Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Vyhľadávanie chát

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 3 395 inzerátov
38 600 € 643,33 €/m²

Vidiecky Dom v obci Malatiná

Orava (Malatiná), okres Dolný Kubín

B10 Vám ponúka na predaj Vidiecky dom v krásnom a tichom prostredí obce Malatiná. Dom je v pôvodnom stave, nachádza sa na pozemku o rozlohe 430m2. Je ihneď k dispozícii. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 66435 Cena: 38600 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
60 m²
36 000 € 367,35 €/m²

Predaj, Chata, Zemplínska Šírava, 509m²

Dolný Zemplín (Michalovce), okres Michalovce

Ponúkame Vám na predaj chatu s krásnym výhľadom na vodnú plochu Zemplínskej Šíravy. Plocha: úžitková 98m2, zastavaná 144m2, pozemku 509m2. Podlaha: dlažba, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: kvádrová. Rovná strecha. Mierne svahovitý pozemok. Úplné podpivničenie - technická miestnosť, 2 pivnice ( možnosť prerobiť na spoločenské miestnosti ). Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, turistika. Cena 36 000 € ID: 101090 Nájdete nás: Realitná kancelária Michalovce – Námestie slobody 7, (Budova Allianz poisťovne)

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
509 m²
Úžitková plocha
98 m²
Zastavaná plocha
144 m²
35 000 € 87,94 €/m²

Predaj, Chata, Zemplínska Šírava

Dolný Zemplín (Michalovce), okres Michalovce

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu vhodnú na prenájom v rekreačnej lokalite Zemplínska Šírava. Plocha: úžitková 398m2, zastavaná 199m2. Podlaha: drevená, dlažba, pvc. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: umývadlo, sprchovací kút, WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová, drevená. Sedlová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Výhody: 4 apartmány so samostatnými vchodmi na spodnom podlaží ( každý apartmán má jednu miestnosť a kúpelňu ), slnečný, tiché prostredie, obchody, vonkajší krb, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 35 000 € ID: 101075 Nájdete nás: Realitná kancelária Michalovce – Námestie slobody 7, (Budova Allianz poisťovne)

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
398 m²
Zastavaná plocha
199 m²
Cena dohodou

Predaj – Atraktívny penzión v Bojniciach, poz. 2000 m2

Horná Nitra (Bojnice), okres Prievidza

Vaša Realitná ponúka na predaj objekt penziónu v krásnom a vyhľadávanom prostredí Bojníc so zaujímavým pozemkom. Ide o jedinečnú príležitosť tak ako pre záujemcov o podnikanie v cestovnom ruchu, tak aj pre developerov, resp. investorov do nehnuteľností. Penzión je umiestnený prevažne na rovinatom pozemku so sklonom do južnej svetovej strany s krásnym výhľadom na panorámu Bojníc.  Je napojený takmer na všetky inžinierske siete okrem plynu, ktorý sa v prípade záujmu nachádza v tesnej blízkosti.   Materiál: Ide o čiastočne tehlový a drevený objekt, ktorý bol postavený v 80 rokoch a následne v roku 2015 čiastočne zrekonštruovaný. Zastavaná plocha objektu predstavuje 243 m2. Úžitková plocha objektu sa pohybuje okolo 500 m2.   Dispozícia: Na prízemí penziónu sa nachádza : recepcia, práčovňa a sklad prádla, kuchyňa, sklad potravín, zamestnanecké WC so sprchou, jedáleň, vstupná hala s WC ženy a muži, sklad upratovačka, apartmán č. 1 (obývačka s dvomi menšími spálňami pre 4-6 osôb, WC so sprchou) a izba č. 2 s WC a sprchou (dvojposteľová)   Na poschodí sa nachádzajú: – dva apartmány č. 4 a č. 7 – v každom obývačka s dvomi toaletami a sprchami a  3 spálne (kapacita od 5-10 osôb) – dve izby č. 5 a č. 6 – každá izba je trojposteľová, s prístelkou a WC so sprchou – veľká terasa pred všetkými 4 izbami   Penzión je napojený takmer na všetky inžinierske siete okrem plynu, ktorý v prípade záujmu sa nachádza v tesnej blízkosti. K nehnuteľnosti prislúchajú aj pozemky  – celková plocha pozemkov spolu: 1828 m2 – 18,28 árov Stavba ani pozemky nie sú zaťažené žiadnymi dlhmi. Vecné bremeno na pozemku je dočasné od SEZ podľa geom. plánu z r. 2015 a 2016 z dôvodu rekonštrukcie inž. sietí a povolenia výstavby v danej lokalite. Predajná cena a platobné podmienky: Cena v RK, pričom nie je požadovaná platba v plnej výške pri podpise zmluvy, možnosť splátkového kalendára. Cena sa nezvyšuje o DPH, predávajúci nie je platiteľ DPH. Možnosť odpredaja k 1.1.2019, resp. 31.12.2018 V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám bližšie informácie môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Stav
Úžitková plocha
500 m²
Zastavaná plocha
243 m²
Pozemok
1 828 m²
24 900 € 622,50 €/m²

