Skryť rozšírené hľadanie

Vyhľadávanie chát

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 343 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

1 690 000 € 2 308,74 €/m²
Logo

HERRYS - Na predaj exkluzívna usadlosť v prekrásnom prostredí v srdci Terchovej

Horné Považie (Terchová), okres Žilina

HERRYS - Na predaj exkluzívna usadlosť v prekrásnom prostredí v srdci Terchovej Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj murovanú usadlosť v uzavretom areáli v Terchovej v časti Vyšné Kamence. Táto jedinečná nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2012 a má 5 samostatných apartmánov. Disponuje veľmi pekne udržiavaným vnútorným areálom, vlastnou reštauračnou časťou s kuchyňou a barom a vlastným wellness svetom. Parkovanie pre 8 áut. Možnosť využívania na súkromné účely, ako aj na komerčnú prevádzku ako penzión. Maximálna kapacita je 15 osôb. Možnosť vybudovania 3 zrubových domov v areáli. BENEFITY •murovaná rekreačná chata •pekné výhľady na prekrásne okolie •absolútne súkromie •v perfektnom technickom a prevádzkovom stave •pripravený na okamžité užívanie •dostatok parkovacích státí •možnosť vybudovania až 3 zrubových domov v rámci areálu DISPOZÍCIA •pekne udržiavaný uzavretý areál •apartmán č. 1 má 36,82 m2 + 28,24 m2 balkón •apartmán č. 2 má 29,07 m2 + 51,85 m2 balkón + zelená terasa •apartmán č. 3 má 23,67 m2 + 9,96 m2 balkón •apartmán č. 4 má 19,29 m2 + 7,49 m2 balkón •apartmán č. 5 má 21,99 m2 + 10,05 m2 balkón •každý apartmán má klimatizáciu a vlastnú kuchynku •vnútorný wellness svet: fitnes, parná sauna, infra sauna, odpočívareň + terasa s vonkajším jacuzzi •vonkajší altánok s grilom a posedením, samostatný bar a upravené ohnisko LOKALITA Terchová je svojou geografickou polohou známa ako turistické centrum Malej Fatry a kultúrna oblasť Žilinského regiónu s pravidelnými podujatiami. Obec je známa svojou kultúrnou tradíciou a ako obľúbené stredisko cestovného ruchu. Neďaleko obce sa vo Vrátnej doline nachádza stredisko letnej a zimnej turistiky ako aj lyžiarske stredisko. Centrom obce preteká rieka Varínka. Obec disponuje udržiavanou infraštruktúrou a vynikajúcou občianskou vybavenosťou. CENA 1.690.000 EUR © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Stav
Novostavba
Pozemok
2 261 m²
Úžitková plocha
732 m²
Zastavaná plocha
255 m²
2 000 € 40 €/m²
Logo

exkluzívne na predaj chatky, unimobunky

Dolná Nitra (Topoľčany), okres Topoľčany

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj rekreačné chatky o výmere 50 m2 . Dispozícia chatky - hlavný vstup je do priestoru kuchyne z ktorej je vstup do samostatnej izby a vstup do priestoru so sprchou, umývadlom a WC. Chatky sú prispôsobené na prevoz v rozmere 2,5m x 5m , výška 3m. Ak máte záujem o viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 832 335 alebo na adrese lubomira.sadovska@skylinereality.sk Patríme k členom Realitnej únie SR a aj vďaka tomu s nami získate garanciu profesionálnych právnych služieb, komplexného poradenstva a bezproblémového priebehu realizovanej kúpy/predaja.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
129 900 €
Logo

LUKRATÍVNA CHATA SO SÚPISNÝM ČÍSLOM | KOMÁRNO | S MOŽNOSŤOU NAHLÁSENIA TRVALÉHO BYDLISKA

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Exkluzívne iba u nás. Ponúkame Vám na predaj lukratívnu chatu s možnosťou celoročného bývania v záhradkárskej časti Komárna. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve majiteľa, má súpisné číslo a je zapísaná na liste vlastníctva bez ťarchy. Jedná sa o chatu s rozlohou 84 m² s obytným podkrovím približne o veľkosti ďalších 42 m². Je možné sa sem prihlásiť aj na trvalé bydlisko. Nachádza sa na 4,5 árovom pozemku na ktorom okrem chaty je postavená vedľajšia budova na uskladnenie veci a krásny altánok na grilovanie, oslavy a pod. Za posledné 3 roky bola vykonaná kompletná rekonštrukcia ako napríklad výmena elektrických rozvodov, všetkých okien, namontovanie kamerového a zabezpečovacieho systému, zabezpečovanie filtrácie vody, ktorá je z vlastnej studne. K chate prislúcha aj 12 m³ žumpa a podpivničená časť. Súčasťou chaty je vkusne zariadená zimná terasa. Taktiež veľkým benefitom je, že každý spotrebič bol zakúpený za posledné 3 roky, ako napríklad: bojler, varná doska, vstavaná mikrovlnná rúra, klimatizácia a pod. Parkovanie je zabezpečené či už vonku pred chatou, taktiež aj vo vnútri vo dvore. Nakoľko majiteľ tam býva, tak bolo poriešené aj zateplenie a oplotenie chaty a taktiež zaviedol aj internet. Nehnuteľnosť je možné využiť na celoročné bývanie ako rodinný dom, alebo využiť ako oddychovú chatu – obidve verzie sú správne voľby. ----------------- Kizárólag csak nálunk! Eladásra kínálunk egy lukratív hétvégi házat Komárom kertvárosi részén, amely akár egész évben kényelmes lakhatást biztosít. Az ingatlan személyes tulajdonban van, rendelkezik földrajzi számmal, be van írva a tulajdoni lapba, és teher mentes. Ez egy 84 m² ingatlan, amely tetőtere további 42 m² területű. Je možné sa sem prihlásiť aj na trvalé bydlisko. A ház egy 4,5 áras telken helyezkedik el, amelyen található egy melléképület, ami alkalmas különböző dolgok tárolására. Továbbá egy gyönyörű kerti pergola is (altánok) is helyett kapott, amely kiváló lehetőséget biztosít grillezésre, vagy családi összejövetelekre. Az ingatlan az elmúlt 3 évben teljes felújításon esett át. Cserélve lettek a villany vezetékek, az összes nyílászáró, de beépítésre került a kamera és biztonsági rendszer is. Saját kúttal rendelkezik, ezért a tulajdonos beszereltetett egy professzionális vízszűrő berendezést, amely kiváló minőségű ivóvizet biztosít. Az ingatlanhoz tartozik szennyvíz tározó és egy pincerész is. A ház részét képezi egy ízlésesen berendezett terasz is. További előnye, hogy a háztartási berendezések, mint pl. a bojler, főzőlap, a beépített mikrohullámú sütő, klimatizáció stb. az elmúlt 3 évben lettek vásárolva. A parkolás biztosított a ház előtt, de a belső udvaron is. Mivel a jelenlegi tulajdonos ott lakik, ezért az ingatlan szigetelése, és a kerítés meg lett csinálva, de az internet is bevezetésre került. Akár otthonaként, vagy akár nyaralónak fogja használni, mindkét választás jó döntés lesz.

