Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Skryť rozšírené hľadanie

Vyhľadávanie chát

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 107 inzerátov
38 490 € 801,88 €/m²
Logo

Na predaj záhradná chata v Riečke

Horehronie (Riečka, Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

XEMAR (ivan.kotrc.@xemar.sk alebo 0918 406 656), Vám ponúka na predaj záhradnú chatu v záhradkárskej osade neďaleko Banskej Bystrice. Chatka po čiastočnej rekonštrukcii o rozlohe 48 m2 (úžitková plocha) sa nachádza na svahovitom pozemku o veľkosti 305 m2, ktorý je upravený kaskádami. Pozostáva z jednej obývacej izby, z ktorej je východ na terasu, kuchyne a kúpeľne. Rekonštrukcia zahŕňa nové rozvody elektriny, vodu potiahnutú až do chaty (možnosť studne) a vybudovanú žumpu. Kúrenie je možne tuhým palivom v kachlovej piecke, na prízemí aj elektrickými konvektormi.   Cena za nehnuteľnosť 39 900,- €

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
305 m²
Úžitková plocha
48 m²
7 900 € 1 580 €/m²
Logo

Predaj- záhradná chatka, pozemok 404 m2- záhr.osada- Detva

Podpoľanie (Detva), okres Detva

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj záhradnú chatku  s pivnicou a elektrikou v záhradkárskej osade v Detve. Pozemok nie je vo vlastníctve. (Právny vzťah k parcele na ktorej leží stavba  nie je evidovaný na liste vlastníctva.)   POPIS: -elektrika v chatke nie je -prízemie o zastavanej ploche 6 m2, užitková plocha 5 m2, jedna miestnosť -čiastočné podpivničenie 3 m2 vstup do pivničky po rebríku, steny betónové -chatka má drevený rám obitý doskami -strecha sedlová, drevená- bez obytného podkrovia, krytina plechová -napojenie na elektrinu nie je -voda nie je -pozemok nie je vo vlastníctve -ovocné stromy -skleník -altánok -prístrešok   V cene ponuky je zahrnutý právny servis(kúpnopredajné zmluvy,návrh na vklad do katastra nehnuteľností,overenie dokumentov, prehlásenie sietí). 

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
404 m²
Úžitková plocha
5 m²
68 990 € 1 516,26 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ - Záhradná chatka s terasou v MČ Ružinov ( ul. Slovnaftská - BA II. )

Bratislava (Bratislava II - Ružinov), okres Bratislava

XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ) ponúkame na predaj podpivničenú záhradnú chatku o rozlohe 25 m2 + terasa 20,5 m2 na križovatke ul. Závodná - Slovnaftská ( MČ Ružinov - BAII. ) Chatka sa nachádza v záhradkárskej oblasti, na pozemku s rozlohou 328m2. Vstup do oblasti je cez elektronickú bránu na diaľkové ovládanie a monitorovaný je kamerovým systémom. Dispozícia chaty: obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, kúpeľna spojená s WC. V chate a na pozemku je zavedená elektina ( 400 V ). Kúrenie je elektrické - podlahové. Možnosť pripojenia TV a internetu ( vzduchom ). Chatka je postavená z dreva a je zateplená polystyrénom.  Rozloha pivnice: 5m2 Orientácia: JZ ( kuchyňa ) a SV ( obývacia izba ) Mesačné náklady: elektrina = 50€/mesačne, TV a internet = v závislosti od operátora. Záhrada ma vlastnú studňu a žumpu. Na pozemku sa nachádza betónová garáž. Pozemok je oplotený betónovým plotom. Každý z vlastníkov má spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste. Vjazd do záhradkárskej oblasti je z ul. Slovnaftská. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez ťiarch a kúpou je voľná ihneď. Na LV je zapísaná ako "pozemok, na ktorom je postavená nebytová budova označená súpisným číslom". Lokalita: záhrada sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Priamo pred vstupom sa nachádzka zastávka MHD, v tesnej blízkosti Kaufland, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, škola, škôlka, banka... Cena nehnuteľnosti: 68.990 €,- V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, katastrálny servis, odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.   Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0905 720 114, alebo prostredníctvom emailu jozef.vetter@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny. Viac nehnuteľností môžete nájsť na xemar.sk.   