Zrekonštruovaná záhradná chatka v sade 600 roč., solárne panely, 270 m2

Horná Nitra (Prievidza), okres Prievidza

Vaša Realitná ponúka na predaj záhradkársku chatku, ktorá sa nachádza v záhr.osade 600 ročnice, umiestnená na rovinatom teréne so sklonom k juho východnej svetovej strane. Chatka je murovaný dvojpodlažný objekt so suterénom /pivnicou/, s novou sedlovou strechou uzavretou plechovou krytinou. Zvislé nosné konštrukcie v suteréne sú betonové, strop so železobetonovou monolit. doskou, v prízemí je murivo porobetonové, fasáda brizolit a kameň, vo vnútri hladké vápenocementové omietky, strop železobetonový. Prešla rekonštrukciou fasády, tak aj interiéru. Na pozemku sa nachádza výpust na polievanie úžitkovou vodou.  Chatka je pripojená na elektrickú energiu prostredníctvom solárnych panelov. Súčasťou chatky je aj záhradný altánok s vonkajším krbom a grilom. Parkovanie je zabezpečné prístreškom na pozemku. Chatka sa ponúka vybavená spolu s nábytkom a zariadením. Zastavaná plocha chatky – 20 m2, Pozemok – 270 m2. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Stav
Úžitková plocha
40 m²
Zastavaná plocha
20 m²
Pozemok
270 m²
98 000 € 437,50 €/m²

PREDAJ rodinný dom alebo chata Kostolná Ves

Horná Nitra (Kostolná Ves), okres Prievidza

Vaša realitná ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom, ktorý môže slúžiť ako rekreáčna chata pre rodinu alebo pre biznis. Nachádza na južnom svahu v tichej časti vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Pozemok priamo susedí s vodnou plochou, ktorá ponúka široké športové využitie. Nehnuteľnosť (so zastavanou plochou 108m2) pozostáva zo 6 izieb s veľkou spoločenskou miestnosťou v ktorej sa nachádza kuchyňa aj jedáleň. Z obývacej časti je vstup na príjemnú slnečnú terasu, ktorá je prepojená so zastrešeným priestorom barbaque s vystavaným vonkajším kozubom na grilovanie. V spoločenskej časti je priestor pre zabudovanie krbu. Má 2 kúpeľne (so štyrmi sprchovacími kútmi) a 2 samostatné WC. Chata je z porobetónových tvárnic, zateplená zo severnej strany, neskolaudovaná. Je napojená na verejný vodovod a elektrinu, plynová prípojka je v blízkosti pozemku a má vybudovanú žumpu. Je v ponuke ako holodom, sociálne zariadenia, kuchynskú linku a podlahy si budúci majiteľ zakúpi podľa vlastných predstáv. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Kúrenie a ohrev TÚV je možný pevným palivom aj plynovým kotlom so zásobníkom pre TÚV. Pozemok sa nachádza v katastri obce Kostolná Ves, je svahovitý a má rozlohu 1 401 m2 s prístupom z asfaltovej komunikácie. Obec Kostolná Ves, kde sa rekreačná rodinná chata nachádza, je 11 km od historického kúpeľného mesta Bojnice a 13 km od okresného mesta Prievidza, so spojením cestou 2.triedy, dostupnou autobusom. V obci je kompletná infraštruktúra, dobré zastúpenie obchodov, MŠ , škola, zdravotnícke centrum, pohostinstvá, ihriská. Týmto má chata možnosť celoročného využitia a bývania. Druh stavby: porobetónové tvarnice Umiestnenie objektu: tichá lokalita, južný svah vodnej nádrže Nitrianske Rudno Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: 0 m Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 5 km Vzdialenosť ku športoviskám: Do 500 m Vzdialenosť do centra obce: Do 500 m Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: tuhé palivo/plyn Rok výstavby: 2015   CENA ZA DOM S POZEMKOM 401 m2 JE 98.000€ prípadne dohodou. V prípade záujmu o väčší pozemok je možné dokúpiť ďalších až 1000m2 / 80€/m2.   V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo píšte na mail mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi poskytneme na adrese Vaša Realitná, Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Stav
Úžitková plocha
224 m²
Zastavaná plocha
112 m²
Pozemok
401 m²
Cena dohodou

