormi a krbovou pecou. Mesačné náklady na prevádzku domu sú v tomto čase 80 Eur. RODINNÝ DOM (CHALUPA) JE KÚPOU IHNEĎ K DISPOZÍCII. DISPOZÍCIA Pôvodný dom: pivnica, vstupná hala (terajšia kuchyňa), izba 1, izba 2 (pôvodne kuchyňa s pripravenými rozvodmi vody), podkrovná izba. Prístavba: sklad v suteréne (vstup z izby), izba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, podkrovná izba so sprchovým kútom a výstupom na terasu. Exteriér: terasa, hospodárska budova z kameňa. LOKALITA Obec Háj je situovaná v Turčianskej kotline, v podhorí Veľkej Fatry a Kremnických vrchov. Je výborným východiskovým bodom pre letnú a zimnú turistiku, cykloturistiku, návštevu okolitých hradov, kultúrnych a historických pamiatok, tiesňav, vodopádov, náučných chodníkov, lyžiarskych stredísk a kúpeľov (SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice 2 km, Krahule 21 km, Skalka 29 km, Valčianska dolina 25 km, Gaderská dolina 14 km, Jasenská dolina 27 km a i.,). Základnú občiansku vybavenosť v obci tvorí obecný úrad, rímskokatolícky kostol, materská škola, potraviny. Ostatné služby (úrady, banky, obchody, služby) sú dostupné v okresnom meste Turčianske Teplice vzdialenom 2 km. Dostupnosť do ďalších väčších miest je do 1 hodiny cesty autom (Žilina 55 km, Martin 25 km, Banská Bystrica 37 km, Kremnica 22 km, Žiar nad Hronom 39 km). ODPORUČENIE MAKLÉRA Ak hľadáte chalupu v Turci, tak tento dom je správnou voľbou. Jeho chalupársky charakter posilní a atmosféru spoločného dvora typického pre architektúru v obci, vyváži prízemná terasa i terasa vychádzajúca z izby v podkroví ústiaca do upraveného dvora. Pokojné prostredie, uzavretý dvor, pekné výhľady a susedská blízkosť (pre niekoho môže byť prekážkou) sa môže stať príjemným a inšpiratívnym momentom pre úpravu chalupy vo vašom vlastníctve. Dispozícia domu pôsobí priestranne a zvládne aj väčší počet osôb v jednom čase so zachovaním potrebného súkromia. Prvky pôvodnej architektúry, ktoré zostali zachované, si podmania nejedného chalupára. Sú dobrým základom pre ďalšiu tvorbu a úpravu interiéru. Za povšimnutie a "druhú šancu" stojí kamenná hospodárska budova vhodná ako základ pre vonkajšie sedenie, skladový priestor, hosťovský domček, súkromné wellness a pod. CENA 79 900 Eur vrátane vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie Dobré Reality s.r.o. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
322 m²
Úžitková plocha
123 m²
Zastavaná plocha
117 m²
49 900 € 211,44 €/m²
Logo

PREDAJ: Tri domy so stodolou pod Stolicou, 236 m2/ 670 m2 pozemok, Rejdová, okres Rožňava