27 000 € 1 687,50 €/m²
Logo

Na predaj CHATA pri lese v Obci Sokoľ, okres Košice-okolie

(Sokoľ), okres Košice - okolie

Hľadáte miesto na oddych a relax po náročnom pracovnom týždni v blízkosti Košíc, či na „výbeh“ pre deti počas prázdnin? Exkluzívne Vám ponúkame na predaj chatu s pozemkom + podiel na prístupovej ceste v záhradkárskej oblasti Obce Sokoľ, okres Košice – okolie. Hneď za chatou sa nachádza les. Obec Sokoľ sa nachádza v severnom cípe Košickej kotliny v údolí rieky Hornád na neveľkej „náhornej plošine“ nad riekou. Od Košíc je obec vzdialená asi 12 kilometrov (13 minút autom), od najbližšej susednej obce Kostoľany nad Hornádom 2 kilometre a od Družstevnej pri Hornáde 3 kilometre. Video – link: https://youtu.be/dej2FtEPgqs Pre viac fotiek navštívte našu webovú stránku: kalaninovareality.sk Chata je situovaná v záhradkárskej oblasti - časť Malinov, na mierne svahovitom pozemku, s nádherným výhľadom. Pozemok, na ktorom sa nachádza chata má výmeru 381 m2, z toho samotná chata má zastavanú plochu 16 m2 (rozmery chaty 4 m x 4 m) + záhrada o výmere 365 m2. Je podpivničená (do hĺbky 2,20 m) + podkrovie s dvomi oknami, čiže jej úžitková plocha je 48 m2. Stavba je tehlová, sedlová strecha pokrytá škridlou. Prízemné podlažie pozostáva z jednej slnečnej miestnosti s krbom zo šamotových tehál. Táto miestnosť slúži aj ako jedáleň, obývačka, či kuchyňa. Podkrovie je ideálne na spanie a pivnica na uskladnenie dobrého vínka. Keďže zastavanosť chaty je iba necelých 5 % z pozemku (možná zastavanosť v tejto oblasti - 10 %, individuálne aj viacej), je možné ju zväčšiť, dobudovať ďalšiu miestnosť, či urobiť terasu na umiestnenie bazéna pre deti. V chate je zavedená iba elektrina. Pokiaľ ide o vodu, v tejto oblasti nie je vodovod. Susediace chaty majú vlastné studne, a čo sa týka odpadu – žumpu alebo ČOV, tým pádom bude možné chatu využívať celoročne, trebárs aj na Vianoce pri krbe. Energetický certifikát nie je. Bez tiarch, kúpou voľná. Sokoľ je situovaný v nádhernej okolitej prírode. Dôkazom atraktívnosti lokality je množstvo rekreačných a záhradných chát v okolí celej obce a neutíchajúci záujem najmä Košičanov o pozemky na výstavbu rodinných domov. Obec je dopravne prepojená s Košicami pravidelnými autobusovými linkami, ale aj železničné spojenie cez stanicu v Kostoľanoch nad Hornádom. Čo sa týka občianskej vybavenosti, v obci je materská škola, málotriedna základná škola, školská jedáleň, kultúrny dom s budovou obecného úradu, požiarna zbrojnica, školiace stredisko Univerzity veterinárneho lekárstva v Košiciach, kostol, areál nového futbalového ihriska, viacfunkčné malé ihrisko, predajňa zmiešaného tovaru Jednota-SD a súkromná krčma. Ak chcete chatu využívať už počas tohtoročných letných prázdnin, neváhajte ma kontaktovať. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Ing. Renáta Kalaninová, RSc. Predávate nehnuteľnosť? Využite moje služby. Som certifikovanou maklérkou s dlhoročnou bankovou a realitnou praxou, veľmi rada Vám pomôžem s celým procesom.

Stav
Vo výstavbe
Pozemok
381 m²
Zastavaná plocha
16 m²
120 000 € 1 846,15 €/m²
Logo