Platba v HOTOVOSTI. Celoročne obývaná chata, alebo dom v blízkosti KE

(nešpecifikovaná lokalita),

Konkrétny záujem: hľadáme celoročne obývateľnú chatu, alebo obývateľný dom v blízkosti Košíc. PLATBA V HOTOVOSTI. Podmienkou je: - pešou chôdzou do 15 minút s dostupnosťou k zastávke ( MHD, SAD, ŽSR) - nie záplavová, alebo inak riziková oblasť - aspoň čiastočná, ideálne kompletná rekonštrukcia - neporušená statika - príjazdová komunikácia, ktorá je udržiavaná v zimných mesiacoch - napojenie na inžinierske siete: objekt napojený na elektriku, odpad riešený žumpou, alebo kanalizáciou, objekt napojený na vodu zo studne, príp. na mestký, alebo obecného vodovodu. - vzdialenosť max. do 30 km od Košíc.

9 200 € 34,07 €/m²

Slnečná a pekná záhradka v časti Dúbravka

Horný Zemplín (Snina), okres Snina

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame záhradu s chatkou v peknom slnečnom a tichom prostredí v záhradkárskej oblasti Dúbravka v Snine. Pozemok vo výmere 270 m2 je mierne svahovitý a pravidelne udržiavaný. Na pozemku je postavená drevená chatka o úžitkovej ploche 19 m2, v chatke je murovaný krb. Prístavba drevenej terasy Vám dáva priestor ku kvalitnému relaxu a oddychu. Možnosť financovania: V hotovosti, hypotékou alebo kombinácia. Radi Vám s tým pomôžeme, úrokové sadzby na historických minimách od 0,79% p.a. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na dole uvedenom čísle. + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva © Copyright Dom-realít, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realít, s.r.o.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
270 m²
Cena dohodou

Dom vhodný aj ako víkendová chalupa v obci Čeľovce

Dolný Zemplín (Čeľovce), okres Trebišov

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čeľovce, okres Trebišov. Vhodný po rekonštrukcii na trvalé bývanie, alebo ideálny aj ako CHALUPA. Dom je v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Postavený z vaľkov. Rovinatý pozemok a dostatočná výmera umožňuje rôznorodé využitie tohto priestranného pozemku. Výmera pozemku: 2708 m² Zastavaná plocha: 150 m² Dispozícia: dom má vstupnú predizbu a 2 väčšie, neprechodzie izby. V zadnej časti sa nachádzajú 2 priechodzie miestnosti. Veľké 2 izby (cca 30 m²). V zadnej časti domu sa nachádzajú ďaľšie 2 miestnosti. Rekonštrukcia: v dome sú osadené nové plastové okná. Fasáda je pôvodná, bez zateplenia. Pôvodný majiteľ v cene domu ponecháva dlažbu v sume 1.000,-€, 5 ks nových radiátorov, neosadené bezpečnostné vchodové dvere, paletu jadrovej omietky. Interiérové a vchodové dvere sú pôvodné. Strecha: sedlová, strešná krytina eternit. Krov je v dobrom stave. Na pozemku sa nachádza betónová pivnica pod úrovňou zeme. Inžinierske siete: dom je možné napojiť na obecnú vodu, plyn, kanalizáciu. Prípojky sa nachádzajú pred domom. Na pozemku je vlastná studňa, voda nie je natiahnutá do domu. V dome je potrebné natiahnuť nové rozvody všetkých inžinierskych sietí. Občianska vybavenosť: V obci sa nachádza dobrá občianska vybavenosť: škôlka, škola 1.-4. r. , kostol, kultúrny dom, pošta, benzínová pumpa. Obec má veľmi dobré cestné a železničné spojenie do Trebišova a Košíc. Bezproblémoví susedia.