Gemer (Rejdová), okres Rožňava

...NA TOM DVORE V REJDOVEJ, TRI DOMY SO STODOLOU...A JEDEN GAZDA. DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj súbor troch domov so stodolou v rázovitej gemerskej obci Rejdová. PREDMET PONUKY Rodinné domy a stodola v pôvodnom stave sú postavené na rovinatom, severo-východne orientovanom pozemku s výmerou 670 m2 (426 m2 zastavaná plocha a nádvoria, 244 m2 dvor s priedomím a záhradou). Situované sú v okrajovej uličke s názvom "Na hutu", neďaleko centra obce. RODINNÉ DOMY A STODOLA SA PREDÁVAJÚ SO ZARIADENÍM, AKO SÚBOR STAVIEB S POZEMKAMI SPOLU. MAJETKOVÉ POMERY SÚ VYSPORIADANÉ - JEDEN MAJITEĽ!!!. RODINNÝ DOM SÚPISNÉ ČÍSLO 96 Obdobie výstavby: povojnové. Materiál: kameň (prízemie), nepálená tehla (poschodie). Stav: udržiavaný, obývateľný, pôvodný (okná, dvere, podlahy, gánok s výstupom na povalu), strecha plechová, podlahy drevené (poschodie), betónové (prízemie). Inžinierske siete: elektrina, voda z obecného vodovodu (prízemie), možnosť pripojenia na plyn. Ohrev teplej vody: el. bojler Likvidácia odpadových vôd: trativod, s možnosťou vybudovania nepriepustnej žumpy pre všetky stavby vo dvore. Vykurovanie: lokálne, sporákmi na tuhé palivo (kuchyne) a kachľovou pecou (izba), s možnosťou zavedenia plynového ústredného kúrenia, Špecifiká: zabudovaná murovaná studňa v prízemí, s prístupom z dvora, studňa je funkčná, voda je používaná ako úžitková. DIPOZÍCIA PRÍZEMIE (51 m2): vstup č. 1 - pivnica, vstup č. 2 - letná kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC, vstup č. 3 - komora. Súčasťou prízemia je zabudovaná murovaná studňa medzi letnou kuchyňou a komorou. DISPOZÍCIA POSCHODIE (51 m2): kuchyňa, predná izba, zadná izba (vstup na poschodie je schodiskom, cez gánok s výstupom na povalu), RODINNÝ DOM SÚPISNÉ ČÍSLO 97 má odhadovaný vek 100+. Je čiastočne podpivničený, postavený z kameňa (pivnica) a nepálenej tehly, pokrytý škridlou, bez pripojenia na inžinierske siete. Dom je v pôvodnom, dlhodobo neudržiavanom, ale udržateľnom stave, so zachovanými prvkami ľudovej architektúry. Vyžaduje si citlivý zásah a rozsiahlejšiu rekonštrukciu. DISPOZÍCIA: pivnica so samostatným vstupom, pitvor a izba spojená s kuchyňou (spolu 66 m2) RODINNÝ DOM SÚPISNÉ ČÍSLO 98 Obdobie výstavby: povojnové. Materiál: kameň (prízemie), nepálená tehla (poschodie). Stav: udržiavaný, obývateľný, pôvodný (okná, dvere, podlahy, veranda), strecha plechová, podlahy drevené (poschodie), betónové (prízemie). Inžinierske siete: elektrina, voda z obedného vodovodu (prízemie), plyn (gamatky). Ohrev teplej vody: el. bojler Likvidácia odpadových vôd: trativod, s možnosťou vybudovania nepriepustnej žumpy pre všetky stavby vo dvore. Vykurovanie: kombinované (murované sporáky na tuhé palivo v kuchyniach, liatinová pec v izbe, gamatky v kuchyniach a v izbe). DIPOZÍCIA PRÍZEMIE (38 m2): vstupná chodba, letná kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC. DISPOZÍCIA POSCHODIE (38 m2): kuchyňa, izba (vstup na poschodie je schodiskom, cez verandu s výstupom na povalu). STODOLA DO SÚPISNÝM ČÍSLOM 445 (100 m2) je v pôvodnom stave, so škridlovou strechou, postavená z kameňa v zadnej časti dvora. Tvorí ju hlavný skladový priestor so vstupnými drevenými vrátami, povala, chlievik (v prednej časti) a drevený sklad v (zadnej časti) so samostatnými vstupmi. LOKALITA Obec Rejdová je národopisnou lokalitou celoslovenského významu (ľudová architektúra, odev, tradície, živé remeslá, folklórny festival, kultúrne pamiatky, múzeum tradičnej ľudovej kultúry a i.) ležiacou na brehu Slanej, pod vrchom Stolica (juhovýchodná časť Slovenského Rudohoria). Charakteristická je zvláštnou zástavbou domov a dlhými priechodnými dvormi bez plotov. Patrí k najväčším obciam v okrese, má kompletnú občiansku vybavenosť (OcÚ, kostol, pošta, ZŠ, MŠ, sieť obchodov, služieb) a výbornú východiskovú polohu pre turistiku, cykloturistiku, zimné a letné športy, či výlety do okolia za kultúrnymi a historickými pamiatkami. Slovenský Raj je vzdialený 22 km, Rožňava 31 km, Košice 100 km, Spišská Nová Ves 50 km, Poprad 58 km, Levoča 60 km, Prešov 116 km, Revúca 58 km, Rimavská Sobota 91 km, Brezno 86 km. ODPORUČENIE MAKLÉRA Súbor troch rodinných domov a stodoly - stavby rôzneho charakteru a veku v jednom dvore sú výnimočnou príležitosťou pre ojedinelý chalupársky alebo "cestovnoruchársky" projekt. Vylúčené nie je ani trvalé bývanie. Využiteľnosť obývateľných domov z povojnového obdobia, s príjemnou dispozíciou a nezvyčajným architektonickým riešením (malé priedomie pod verandou, vstavaná murovaná studňa pod gánkom) majú potenciál na vytvorenie zázemia pre ich samostatných užívateľov (chalupy, apartmány, vyhľadávané sú objekty, kde môže voľný čas tráviť viac rodín spolu, v samostatných priestoroch). Pôvodný váľkový dom je vzácnym prvkom typického rejdovského dvora, ideálnym pre zachovanie jeho charakteru, avšak so zmenou účelu napr. na spoločenskú miestnosť s gánkom a vínnou pivnicou otvorenou aj pre verejnosť. Stodola je skvelým miestom pre vytvorenie technického zázemia k celému objektu, alebo spoločenský život. Spoločný dvor, jeho časti a záhradu je možné využiť pre spoločné, aj individuálne trávenie voľného času. Malé priedomie poslúži na vybudovanie dobre dostupnej nepriepustnej žumpy pre celý objekt a parkovacie státie pre užívateľov "rejdovského dvora". Pozitívom je prostredie, v ktorom sa súbor stavieb nachádza a usporiadané majetkové vzťahy. CENA Cena nehnuteľnosti je 49 900 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
670 m²
Úžitková plocha
236 m²
Zastavaná plocha
426 m²
139 500 € 730,37 €/m²
Logo