BODÍKY, rekreačná chata, pozemok 410 m2 pri vode pri Šulianskom jazere

Podunajsko (Bodíky), okres Dunajská Streda

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú 2-podlažnú 4-izbovú chatu v krásnom prostredí v obci Bodíky priamo pri ramene Dunaja a pri Šulianskom jazere. Chatka je murovaná a šikovne dispozične riešená. Na prízemí sa nachádza obývačka prepojená s kuchyňou, kúpeľňa, no a na poschodí sú dve spálne. Veľkým benefitom je aj spoločenská miestnosť – krytý altánok a dva sklady na rybárske náčinie, drevo na kúrenie a na všetko ostatné potrebné okolo záhrady. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • Bodíky, Šulianske jazero - okres Dunajská Streda • celková plocha chaty vrátane spoločenskej miestnosti: 65 m2 • tehla • veľká terasa • parkovanie – pred a na pozemku • výmera pozemku 410 m2 • rovinatý • šírka pozemku 15 m • dĺžka pozemku 25 až 30 m • IS – elektrina, mestský vodovod, aj kanalizácia (len mála časť chát v tejto lokalite je na ňu napojená a nepotrebuje tak žumpu) • vlastná studňa VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: • plastové okná • obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa - dlažba • izby na poschodí - laminátová podlaha • kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, umývadlom a toaletou • z obývacej izby je prechod do spoločenskej miestnosti, ktorú je možné po celej dĺžke jednej steny otvoriť bránou smerom na terasu • kuchyňa s dostatkom úložného priestoru a vybavená samostatným elektrickým sporákom s rúrou, digestorom a chladničkou MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: • orientácia chaty na V / Z • skolaudovaná chata v roku 2017 a teda aj so súpisným číslom • rovinatý pozemok • pozemok v správe urbariátu, ako všetky pozemky v tejto chatovej lokalite • nájomna zmluva na pozemok až do roku 2102 • oplotený živým plotom • priamo pri vode, vlastné mólo • cca 100 m od Bufetu Kotva a pláže Šulianskeho jazera AKÉ JE OKOLIE DOMU: • JEDINEČNÉ PRÍRODNÉ PROSTREDIE – ktoré je ako stvorené pre príjemné trávenie voľného času pre rodinku či vášnivého rybára. Obec Bodíky a jej okolie sú vyhľadávaná lokalita pre milovníkov prírody, rybárstva a vodných aktivít. Nachádza sa tu hrádza, ktorá smeruje k areálu vodných športov, k Divokej vode Čuňovo, galérii Danubiana, nespočetné možnosti rekreácie, rybolov, možnosť bicyklovania, behu či prechádzok alebo keď len hľadáte miesto pre únik z mesta na trávenie voľných chvíľ v tichosti obklopený prírodou. Toto je presne to miesto. • RÝCHLA DOSTUPNOSŤ –výborná dostupnosť z Bratislavy po hrádzi i na bicykli. Do hlavného mesta je to cca 30-40 minút, 5 minút je kompa Vojka-Kyselica, a asi 10 minút autom vodné dielo Gabčíkovo. Rovnako šikovne ste v Šamoríne, či v Dunajská Strede.V blízkej obci Dobrohošť nájdete potraviny Coop, lekáreň, čerpaciu stanicu, v Bodíkoch tiež potraviny, či predajňu zmiešaného tovaru, a v okolí viaceré reštaurácie. Z NÁŠHO POHĽADU: Ak hľadáte pohodu, túžite po pokojnej dovolenkovej atmosfére len pár minút od hlavného mesta, príďte sa pozrieť, Šulianske jazero je vyhľadávaným rekreačným miestom, do ktorého sa zamilujete! . CENA: 120 000 EUR Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS. POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania. Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti... SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT Dajte nám o sebe vedieť: 0904 441 441 hrnciar@sirius.sk www.sirius.sk

Stav
Novostavba
Pozemok
410 m²
Zastavaná plocha
65 m²
Cena dohodou
Logo

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! 2X DREVENICA a stodola v krásnom prostredí Liptova!

Liptov (Liptovské Matiašovce), okres Liptovský Mikuláš

Sweethomereal v zastúpení Martina Šipoša, exkluzívne ponúka na predaj tradičnú zariadenú drevenicu v malebnej obci Liptovské Matiašovce, vzdialenú  2km od Liptovskej Mary.  Zastavaná plocha chalupy  je 72 m2, podlahová 100m2, kapacita pre 10 osôb, výmera pozemku je 1170 m2. Priamo z pozemku sa naskytá nádherný výhľad na okolité vrcholky Nízkych Tatier, v noci odtiaľ môžete pozorovať hviezdnu oblohu.. Chalupa má na prízemí, kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu s rozťahov.pohovkou a hore v podkroví 2 izby na spanie. Pred 2 rokmi menená nová strecha, inak sú na nej minimálne zásahy, čiže "dýcha čarom dávnych čias".. Vykurovanie na pevné palivo fínskou pecou Jotul a doplnkové olejovými radiátormi, v kuchyni na varenie a vykurovanie sporák na drevo + keramická platňa, TV, rádio, Wifi, možnosť optiky. Voda - bojler na teplú vodu so zimnou prevádzkou, odpad - žumpa s prepadom. Na pozemku je ešte jedna drevenica, vhodná na rekonštrukciu alebo zbúranie.. a veľká stodola vo vynikajúcom stave. Priamo k chate vedie asfaltová cesta. Parkovanie je možné priamo na oplotenom pozemku pri chate. Táto lokalita láka rybárov aj milovníkov vodných športov. Nízke Tatry aj Chočské vrchy zas privítajú turistov a cyklistov.  V obci Liptovská Sielnica sa nachádza mini zoo, vnútorné a vonkajšie detské ihrisko a pri Tatralandii kontaktná ZOO. Počas celého roka si oddýchnete v Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši alebo v Termálnom srdci Liptova v Bešeňovej. Skvelá lyžovačka na Vás čaká v Závažnej Porube, v Jasnej alebo v Ski parku Malinô Brdo v Ružomberku. Viete tu vždy aktívne tráviť svoj voľný čas, alebo si užiť nerušený oddych na chalupe. Cena: dohodou, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na t.č. 0905 893 920.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 170 m²
Úžitková plocha
100 m²
Zastavaná plocha
72 m²
120 000 € 2 222,22 €/m²
Logo