Stav
Vo výstavbe
Zastavaná plocha
150 m²
Pozemok
2 708 m²
39 000 € 354,55 €/m²

Hľadáte chalupu ? Na pozemku 2500 m² v obci Medzev.

(Medzev), okres Košice - okolie

HĽADÁTE dom na bývanie mimo dosah zvedavých susedov? Maximálne súkromie? Ktorý Vám poslúži aj na trvalé bývanie, alebo ako celoročne využiteľná chata situovaná priamo v lone malebnej prírody lesa. Ponúkame na predaj RODINNÝ dom v obci MEDZEV na veľkorysom pozemku 2482 m². ZARA REALITY: Keď sa sny stávajú realitami... ✔ Ak hľadáte absolútny pokoj a súkromie = tu ste na správnom mieste. ✔ Nehnuteľnosť vhodná na celoročné bývanie, alebo rekreačné využitie. To ticho si tu ♥ zamilujete. Ste poľovník, hubár, alebo jednoducho chcete mať kľud? Vzhľadom na veľkosť pozemku si môže prísť každý na to svoje. Môžete tu pestovať zeleninu, chovať domáce zvieratá, venovať sa svojim koníčkom, bez toho, aby ste prekážali svojimi aktivitami susedom. Prípadne miesto kde nerušene môžu behať vaše ratolesti, odviazať sa vaši kamaráti. Pozývame Vás na obhliadku... ► 2 stavby na pozemku ✔ Úžitková plocha domu: cca 80 m² ✔ Počet izieb: 2 ✔ Omietky: pôvodné ✔ Izby: priechodzie, priestranné. Každá s vykurovaním na tuhé palivo. Na oknách sú mreže. ✔ Extravilán ✔ Bez tiarch ✔ Slnečný pozemok ☼ ► Parkovanie: pre viac ako 10 áut priamo na pozemku- ✔ Postavený z vaľkov v 50-ich rokoch ✔ Strecha sedlová, eternitová. Využiteľné podkrovie. ✔ Dispozícia: dom pozostáva z 2 väčších izieb, vstupnej predsiene a komory. ✔ Kamerový systém v lokalite INŽINIERSKE SIETE: Voda: na pozemku je prameň s vodou, ktorá je zavedená do novšej prístavby, ktorá slúži ako chata. Elektrina: 230/400 V Plyn: nie je zavedený. Využíva sa plynová bomba a plynový sporák v chate. Kúrenie: pieckou a kachľovcom na pevné palivo Kanalizácia: žumpa. Pivnica: vynikajúca pivnica osadená vo svahu. Vonkajší krb Toaleta: drevená latrína ► VEDĽAJŠIA STAVBA: murovaná stavba, chatka v ktorej sa nachádza kuchyňa, komora a využiteľné podkrovie vhodné ako ďaľšia izba. K dispozícií je plynový sporák, kuchynská linka. ✔ POZEMOK: prístup k domu po rovinke. Celý je oplotený. Nachádzajú sa tu nádherné ihličnaté stromy, ovocné stromy... ✔ PRÍSTUPOVÁ CESTA: výborný prístup z hlavnej miestnej komunikácie po spevnenej ceste. V prípade záujmu o obhliadku, alebo podrobnejších informácií kontaktujte realitného makléra: Bc. Radoslav Drobňák, t.č: 0950293064 , smskou, alebo emailom na drobnak@zara-reality.sk ZARA REALITY s.r.o. spolupracuje s tými najlepšími finančnými špecialistami. Kvalifikovaní odborníci, ktorí majú potrebné znalosti. Spoločne Vám ušetríme Váš čas, aj peniaze.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
110 m²
Zastavaná plocha
1 025 m²
115 000 € 287,50 €/m²

LEGEND - Veľký dom v Bzinciach p.J časť Hrubá strana - 6i+2 kuchyne, 8.983m2, garáž, dieľňa, letná k