PREDAJ - chalupa v čarokrásnom prostredí Myjavských kopaníc, Chvojnica.

Stredné Považie (Chvojnica, Myjava), okres Myjava

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj murovanú chalupu a chatu na jednom pozemku v čarokrásnom prostredí Myjavských kopaníc v obci Chvojnica. Celková výmera chalupy je 130 m2 a chaty 61 m2. POPIS Dispozícia chalupy: Vstupná chodba, samostatná kuchyňa a 4x izby. Dispozícia chaty: Vstupná chodba, samostatná kuchyňa s výstupom na terasu, izba s krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, WC. Orientácia: Chalupa aj chata sú postavené na svahovitom pozemku orientovanom na juh. Jeho celková výmera je 11.391 m2. VYBAVENIE Kúrenie v oboch objektoch je na tuhé palivo, voda je zabezpečená z vlastnej kopanej studne na pozemku, elektrina 230/ 400 V. LOKALITA Nehnuteľnosti sú situované v malebnom prostredí Myjavských kopaníc s panoramatickým výhľadom na okolitú prírodu. Prostredie chalupy ponúka ideálne miesto pre oddych a relax počas voľných dní, ale aj na trvalé bývanie pre tých, ktorí hľadajú pokoj uprostred prírody. PARKOVANIE Nehnuteľnosť ponúka možnosť parkovania viacerých vozidiel priamo na pozemku. CENA Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 139.500,- EUR

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
11 391 m²
Úžitková plocha
191 m²
Zastavaná plocha
191 m²
90 000 € 1 500 €/m²
Logo

Predaj chaty v Marianke, Malacky.