Exkluzívne na predaj Chata s bazénom, r.k 2012, Svinica

(Svinica), okres Košice - okolie

Exkluzívne na predaj celoročne obývateľná murovaná chata. Svinica. Dostupná po diaľnici 11 minút od Košíc. Autom sa k chate dostanete po spevnenej ceste bez akýchkoľvek problémov aj v zime. Možné parkovanie na pozemku pre 2 autá. Kolaudácia chaty prebehla v roku 2012. Obvodové múry Porotherm 38 cm, zateplená minerálnou vlnou Nobasil. Pivnica vymurovaná presnými tvárnicami. Strecha Bramac. VIDEOBHLIADKA: youtu.be/5glZ2BKx3Pk Dispozícia: kuchyňa s obývacou izbou, spálňa, kúpeľňa s WC. Výmera pozemku: 385 m2. Zastavaná plocha:.54 m2. + Pivnica 16 m2 + Terasa 24 m2. Kúrenie krbom s prieduchmi. Komín zn. Schiedel s priemerom 20 cm. Krbová vložka zn. Kobok. Bojler 60 l. Bezpečnostné dvere. V chate sú drevené Eurookná a plastové dvere na terasu. Bazén so zastrešením kúpený a montovaný firmou Mountfield. Bazénové systémy: Piesková filtrácia a chlorátor. Ovocné stromy: Moruša, Broskyne, Slivka, Čerešne. Hrozno. IS: kopaná studňa s priemerom 1 m, elektrina 240/380. Cena je vrátane sprostredkovateľskej provízie, vypracovania ZBZ, kúpnych zmlúv a poplatkov súvisiacich s predajom nehnuteľnosti. Kompletné právne poradenstvo v cene. Pomôžeme vám s financovaním vašej novej nehnuteľnosti. Obhliadku si dohodnete na t.č. 0948 863 836. Ing. Martin Seman

Stav
Novostavba
Pozemok
385 m²
Úžitková plocha
54 m²
Zastavaná plocha
54 m²
39 999 € 571,41 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE - Romantická chalúpka v objatí krásnej prírody Podpoľania

Podpoľanie (Slatinské Lazy), okres Detva

Len u nás nájdete na predaj romantickú chalúpku s pokojnom prostredí v Podpoľaní nad obcou Slatinské Lazy . Vedie k nej asfaltová a spevnená poľná cesta. Leží na parcele s výmerou 83 m2 a s prislúchajúcou záhradou o výmere 317m2 vo výhradnom vlastníctve predávajúceho. Chalupa je jednopodlažná, postavená z kameňa, až na menšie úpravy interiéru je v pôvodnom stave. V 80 - tych rokoch bola napojená na elektrinu, vykurovanie je lokálne na drevo, ostatné IS nie sú vybudované. Pred chalupou na cudzej parcele je studňa s úžitkovou vodou. Stavba je bočnou stenou spojená s ďalším domom, t.č. neobývaným vo vlastníctve inej osoby. Pozostáva z 2 miestností – z priechodnej obývacej izby a koncovej kuchynky. Nad chalupou je udržiavaná záhradka s ovocnými stromami. Nehnuteľnosť je, aj napriek menšej výmere ale s potenciálom na dobudovanie podkrovia, ideálna na rekreačné využitie, či relax po práci, keď potrebujete „vypadnúť“ z hluku a stresu bežného pracovného dňa. Nachádza sa v pokojnom prostredí pri lese, v blízkosti je len pár ďalších stavieb využívaných prevažne rekreačne. Pár metrov cestou na chalupu sa Vám naskytnú krásne panoramatické výhľady na obec a okolitú prírodu. Je možné odkúpiť susedné parcely - cena dohodou. V blízkom okolí je okresné mesto Detva, zámocký hotel vo Vígľaši, Masarykov dvor s welness ponukou. Milovníci lyžovania si prídu na svoje v lyžiarskom stredisku v Hriňovej - Košútka prípadne v stredisku na Látkach.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
70 m²
139 999 € 933,33 €/m²
Logo

NOVÁ CENA! EXKLUZÍVNE-! Útulná chalupa v príjemnom prostredí budínskych lazov

Poiplie (Budiná), okres Lučenec

Hľadáte pokojné miesto obklopené prírodou alebo únik od každodenného života? Len u nás nájdete v ponuke na predaj útulnú chalupu v príjemnom prostredí lazov pri Budinej. Leží na rovinatej parcele o výmere 213 m2. Postavená je z kameňa. Prešla kompletnou rekonštrukciou. Má zavedenú elektrinu, vodu z rezervoára, odpady sú vyvedené do septiku, vykurovanie lokálne na drevo - šporákom na drevo v kuchyni a kozubom s prieduchmi. Chalupa je podkrovná. Prízemie tvorí zádverie, kuchyňa, kúpeľňa s WC, obývacia izba, komora, dreváreň a welness s fínskou saunou, ochladzovacou kaďou. Podkrovie , obložené smrekovým drevom tvorí hrací kútik, chodba, kúpeľňa s WC, 3 spálene pričom jedna s výstupom na balkón s krásnym výhľadom na okolie. Zo zadnej strany domu je zastrešená terasa kde si pri západe slnka môžete vychutnávať pokoj, ticho či pohodu s rodinou. V blízkosti chalupy sú 3 stavby, prevažne rekreačne využívané. Okolie chalupy tvorí krásna príroda Javoria, zmiešané lesy plné húb, ideálne na prechádzky, turistiku, cykloturistiku. V širšom okolí vodná nádrž Ružiná, renovovaný hrad a kaštieľ v Divíne, alebo zámocký welness hotel v Haliči.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
213 m²
Úžitková plocha
150 m²
1 200 000 € 57,34 €/m²
Logo