Stredné Považie (Nové Mesto nad Váhom), okres Nové Mesto nad Váhom

*Krásne prostredie na polo-samote – Veľký vysporiadaný pozemok ihneď vedľa domu* Ponúkame na predaj veľký rodinný dom na polo-samote v obci Hrubá strana vzdialený 12km od Nového Mesta nad Váhom, 13,5 km od diaľničného privádzača, 7 km od hraníc s Českou republikou, 112 km od Bratislavy. Dom je zaujímavo riešený s dobre architektonickým využitím svahovitého pozemku, s krásnymi výhľadmi. ** Nehnuteľnosť pozostáva zo zrekonštruovaného rodinného domu z nepálenej tehly s podpivničenými prístavbami do tvaru ,,U,, z pálenej tehly a kvádrov, celo-podpivničenej elektrifikovanej garáže a súboru vysporiadaných pozemkov v tesnej blízkosti domu - celková výmera – 8.983m2. ** Dom má elektrinu 230/400V – zavedená i do garáže i dielňe, vlastnú pitnú vodu z vlastnej studne, kúrenie zabezpečené pecami a kachľami v každej obytnej časti – možnosť dobudovania ústredného kúrenia – vybudovaný nový komín s keramickou vložkou, odpad z kuchyne a kúpeľňe zatiaľ riešený vyvedeným trativodom – možnosť dobudovania napojenia na ČOV alebo žumpu. Toaleta riešená suchým WC.*** * Hlavná časť domu postavená cca. v r. 1940, neskôr v 70-tych rokoch bola pristavená koncová časť domu a stredná časť domu sa zobytnila a dobudovala pivnica. - Dom prešiel rekonštrukciou na etapy – v r.1995 bola vybudovaná kúpeľňa v hlavnej časti domu, v strednej časti domu vybudovaná predpríprava na samostatne WC a kúpeľňu, pričom sa celý dom prakticky prepojil. - V r. 2008 kompletne menená nová strecha Bramac na väčšej časti domu, nový komín s keramickou vložkou. Nová krbová vložka v obývacej izbe hlavnej časti domu z r. 2008. V dome kúrenie zabezpečené pecami a peterkami v jednotlivých miestnostiach a varenie plynovým sporákom na plynovú bombu.* * Každá z troch častí domu sa dá využívať ako samostatné časti domu – samostatné vstupy – po realizovaní úprav na dome – sociálne zariadenia a kúrenie.* * Suterén domu je zaujímavo riešený a plne využiteľný na viacero spôsobov – V strednej časti domu je suterén zameraný na technickú časť ( možnosť umiestnenia vykurovacieho zariadenia vedľa vyvedeného komína) a suterén v koncovej časti domu bol využívaný na chov zvierat. * * Na začiatku pozemku vedľa prístupovej cesty vybudovaná dvojpodlažná garáž s dovedenou elektrinou, pričom suterén garáže je možné využívať na opravu áut vďaka montážnej jame prístupnej od suterénu alebo ako skladovací priestor.* * Hneď vedľa domu je vybudovaná elektrifikovaná dieľňa. Na dvore sa nachádza dvojpodlažná letná kuchynka s pieckou s hospodárskou časťou v suteréne. Vedľa letnej kuchyne stojí samostatná udiareň/ sušička ovocia a drevená kôlňa s kotercom. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy – 9x jabloň, 4x hruška, 3x orech, 3x gaštan jedlý, 2x čerešne, mirabelka – biela i červená. * * Dom je umiestnený v prekrásnom prostredí na vyvýšenom mieste v blízkosti lesov, s nádhernými výhľadmi na široké okolie – pri dobrej viditeľnosti vidieť i hrad Beckov. Okolité zmiešané lesy sú vhodné na celoročnú turistiku, cykloturistiku, zber húb, lesných plodov (malín, lesných jahôd, drienok, černíc...). Možnosti využitia areálu sú široké – ideálny pre ľudí so záujmom bývania v krásnom tichom prostredí na polo-samote, nízko-energetický objekt spojený s chovom zvierat, podnikanie s bio- chovom.* Neďaleko (do 1,5km) sa nachádza zastávka autobusu, bar s možnosťou menšieho občerstvenia, obchod Coop v Brestovom a reštaurácia Saloon v Cetune do 5 min cesty autom, stredisko Javorina s Holubyho chatou a letné kúpalisko Strání do 15min cesty autom, možnosť turistiky na hradoch Čachtice a Beckov. *** V neďalekých dedinách Bzince pod Javorinou a Moravské Lieskové sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – materská + základná škola, obchody, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň.*** V prípade vážneho záujmu DOHODA ISTÁ. Platba možná aj cez hypotéku, s ktorou Vám radi bezplatne pomôžeme. *** Nehnuteľnosť nájdete v predaji EXKLUZÍVNE iba u nás! *** KONTAKT: Pavlína Talianová Tel. 0917/633 285 Túto nehnuteľnosť predáva LEGEND realitná spoločnosť s.r.o., ulica Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín (budova pri kruháči), pobočka Nové Mesto nad Váhom, Námestie Slobody 9A (NATALI centrum) Tel. 032/7434159 Chcete profesionálne predať svoj byt / dom / pozemok? Nestrácajte čas a kontaktujte nás! VOLAJTE NA ČÍSLO: 032/7434159