Záhorie (Marianka), okres Malacky

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj chatu v Marianke, Malacky. Klasická chalupa, ktorá sa nachádza sa na pozemku/400m2/ v Marianke cca 20km od BA. Prístupnosť je po obecnej ceste až ku chalupe. Pozemok je udržiavaný. Chalupa je z veľkej časti zrekonštruovaná. Voda v dome je zo studne (61m) čistý prameň, elektrický bojler, septik, kúrenie krbom, ktorým sa vyhrievajú aj radiátory. Rozloha chalupy je 60 m2 celá je podpivničená. V hornej časti chalupy je spálňa, v dolej kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť. Na pozemku je jeden prístrešok na drevo a druhý na náradie, ktorý je uzamykateľný. Na pozemku sú okrasné stálozelené kríky. Cena: 90 000 EUR Kontakt: +421 905 563 400 E-mail: sprincova@danubereality.sk “Nehnuteľnosti v dobrých rukách” www.danubereality.sk PROVÍZIA PRE RK 3 000 EUR, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta). “Nehnuteľnosti v dobrých rukách” www.danubereality.sk Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
60 m²
Cena dohodou
Logo

Prodej chalupy, 200 m², Škrdlovice

(Škrdlovice), okres Žďár nad Sázavou

Nabízíme k prodeji chalupu ve velmi klidné a žádané lokalitě v obci Škrdlovice. Kde je známý kemp Velké Dářko. Chalupa se zahradou je o celkové výměře 986 metrů čtverečních. Zahrada je okrasná a pečlivě udržována. Samotný pozemek je slunný a oplocený. V přízemní části tohoto domu vás nadchne velká prostorná hala, kuchyň s kachlovými kamny a s obývacím prostorem, koupelnou se sprchovým koutem, komorou, sklípkem a dílnou. Po schodech nahoru se dostaneme do klidné a odpočinkové části na spaní, kde je velká ložnice, hostinský pokoj a půda, která je připravena k dobudování dalšího velkého pokoje. Chalupa je zajímavě členěna. Je vhodná jak k rekreaci tak i k trvalému bydlení. V okolí je krásná příroda a veškerá občanská vybavenost. Je zde také možnost po dohodě s majitelem si k této nemovitosti dokoupit ornou půdu, která je v jeho vlastnictví. Doporučujeme prohlídku. Právní a finanční servis zajištěn v rámci balíčku služeb. Umiestnenie: Kľudná časť obce Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 5 Počet nadzemných podlaží: 2 Počet miest na parkovanie: 2 Bezbariérový prístup: nie Typ balkónu: Nie je Druh stavbeného materíálu: Tehla Zariadený: Čiastočne

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
200 m²
Pozemok
699 m²
115 000 € 1 642,86 €/m²
Logo

Chalupa pri Bezovci - Nová Lehota Dolina

Stredné Považie (Nová Lehota), okres Nové Mesto nad Váhom

NA PREDAJ: 2 izbová chalupa v krásnom prostredí Nová Lehota - dolina Na predaj kvalitná stavba rodinného domu / chalupy v obci Nová lehota - časť dolina. VÝMERA: úžitková plocha je 70 m2 a výmera pozemku 3760 m2 DOM: - kolaudácia v roku 1984 - kváder - plechová strecha- drevené okná- centrálne kúrenie na tuhé palivo - v každej miestnosti je možnosť kúriť drevom (kachle, krb, sporák) - pripojenie na elektrinu, voda je zabezpečovaná zo studne, odpad je vedený do žumpy VYBAVENIE: - plávajúca podlaha / keramická dlažba- murovaný krb na drevo - v každej izbe + kuchyni je možnosť vykurovať drevom (kachle, sporak) - voda dotiahnutá do vnútra chalupy - v kúpeľni sa nachádza boiler na ohrev vody DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: - prízemie – vstupná chodba, obývacia miestnosť, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s WC a vaňou, zo zadu chaty sa nachádza technická miestnosť - poschodie - možnosť dorobiť 3 izby, na poschodie sa dá dostať výlezom z obývačky alebo z vonku samostatným vchodom /pomocou rebríka/ - k chate prislúcha aj kamenný pivničný sklad , nachádza sa pri chate, samostatný vchod, rozloha skladu 8 m2, ideálne využitie ako vínna pivnička, úschova potravín a pod. LOKALITA: Chalupa sa nachádza v krásnom tichom prostredí , blízko známeho lyžiarskeho strediska Bezovec. Chalupa sa rozprestiera na veľkom pozemku, s možnosťou dopestovania vlastných plodín. Na pozemku sa nachádzajú aj ovocné stromy, blízko tečie potok. Možnosť hubárčenia, turistiky , športového vyžitia. Najbližie potraviny sú vzdialené cca 4 km, v dedinke Nová Lehota, kde sa aktuálne natáča slovenský seriál HORNÁ DOLNÁ. CENA: 115 000€ V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
3 760 m²
Úžitková plocha
70 m²
Zastavaná plocha
77 m²
52 000 € 2 000 €/m²
Logo