Exkluzívne Chata KOŽIAR na predaj - podnikateľská príležitosť v Žiarskej doline

Liptov (Žiar, Liptovský Mikuláš), okres Liptovský Mikuláš

V turisticky veľmi vyhľadávanej Žiarskej doline Vám naša realitná kancelária ponúka na predaj zabehnutý penzión - Chata Kožiar. Nachádza sa priamo pri vstupe do doliny, pri hlavnej ceste. Objekt má vlastný pozemok s nadštandardnou výmerou 20 927 m2 a pozostáva z hlavnej koliby, 7 chatiek a zariadeného prístrešku využívaného na vonkajšie posedenia s možnosťou grilovania. V hlavnej kolibe je reštaurácia s kuchyňou, konferenčná miestnosť, terasové sedenie, ubytovanie pre zamestnancov a zázemie – všetko plne vybavené. Penzión je možné využívať celoročne pre šport, rekreáciu, firemné akcie, rodinné slávnosti či detské akcie. Ubytovanie má celkovú kapacitu 100 lôžok s prístelkami. V 5 chatkách s vlastnou terasou a sedením je možné ubytovať 13 osôb, jedna chatka je pre 17 osôb a v jej suteréne sa nachádza bar. Posledná chatka pre 18 osôb má v suteréne relaxačné centrum s vírivkou, fínskou a parnou saunou. V chatkách sa nachádzajú spoločné aj vlastné sociálne zariadenia. Vykurovanie je riešené centrálne, plynovým vykurovaním. Každá chatka má svoj plynový kotol. Na pozemku má objekt umiestnené 2 plynové nádrže, vlastnú vodáreň a ČOV. Veľký pozemok umožňuje využitie na rôznorodé športové aktivity pre deti aj dospelých. Nájdete tu futbalové ihrisko, tenisový kurt, v zime použiteľný ako ľadová plocha, volejbalové ihrisko, hojdačky, preliezky, šmýkačky a pieskovisko. Penzión sa nachádza v bezprostrednej blízkosti voľnej prírody, na začiatku cesty do Žiarskej doliny, ktorá je východiskom pre turistické chodníky Západných Tatier a vedie tiež k jedinečnej vysokohorskej chate – Žiarska chata. Neďaleko nájdete lyžiarske stredisko Žiar – Dolinky, vhodné na zimné športy pre deti a dospelých. Viac informácií v RK SPIRIT.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
20 927 m²
Úžitková plocha
20 927 m²
299 999 € 1 200 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE Chata, obec Dedinky časť Dobšinská Maša, okres Rožňava

Gemer (Dedinky), okres Rožňava

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačnú chatu, obec Dedinky časť Dobšinská Maša, okres Rožňava. Chata tvorí súčasť Slovenského raja a je vzdialená len 130m od vodnej nádrže Palcmanská Maša. V okolí je mnoho turistických a cyklistických trás. Nehnuteľnosť je postavená z tehly so zastavanou plochou 106,46 m2. Celková plocha je 331,46 m2, úžitková plocha cca 250 m2 a pozemok je o výmere 779 m2. Budova pozostáva zo suterénu, dvoch nadzemných podlaží a podkrovia. V suteréne sa nachádza: vstupná hala, spoločenská miestnosť prepojená s kuchyňou, schodisko, 2x predsieň, 2x toaleta, sklad a garáž. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza zádverie, terasa, zimná záhrada, spoločenská miestnosť prepojená s kuchyňou, schodisko, predsieň, kúpeľňa a toaleta. Druhé nadzemné podlažie tvoria dve obytné miestnosti, schodisko a loggia. Podkrovie je rozsiahly otvorený priestor využívaný ako príležitostná spálňa. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom diaľkovo ovládaného elektrického kotla, ktorý je rozvodmi prepojený s radiátormi ústredného kúrenia. Ohrev teplej, úžitkovej vody zabezpečuje elektrický bojler. Chata je napojená na inžinierske siete: elektrina, vlastná studňa, žumpa. Nehnuteľnosť prešla obnovou kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, el. varná doska, el. rúra, digestor) a chodby so vstavaným šatníkom. Kompletnou výmenou elektrického kotla, vykurovacích telies a svietidiel. Rekonštrukciou rovnako prešli drevené okná, elektroinštalácie, omietky, rozvody kúrenia, podlahy( laminátové, dlažby), obklady, sanita, drevené schodisko, kachľová pec (v spoločenskej miestnosti), zasklená zimná záhrada s hliníkovej konštrukcie a strecha (pálená škridla BRAMAC). Taktiež je urobená predpríprava pre kúpeľňu na poschodí. Nehnuteľnosť je zabezpečená kamerovým a bezpečnostným systémom. Na pozemku sa nachádza tiež altánok s ohniskom. Objekt je vhodný ako investícia, alebo na súkromné účely. Energetický certifikát: nie je. Cena predávanej nehnuteľnosti je 299.999,-€ a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva. Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. V prípade záujmu Vám ponúkame bezplatné finančné poradenstvo naším odborníkom spojené s financovaním nehnuteľnosti. Pre viac informácií a obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0902 653 193. Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=KoGe7P7bAhA

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
779 m²
Úžitková plocha
250 m²
Zastavaná plocha
106 m²
37 500 € 2 678,57 €/m²
Logo

Exkluzívne!!! Záhrada s chatkou a altánkom v Laskomeri

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Solídne Bývanie Vám ponúka príležitosť nájsť zátišie a vysnívaný kľud na skok od centra Banskej Bystrici. Na pozemku je zavedená elektrina. Pozemok má výmeru 342m2 Na pozemku sa nachádzajú 3 objekty - altánok s murovaným grilom, chatka, pivnica. V okolí sú cyklotrasy a turistické chodníky.  Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza len 5 minút cesty autom. Bezproblémovú prístupnosť zabezpečuje asfaltová cesta ktorá vedie až k hranici pozemku Cena pozemku s chatkami je 37 500 € Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať telefonicky na tel. čísle 0908 600 665 alebo mailom na ivo@solidnebyvanie.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
342 m²
Úžitková plocha
14 m²
57 000 € 633,33 €/m²
Logo

Chata Lietavská Lúčka

Horné Považie (Lietavská Lúčka), okres Žilina

Exkluzívne ponúkame na predaj peknú chatu s veľkým rovinatým pozemkom v Lietavskej Lúčke. Chata sa skladá z obývacej miestnosti, dvoch priestranných izieb, kuchynky, kúpeľne, wc, terasy, balkóna a úložných priestorov. V kúpeľni je sprchový kút, vaňa a umývadlo. WC je samostatné. Chata sa nachádza v tichej časti obce, kde ponúka úplné súkromie. Na pozemku sa nachádza vinič a ovocné stromy. Pozemok má rozlohu 804 m2. V chate je možné celoročné bývanie a predáva sa zariadená. Chata je momentálne bez elektriny a vody. Je potrebné dotiahnuť novú prípojku elektriny a navŕtať vlastnú studňu. Viac informácií vám radi poskytneme po telefóne.  Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 250087