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
Zastavaná plocha
400 m²
Pozemok
8 983 m²
65 000 € 541,67 €/m²

Znížená cena...Chata 120 m2, Moravany nad Váhom

Stredné Považie (Moravany nad Váhom), okres Piešťany

176228 - Ponúkam na predaj 2-podlažnú novopostavenú chatu v nádhernom horskom prostredí v blízkosti jazera Striebornica v Moravanoch nad Váhom. Chata je umiestnená na pozemku o rozlohe 645 m2, má rozlohu cca 120 m2 a pozostáva z prízemia /cca 8x8m/ so vstupnou chodbou, priestrannou obývacou izbou /5x8m/, kuchyňou /3x3m/, kúpeľňou s WC, predprípravou pre krb a zastrešenou terasou cca 25 m2, poschodia s 3 podkrovnými izbami /cca 12 m2, 20 m2, 12 m2/ a kúpeľne s WC. Každá izba má výstup na jeden z 2 zastrešených balkónov /cca 9x1m/ a podkrovia so skladovými priestormi. K chate je dovedená elektrika, obecná voda, kanalizácia je odvedená do žumpy a spotrebiče je možné použiť na plynovú bombu. Vykurovanie je zabezpečené krbovými kachlami, príp. elektrickým alebo plynovým /fľaša/ kúrením. Chata je v stave pred dokončením interiéru a kolaudáciou. Pozemok je rovinatý, kompletne oplotený s pretekajúcim horským potôčikom a asfaltovou prístupovou cestou. Chata je vhodná na rekreáciu aj trvalé bývanie s možnosťou turistiky, cykloturistiky, rybolovu, letných aj zimných športov. Cena 65 000 € Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO: 0904 312 227

Stav
Novostavba
Pozemok
645 m²
Úžitková plocha
120 m²
35 000 € 777,78 €/m²

Znížená cena...Chata 45 m2, Moravany nad Váhom

Stredné Považie (Moravany nad Váhom), okres Piešťany

176227 - Ponúkam na predaj 2-podlažnú novopostavenú chatu v nádhernom horskom prostredí v blízkosti jazera Striebornica v Moravanoch nad Váhom. Chata je umiestnená na pozemku o rozlohe 646 m2, má rozlohu cca 45 m2 a pozostáva z prízemia /cca 5x5m/ s kuchynskou linkou so spotrebičmi, kúpeľne so sprchovým kútom a WC, zastrešenou terasou cca 10 m2 a podkrovia /cca 5x4m/ so zastrešeným balkónom. K chate je dovedená elektrika, obecná voda, kanalizácia je odvedená do žumpy a spotrebiče je možné použiť na plynovú bombu. Vykurovanie je zabezpečené krbovými kachlami, príp. elektrickým alebo plynovým /fľaša/ kúrením. Pozemok je rovinatý, kompletne oplotený s pretekajúcim horským potôčikom a asfaltovou prístupovou cestou. Cena 35 000 € Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO: 0904 312 227