Útulná chalupa v Medzibrode

Horehronie (Medzibrod), okres Banská Bystrica

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Ing. Marian Kubica tel. 0910 715 753 Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú chalupu vo vyhľadávanej obci Medzibrod. Vnútorná dispozícia pozostáva z obývacieho priestoru, kuchynskej linky a sprchovacieho kúta. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená - výmera pivnice cca 15 m2. Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrika 230V/400V, obecný vodovod, septik - len wc, trativod - sprcha, umývadlo a kuchynský drez. Ohrev vody je riešený el. bojlerom a sporák je na PB bombu. Vykurovanie chalupy je krbovou pieckou na tuhé palivo, alebo alternatívne aj elektrickým konvektorom. K predávanej nehnuteľnosti patrí aj menší pozemok s výmerou 350 m2. V prípade záujmu a obhliadky volajte nášho makléra alebo nás prídte navštíviť v našej kancelárii na Rázusovej 5 v Brezne /pod Fax Copy/. Výhody pre Vás: skúsenosti s financovaním nehnuteľností od roku 2006, spolupracujeme so všetkými bankami Celá kúpna cena cez úver s jednou nízkou splátkou. Kompletný právny servis okolo predaja bytu, nielen KÚPNE ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM (táto služba predstavujé dôležitú súčasť ochrany oboch strán pri prevode nehnutelnosti) Odovzdanie bytu naším maklérom a vyhotovenie preberacieho protokolu Prepis energií po odovzdaní nehnuteľnosti. Popredajná starostlivosť, poradenstvo ohľadne optimalizácie nákladov na bývanie Pýtajte sa na službu SÚKROMNÝ MAKLÉR pre ďalšie ponuky pozrite aj https://www.peknebyvanierk.sk/

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
350 m²
Úžitková plocha
26 m²
32 500 € 116,49 €/m²
Logo

Predám chalupu na polosamote Jedľové Kostoľany

Dolná Nitra (Jedľové Kostoľany), okres Zlaté Moravce

Predaj chalupy na polosamote na štále pri obci Jedľové Kostoľany. Dom 60 ročný je v pôvodnom stave,strecha vyžaduje rekonštrukciu,IS elektrina,obecný vodovod pred domom. Pozostáva z troch izieb, chodby a priestrannej komory. Kúrenie tuhým palivom. Rozloha pozemku je 279m2. Okolie poskytuje pokoj,turistiku,hubárčenie.Viac iiformácíí vám poskytneme na našom tel.čísle.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
279 m²
Cena dohodou
Logo

Prodej chalupy, 103 m², Vyšní Lhoty

(Vyšní Lhoty), okres Frýdek-Místek

Nabízíme Vám k prodeji, za velmi zajímavou cenu, chalupu v okolí hor se zahradou a přilehlými pozemky o rozloze 3489 m2 v lokalitě Vyšní Lhoty, poblíž Frýdku Místku. Chalupa typem roubenka s číslem popisným, umožňuje po úpravách i plnohodnotné trvalé bydlení. Nachází se v klidném místě na polosamotě. Je zde zavedená elektřina a plánovaný vodovod. Chalupa vyžaduje rekonstrukci. Součástí prodeje je na pozemku umístěná stodola. Velkou předností jsou přilehlé prostorné pozemky, které jsou dle územního plánu určené k výstavbě. Nabízí se tak možnost část pozemku odprodat, případně výstavba nového rodinného domu místo stávající roubenky. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Umiestnenie: Polosamota Vlastníctvo: Osobné vlastnictvo Počet izieb: 3 Počet nadzemných podlaží: 2 Počet miest na parkovanie: 4 Bezbariérový prístup: nie Typ balkónu: Nie je Druh stavbeného materíálu: Drevo Zariadený: Čiastočne

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
103 m²
Pozemok
3 489 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 209 inzerátov