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
804 m²
Úžitková plocha
90 m²
315 000 € 1 043,05 €/m²
Logo

REKREAČNÝ DOM pri Podhájskej

Podunajsko (Podhájska), okres Nové Zámky

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj zabehnutý REKREAČNÝ DOM s možnosťou celoročného vyťaženia v obci Trávnica len 5 min od termálneho kúpaliska Podhájska Obec Trávnica je susediaca obec s Podhájskou, ktorá je známa svojimi termálnymi prameňmi a množstvom kultúrnych podujatí. Voda zo žriedla Podhájska je považovaná za celosvetový unikát vďaka jej blahodárnym účinkom na celý ľudský organizmus. Slovenké "Mŕtve more" Opäť otvorené! Tento rekreačný dom má dlhoročnú tradíciu a jeho využitie je celoročné so stálou domácou aj zahraničnou klientelou, ktorá sa opakovane vracia. Umožňuje všestranné využitie najmä pre rekreantov. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI výborná, tichá lokalita komplet zariadený a plne funkčný v kvalitnom štandardeceloročné využitieinvestičná nehnuteľnosť so zaručeným výnosom Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 302 m2 umožňuje ubytovanie s kapacitou 22 lôžok plus 4 prístelky v 9 kompletne zariadených izbách s príslušenstvom, vlastným sociálnym zariadením (toaleta, sprcha, umývadlo) a posedením na balkóne + ďalšie 2 kompletne zrekonštruované izby so sociálnymi zariadeniami (2x toaleta, 2x sprchový kút, 2x umývadlo) a vlastnou kuchynkou, ktoré využívajú majitelia. Ďalej poskytuje: jedáleň s kuchynkou pre hostí, technickú miestnosť, parkovanie vo dvore, veľký altánok rozdelený na časť s posedením a časť na aktivity (stolný tenis, šípky..), pozemok nad domom využívaný ako oddychová časť s ovocnými stromami a šmykľavkou. Odporúčanie makléra: Ak hľadáte investičnú nehnuteľnosť: so zaručeným výnosomrodinnou atmosférouv tichom prostredí, no napriek tomu plnom rekreantov Pôjdem s Vami rada na obhliadku! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900 ID: 90803 Cena: 315000 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Stav
Novostavba
Pozemok
1 269 m²
Úžitková plocha
302 m²
369 000 € 3 884,21 €/m²
Logo

Na predaj rekreačná chata v Penati golf resort

Záhorie (Šajdíkove Humence), okres Senica

Spoločnosť Broker Consulting a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu na Záhorí v areáli prestížneho golfového rezortu. Penati golf resort disponuje dvomi 18 – jamkovými ihriskami od jedných z najuznávanejších architektov vo svete. Les s vysokými borovicami dodáva tomuto regiónu príjemnú a pokojnú atmosféru. Okrem vynikajúceho golfu a skvelej gastronómie nájdete v tomto regióne aj zaujímavé cyklistické trasy. V rezidenčnej časti rezortu sa nachádza: súkromná pláž určená výhradne pre rezidentov, multifunkčné ihrisko určené pre rôzne športové aktivity, detské ihrisko a plážový bar, kde môžete v pokoji tráviť horúce letné dni. Dispozícia nehnuteľnosti: • 1 nadzemné podlažie.: vstupná chodba, garáž na golfové autíčko, odkladacia miestnosť pod schodiskom, WC, spojená obývacia miestnosť s kuchynským kútom, vonkajšia terasa. • 2 nadzemné podlažie: chodba, 2x spálňa, WC so sprchovacím kútom. Parametre nehnuteľnosti: • Zastavaná plocha: 72 m2 • Úžitková plocha: 95 m2 • Plocha pozemku: 447 m2 • Výmera terasy: 32 m2 • Orientácia: JV • IS: voda, elektrina, odpad • Počet izieb: 3 + kk • Mesačné náklady: 320 eur (vrátane správcovského poplatku) • Vlastníctvo: PO Kúrenie: • vykurovanie cez tepelné čerpadlo + krbová jednotka v obývacej miestnosti s rozvodmi do horných izieb. Chladenie: • riešené pomocou klimatizácie • v dome sú tri klimatizačné jednotky (v každej obytnej izbe) Stavba: • hrubá stavba je postavená z pórobetónu (Ytong) o hrúbke 30 cm. Zateplenie: • polystyrén hrúbky 10 cm. Okná: • plastové s dvojsklom. • okná sú vybavené vonkajšími žalúziami na elektrické ovládanie. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená (tak ako je vidno na fotografiách). Na liste vlastníctva je nehnuteľnosť evidovaná ako rekreačná chata. Cena nehnuteľnosti je uvedená bez DPH. link na video prehliadku: https://www.youtube.com/watch?v=W_f4WQTx2VY V prípade, ak vás táto nehnuteľnosť oslovila, tak nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si obhliadku. Kontakt: matus.brezovsky@bcas.sk +421 944 321 325 Začiatok výstavby: 17.10.2022

Stav
Novostavba
Pozemok
438 m²
Úžitková plocha
95 m²
Zastavaná plocha
72 m²
Cena dohodou
Logo

Exkluzívne na predaj - Investičný pozemok s krásnym výhľadom, vhodný pre developera v Rači.