Stav
Novostavba
Pozemok
646 m²
Úžitková plocha
45 m²
95 000 € 575,76 €/m²

Znížená cena...Objekt s 2 rekreačnými chatami, Moravany nad Váhom

Stredné Považie (Moravany nad Váhom), okres Piešťany

175843 - Ponúkam na predaj objekt o rozlohe 1291 m2 s 2 novopostavenými chatami v nádhernom horskom prostredí v blízkosti jazera Striebornica v Moravanoch nad Váhom. 1. chata - rozloha cca 45 m2 pozostáva z: prízemia /cca 5x5m/ s kuchynskou linkou so spotrebičmi, kúpeľne so sprchovým kútom a WC a zastrešenou terasou cca 10 m2 podkrovia /cca 5x4m/ so zastrešeným balkónom. Vykurovanie chaty je zabezpečené krbovými kachlami, príp. elektrickým alebo plynovým /fľaša/ kúrením. 2. chata - rozloha cca 120 m2 pozostáva z: prízemia /cca 8x8m/ so vstupnou chodbou, priestrannou obývacou izbou /5x8m/, kuchyňou /3x3m/, kúpeľňou s WC, predprípravou pre krb a zastrešenou terasou cca 25 m2 poschodia s 3 podkrovnými izbami /cca 12 m2, 20 m2, 12 m2/ a kúpeľne s WC. Každá izba má výstup na jeden z 2 zastrešených balkónov /cca 9x1m/ podkrovia so skladovými priestormi. Chata je v stave pred dokončením interiéru a kolaudáciou. V oboch chatách je zavedená elektrická energia, voda, kanalizácia odvedená do žumpy a možnosť použitia spotrebičov na plynovú bombu. Pozemok je rovinatý, kompletne oplotený s pretekajúcim horským potôčikom a asfaltovou prístupovou cestou. Objekt je vhodný na rekreáciu aj trvalé bývanie s možnosťou turistiky, cykloturistiky, rybolovu, letných aj zimných športov. Pozemok s chatami je na predaj len vcelku! Cena 95 000 € Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO: 0904 312 227

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
165 m²
Pozemok
1 291 m²
59 990 € 399,93 €/m²

Zrekonštruovaná chalupa v tichom prostredí-Trenčianske Bohuslavice

Stredné Považie (Trenčianske Bohuslavice), okres Nové Mesto nad Váhom

175867 - V kľudnej časti obce Trenčianske Bohuslavice, len 3 km od Nového Mesta nad Váhom ponúkam na predaj ihneď obývateľnú prízemnú chalupu /ÚP 150 m2/ so sedlovou strechou, postavenú na rovinatom pozemku o výmere 1060 m2. Chalupa je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, zateplená fasáda a nová omietka, v zachovalom stave, je suchý, bez statických porúch a plesní. Podlaha v izbách je drevená, v kúpeľni, WC a kotolni dlažba. Vchod do domu priestrannou chodbou, na konci ktorej sa nachádza kúpeľňa. Naľavo z chodby sú 2 izby s výhľadom do ulice, napravo z chodby je kuchyňa a tretia izba, ďalej kotolňa, samostatné WC a komora. Z chodby je východ na veľkú verandu, odkiaľ je výstup na povalu a vstup do pivnice (cca 20m2). V chalupe je obecný vodovod, žumpa, elektrika 230/400V, plyn. Kúrenie na plyn aj tuhé palivo, v kúpeľni nový bojler na ohrev teplej vody. Súčasťou pozemku je garáž, hospodárska budova a veľká záhrada. Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti lesa, 5 minút od potravín a zastávky autobusu a má spoločný prístupový dvor. Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632, alebo mailovej adrese filkas@vasereality.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 060 m²
Úžitková plocha
150 m²
Zastavaná plocha
196 m²
38 000 € 76 €/m²

Predaj Hausbot na prenajatom pozemku 500 m2 v Bodíkoch

Podunajsko (Bodíky), okres Dunajská Streda

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj Hausbot na prenajatom pozemku 500 m2 v Bodíkoch s priamym napojením na vodu, na pozemku je postavená chatka – kuchynská linka, kúpeľňa a obývacia miestnosť – nezariadená. Hausbot je komplet zariadený. Elektrická energia na pozemku – aj do chatky a hausbotu. Voda – vlastná studňa. Pozemok sa nachádza v chatovej oblasti priamo pri mŕtvom ramene Dunaja neďaleko obce Bodíky. 35 km z Bratislavy. Ideálne miesto pre milovníkov prírody, na oddych a rekreáciu pre rodiny s deťmi, rybolov, člnkovanie, turistiku v lužných lesoch. Lokalita je pokojná, obklopená zeleňou. K dispozícii ihneď. Cena: 38 000 Eur vrátane provízie RK Kontakt: +421 905 563 400 E-mail: sprincova@danubereality.sk “Nehnuteľnosti v dobrých rukách” www.danubereality.sk © 2019 Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
500 m²
26 500 € 54,53 €/m²

Predaj záhradnej chatuy v krásnom lesnom prostredí nad Modrou v časti Ohňavy.