Bratislava (Bratislava III - Rača), okres Bratislava

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. ponúka na predaj pekný pozemok na investíciu v Rači. POPIS : - Pozemok sa nachádza na miernom svahu nad zastavanou časťou RD a s pekným výhľadom na Raču - Rozmer pozemku: 1459 m2 - Terén: mierne svahovitý, - Prístup na pozemok je z 2 strán Cenu vám poskytneme v našej RK. V prípade bližších informácií k danému pozemku ma môžete kontaktovať Začiatok výstavby: 11.10.2022

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 459 m²
1 € 0,01 €/m²
Logo

NOVINKY ! Ponúkame na predaj rodinný dom Dolné Hámre

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a nádherným výhľadom v obci Hodruša Hámre. Sú vstupnou bránou do vyhľadávanej Banskej Štiavnice. Autom do Štiavnice prídete za necelých 25minút, do Zvolena za 30min a do Bratislavy 1hod 30min. Okrem úžasnej prírody, pokoja a množstva možností na športové, turistické i kultúrne vyžitie, nájdete tu priestor na realizáciu v záhradke a okolo domu. Okolie domčeka je čiastočne svahovité s jazierkom obklopené stromami. Po dvore vám môžu pobehovať vaši domáci miláčikovia, priestoru budú mať dosť. Ide pôvodný banícky dom, ktorý je v súčasnosti obytný ale vyžaduje už rozsiahlu rekonštrukciu. Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=IVOuUmF1sHw DISPOZÍCIA: Dom je jednopodlažný bez obytného podkrovia, nepodpivničený. Na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa v modernom štýle , izba s krbom, ďalšia menšia izba (v súčasnosti detská izba) a kúpeľňa s vaňou a WC. Veľkým benefitom je prekrytá terasa pri vstupe s posedením. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • Dolné Hámre - Žarnovica 5min autom • obytná plocha: 70 m2 • terasa pred vchodom • parkovanie – pred a na pozemku • výmera pozemku 1500 m2 • IS – elektrina, súkromný vodovod pre 20domov, žumpa • cez pozemok vedie elektrické napätie VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: • plastové okná • kúpeľne s vaňou a WC • vnútorný krb • predáva sa nezariadený - ostáva len sanita v kúpeľni a kuchynská linka so sporákom MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: • orientácia domu na juhozápad • pozemok je oplotený • prístupová cesta čiastočne neupravená v strmom svahu AKÉ JE OKOLIE DOMU: • JEDINEČNÉ PRÍRODNÉ PROSTREDIE – ktoré je ako stvorené pre príjemné trávenie voľného času pre rodinku alebo na komerčné účely ako ubytovanie pre návštevníkov okolitých atrakcií, či celoročné bývanie po rekonštrukcii. Obec Dolné Hámre a jej okolie sú vyhľadávaná lokalita pre milovníkov prírody. Lyžiarsky vlek - Banská Štiavnica Salamandra resort, náučné banské chodníky - turistika, termálne kúpalisko Vyhne, zveropark Žarnovica, kultúrne a prírodné pamiatky v Banskej Štiavnici. • RÝCHLA DOSTUPNOSŤ - výborná dostupnosť. Len 5 minút od Žarnovice z diaľnice R1. V obci nájdete potraviny i 4hviezdičkový hotel Daro. Z NÁŠHO POHĽADU: Ak hľadáte pohodu, túžite nájsť miesto iba pre seba a vytvoriť si niečo podľa vlastných predstáv, tak ste ho práve našli. Príďte sa pozrieť, či budete mať dostatok miesta pre sebarealizáciu. Nakoľko sa dom nachádza na kopci ďalej nad obcou, je potrebné mať auto s vyšším podvozkom a ideálne 4x4. Dom je vhodný skôr ako chata ale po rekonštrukcii i na trvalé bývanie. Financovanie nehnuteľnosti je možné len vlastnými zdrojmi, resp. úverom, ale bez založenia tejto nehnuteľnosti. Tešíme sa na obhliadku s vami.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 500 m²
Úžitková plocha
70 m²
95 000 € 1 021,51 €/m²
Logo

Reakreačná chata v Obyciach na predaj

Dolná Nitra (Obyce), okres Zlaté Moravce

Broker Consulting a.s. ponúka exkluzívne na predaj reakreačnú chatu uprostred malebných Tríbečských lesov v chatovej oblasti pri obci Obyce v okrese Zlaté Moravce. Chata je trojpodlažná a pozostáva z nasledovných miestností: - v suteréne sa nachádzajú 3 priechodné miestnosti ( sklad, technická miestnosť, garáž ) - na prízemí je vstupná hala, chodba, nepriechodná kúpeľňa, špajza, kuchyňa a obytná miesnosť - na prvom poschodí sa nachádzajú 2 obytné miestnosti pričom z jednej z nich je prechod na balkón orientovaný na juhozápad. V chate je zapojená elektrická energia. Vykurovanie je riešené tuhým palivom a elektrickými ohrievačmi. V technickej miestnosti sa nachádza vŕtaná studňa spolu s čerpadlom. Plyn v chate nie je. Za chatou je umiestnený drevený altánok. Odpad je riešený formou septiku. Lokalita ponúka veľmi pokojné prostredie uprostred lesov vhodné na turistiku a oddych uprostred prírody. Neďaleko od chaty je vyhľadávaný rezort Partizán, ktorý ponúka široké sprektrum voľnočasových aktivít. Chata je volná ihneď a predáva sa spolu s vybavením.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
94 m²
Úžitková plocha
93 m²
Zastavaná plocha
58 m²
85 000 € 708,33 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE, PEKNÁ MUROVANÁ CHATA V CHATOVEJ OBLASTI BITA-DOLNÉ KRŠKANY

Dolná Nitra (Nitra), okres Nitra

EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária REALITA ponúka na predaj atraktívnu murovanú chatu v známej chatovej osade Bita - Dolné Krškany. Chata je poschodová, prízemie – vstup, nová kúpeľňa a toaleta, kuchyňa, samostatné 2 izby, poschodie – veľká miestnosť s prístupom z vonku. Na prízemní sa ďalej plynule dostanete do druhej kuchyne, veľkej komory prístupnej aj zo záhrady. Pod chatou sa nachádza klenbová pivnica s prístupom z chaty, v chate je ÚK – radiatory – elektrokotol novší prepojený na kotol na tuhé palivo, v chate je elektrina, má vlastnú studňu, plastové okná a iné. Je vo veľmi slušnom a zachovalom, pekná záhrada, 15 á pozemok, veľa ovocných stromov, vonkajšie posedenie. Dobrá poloha, zaujímavá ponuka! KÚPU CHATY NIE JE MOŽNÉ FINANCOVAŤ PROSTREDNÍCTVOM HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU VIac informácií na t.č. 0903 463 517

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 500 m²
Úžitková plocha
120 m²
185 000 € 2 890,63 €/m²
Logo

REKREAČNÝ 2-IZBOVÝ DOM, 800 m2,SÚKROMNÁ LOKALITA,ŠORIAKOŠ,MOSTOVÁ

Dolné Považie (Mostová), okres Galanta

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavbu priestranného 2-izbového rekreačného domu - bungalovu s obrovskou terasou vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti. Rodinný dom sa nachádza v časti obce Mostová - Šoriakoš, v súkromnej lokalite, neďaleko mesta Galanta. Dom stojí na rovinatom a uzatvorenom pozemku v absolútne tichej oblasti plnej prírody. TECHNICKÝ STAV: Stavba je samostatne stojaci jednopodlažný objekt. Je postavená z tehál Porotherm a zateplená 10cm fasádnym polystyrénom. Strešná krytina je keramická škrydľa, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Podlahy v interiéry sú laminátové v kombinácií s keramickou dlažbou v kuchyni a kúpeľni. Na dome bolo v r. 2021 urobené kompletne nové kúrenie, radiátory, vykurovacie rozvody, osadený nový elektrokotol, TUV ohrev teplej vody ( zásobník 150 litrov ). Vykurovanie je riešené elektrokotlom - radiátormi, alternatívu poskytuje elegantný a vkusný krb, ktorý je dominantou obývačky. Kúrenie je vyregulované, na prízemí je inštalovaný termostat. V každej miestosti je nainštalovaný požiarny hlásič, ktorý je navyše napojený na alarm. V dome je nainštalovaná klimatizáčná jednotka. Obmurovaná terasa má 39m2 a je kompletne zastrešená strechou domu. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa s úplne novým čerpadlom s riadením. Vybudovaná bola i nová filtrácia a úprava vody, pre kvalitu a zároveň dezinfikovanie pre maximálne kvalitný konzumný účel. DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=Wez391uUhyG Úžitková plocha nehnuteľnosti je 103 m2 s terasou. Podlahová plocha domu je 64m2. Vstup do domu je situovaný priamo z terasy. Po vstupe do domu cez hlavné bezpečnostné vstupné dvere sa nachádzame v modernom otvorenom priestore priestrannej obývacej izby (38m2) prepojenej s kuchyňou.Kuchyňa je vybavená novou a modernou kuchynskou linkou v bielom lesklom prevedení na mieru s podsvietením, vybavená vstavanými spotrebičmi ( varná doska, rúra, digestor ). Obývačka je veľmi priestranná s miestom na väčšiu sedačku, konferečný stôl a TV zostavu. Romantickú a zároveň elegantnú úlohu plní krásny krb ako alternatíva kúrenia v chladných mesiacoch na tuhé palivo. Z hlavnej časti domu sa ďalej dostávame do kúpeľne (5,29m2), kde je umiestnený elektrokotol, sprchový kút, práčka, toaleta, umývadlo a zrkadlo. Úložný priestor poskytuje špajza (3,68m2) vedľa kuchyne s dostatkom miesta pre chladničku a regálový systém na uskladnenie potravín. Z obývačky sa nakoniec dostávame do spálne (10,5m2) s dostatkom miesta pre manželskú posteľ a šatník. Z obývačky je východ na priestrannú terasu ( 39 m2 ), kde je dovedená i elektrická energia. Z terasy sa dostávame do skladového priestoru (6,14m2), z ktorého vedie výstup na povalu domu.Povala je čiastočne pochôdzna (v strede ). POZEMOK: Pozemok je rovinatý o výmere 800 m2. Na pozemku sa nachádza umelý trávnik, okolo domu, zvyšných 400m2 prírodný povrch, veľká skalka, menšie jazierko, veľa zelene. Za domom sa nachádzajú vydláždené parkovacie státia pre dve autá . Pozemok okolo domu je atraktívne upravený a prispôsobený na minimálne starosti s jeho prevádzkovaním. Pozemok je ohraničený murovaným plotom s elektrickou bránou, čo budúcemu majiteľovi poskytne pocit skutočného súkromia. INŽINIERSKE SIETE: RD je napojený na inžinierke siete – elektrická energia, vlastná studňa, žumpa, internet, satelit. LOKALITA: Rekreačný rodinný dom sa nachádza v časti obce Mostová s názvom Šoriakoš. Dom je situovaný v krásnej tichej oblasti, kde sa spája rieka Malý Dunaj a Čierny Brod. Do súkromnej oblasti domov majú prístup iba vlastníci pozemkov a nehnuteľností. Mostová Je vyhľadávaná rekreačná rybárska oblasť s množstvom možností vyžitia. Táto rekreačná oblasť je veľmi atraktívna najmä kvôli rybolovu,vodným športom, adrenalínovým športom ( Slovakia Ring), či cykloturistike,nakoľko sa buduje cyklotrasa, ktorá bude obec spájať s mestom Senec. V blízkosti sa nachádza MALKIA PARK so zvieratkami ako atrakciu pre deti i dospelých, Vodný Mlyn Tomášikovo z roku 1895 s výbornou reštauráciou, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí brehu Malého Dunaja,kde si na dobrú kávu či večeru môžte pokojne doplávať i na člne. Túto Lokalitu nadšenci prírody skrátka milujú. Známou atrakciou v oblasti je AQUAREA - areál športu a relaxu - prirodné kúpalisko s 80m hlbokou studenou vodou, vyhradenou plážou pre rybárov a potápačov s kurzami potápania. ​CENA: Cena zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti.

Stav
Novostavba
Pozemok
800 m²
Úžitková plocha
64 m²
Zastavaná plocha
104 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 343 inzerátov