Bratislava (Modra), okres Pezinok

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj záhradnú chatu v krásnom lesnom prostredí nad Modrou v časti Ohňavy. Pozemok má velkosť 486 m2 a je upravený kamennými múrikmi. Chata je drevená a spodná časť je murovaná, ktorá slúži ako kuchynka. Vo vrchnej časti je obývacia miestnosť, nad ktorou sa nachádza podkrovie, kde je ďalšia možnosť na spanie. Za chatou sa nachádza búda na náradie, nádrž na vodu a suché WC. Nehnuteľnosť poskytuje úplný relax. Krásna karpatská príroda poskytuje bohaté turistické trasy /Veľká Homola, Zochová chata/ Voda: nie, elekrina: nie. Cena: 26 500,- € /dohoda možná/ Jana Cedulová Kontakt: +421 948 230 987 E-mail: cedulova@danubereality.sk PROVÍZIA PRE RK 2 500,-€, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY A MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta). “Nehnuteľnosti v dobrých rukách” www.danubereality.sk © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
486 m²
7 000 € 31,82 €/m²

Domček vo viniciach, Abov, Hurbanovo

Podunajsko (Hurbanovo), okres Komárno

Ponúkame na predaj viničný domček s vinicami v Above, neďaleko od Hurbanova. Nachádza sa na mierne svahovitom pozemku a v tichej lokalite. Nehnuteľnosť ponúka príjemné využitie na grilovačky a na víkendové relaxácie. Elektrina je pripojená, kúri sa s tuhým palivom. Domček má predsieň, kuchynku a jednu miestnosť, je podpivničený vhodný na skladovanie vína. Bližšie informácie na telefónnom čísle: 0905886406

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
220 m²
17 500 € 343,14 €/m²

REZERVOVANÉ !!! Chatka s krásnym výhľadom v Šípkovom

Stredné Považie (Šípkové), okres Piešťany

Ponúkame Vám na predaj chatku v obci Šípkove s pekným výhľadom. Veľkosť pozemku 420 m² Úžitková plocha chaty 51 m² IS : vody , elektrina Dispozícia : kuchyňka , kúpelňa , wc , 2x izba Pôvodný stav s nutnoťou investície Ak je táto ponuka pre Vás zaujímavá, neváhajte a dohodnite si obhliadku už dnes. Cena nehnuteľnosti: 17 500,- EUR vrátane provízie, ktorá zahŕňa realitné a hypotekárne poradenstvo, právny servis a poplatky spojené s prepisom nehnuteľnosti. Volajte 0948 514 892 , alebo píšte tomas.holan@allforlife.sk, poprípade FB @allforlife, IG all_4_life_official

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
51 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Pozemok
420 m²
97 000 € 646,67 €/m²

Novostavba chalupy na Bujakove pri Brezne

Horehronie (Brezno), okres Brezno

Pekné Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj štýlovú drevenú chalupu v príjemnej lokalite Bujakovo pri Brezne. Chalupa je dvojpodlažná, na prvom podlaží je umiestnená kuchyňa, veľká obývačka, spálňa a kúpeľňa s wc. Na druhom podlaží je veľká spálňa. Priestor v podkrový je s časti ešte voľný a dáva novému majiteľovi možnosť vytvoriť si ďalšie izby. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi. Z inžinierskych sietí je k dispozícii elektrika 380/220 V, voda z obecného vodovodu, kanalizácia je riešená septikom. Na pozemku vedľa budovy sa nachádza studňa. Príjemná lokalita a výborná nehnuteľnosť.  Brezno je známe svojou bohatou históriou a blízke okolie poskytuje široké možnosti reakreačného a športového vyžitia. Výlety do hôr, hubárčenie, lyžiarske zjazdovky, cykloturistika, plaváreň, jazda na koňoch, wellness a aj možnosť zahrať si golf na kvalitnom 18 jamkovom golfovom ihrisku na Táloch.   Ak máte záujem o viac informácií, alebo o obhliadku, neváhajte kontaktovať p. Kubicu na tel. č. 0910 715 753. Kompletný právny servis súvisiaci s predajom, vrátane poplatkov na katastrálnom úrade, hradíme za Vás. Postaráme sa aj o prepis energií (el.energia, plyn,...). Radi Vám poradíme a pomôžeme ohľadom financovania nehnuteľnosti. Poskytujeme 20% zľavu na nákup tovaru u nášho partnera koberce Lauris Brezno.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
150 m²
Pozemok
600 m²
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 3 395 inzerátov