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
328 m²
Úžitková plocha
46 m²
39 000 € 600 €/m²
Logo

Murovaná záhradná chatka v zahradkárskej osade Hájik/ Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

XEMAR  (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj záhradku so záhradnou chatkou v záhradkárskej osade Hájik. Pozemok s rozlohou 470 m ² je prevažne rovinatý (265 vo vlastníctve a 205 v užívaní). Na pozemku je murovaná chatka so zastavanou plochou cca 24m². Dispozíciu chaty tvorí pivnica, prízemie a poschodie s balkónom. Pivnica má tri miestnosti a priestor na odkladanie náradia. Počas tropických dní ponúka príjemný chládok a cez zimu slúži na úloženie úrody, ktorá vydrží veľmi dlho ako čerstvá. Prízemie je tvorené jednou miestnosťou s kachlami na pevné palivo. V podkroví sa nachádza spálňa s tromi posteľami. Chata má vlastný zdroj elektrickej energie, ktorý tvoria 2 slnečné kolektory, 4x akumulátory, riadiaca jednotka a menič. Svojou kapacitou zabezpečujú bežnú spotrebu (Osvetlenie, TV, malá chkladnička, počítač) Max zaťaženie 2,5 kW. Na hranici pozemku je prípojka na úžitkovú vodu. Na pozemku sa nachádza dreváreň a suché WC. Ďalej sa na pozemku nachádzajú ovocné stromy (Jablone, hrušky, čerešňa, slivky) ríbezle, ozdobné stromy a kríky a mini jazierko. Záhradkárska osada je oplotená a prístup je po asfaltovej a čiastočne spevnenej cesta. Do budúcna je perspektíva pripojenia na verejnú elektrickú sieť ( chata má všetky rozvody už pripravené podľa aktuálnej normy), ako aj realizácia pripojenia vody na pozemok a do chaty.   Doporučujem obhliadku tejto chaty . Bonusom je krásny výhľad a prekvapením bude už spomínaná pivnica, ktorú Vám radi ukážeme pri obhliadke. Pri rýchlom jednaní je dohoda o cene možná. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny, katastrálny a hypotekárny servis. 

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
470 m²
Úžitková plocha
65 m²
68 990 € 1 516,26 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ - Záhradná chatka s terasou v MČ Ružinov ( ul. Slovnaftská - BA II. )

Bratislava (Bratislava II - Ružinov), okres Bratislava

XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ) ponúkame na predaj podpivničenú záhradnú chatku o rozlohe 25 m2 + terasa 20,5 m2 na križovatke ul. Závodná - Slovnaftská ( MČ Ružinov - BAII. ) Chatka sa nachádza v záhradkárskej oblasti, na pozemku s rozlohou 328m2. Vstup do oblasti je cez elektronickú bránu na diaľkové ovládanie a monitorovaný je kamerovým systémom. Dispozícia chaty: obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, kúpeľna spojená s WC. V chate a na pozemku je zavedená elektina ( 400 V ). Kúrenie je elektrické - podlahové. Možnosť pripojenia TV a internetu ( vzduchom ). Chatka je postavená z dreva a je zateplená polystyrénom.  Rozloha pivnice: 5m2 Orientácia: SZ ( kuchyňa ) a JZ ( obývacia izba ) Mesačné náklady: elektrina = 50€/mesačne, TV a internet = v závislosti od operátora. Záhrada ma vlastnú studňu a žumpu. Na pozemku sa nachádza betónová garáž. Pozemok je oplotený betónovým plotom. Každý z vlastníkov má spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste. Vjazd do záhradkárskej oblasti je z ul. Slovnaftská. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez ťiarch a kúpou je voľná ihneď. Na LV je zapísaná ako "pozemok, na ktorom je postavená nebytová budova označená súpisným číslom". Lokalita: záhrada sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Priamo pred vstupom sa nachádzka zastávka MHD, v tesnej blízkosti Kaufland, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, škola, škôlka, banka... Cena nehnuteľnosti: 68.990 €,- V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, katastrálny servis, odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.   Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0905 720 114, alebo prostredníctvom emailu jozef.vetter@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny. Viac nehnuteľností môžete nájsť na xemar.sk. 

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
328 m²
Úžitková plocha
46 m²
37 000 € 41,48 €/m²
Logo

Dvojpodlažný murovaný vínny domček s vinicou - Viničky.

Dolný Zemplín (Viničky), okres Trebišov

Ponúkame Vám na predaj vínny domček s vinicou v tokajskej oblasti Viničky. - zateplený dvojpodlažný vínny domček s kompletným vybavením, - nachádza sa vo veľmi peknej lokalite s krásnym výhľadom, - na prízemí domčeka je kuchyňa s balkónom, obývačka s terasou, chodba, kúpeľňa s WC, - na podlaží sa nachádza podkrovie s možnosťou zobytnenia, - domček je podpivničený, rozdelená na dve časti, - celková výmera pozemku 892m2, - udržiavaný vinohrad s výborným hroznom: má 500 koreňov z odrody Furmint, Lipovina a Muškát žltý. CENA: 37.000,-EUR TEL.: 0915 887 596, 0918 883 321

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
892 m²
37 000 € 2 642,86 €/m²
Logo

Záhradná chatka v tichom prostredí, Mojšová Lúčka, pozemok 480m²

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame na predaj záhradnú chatku o výmere 16m² v obci Mojšová Lúčka- záhradkárska oblasť.  Postavená je na slnečnom pozemku s rozlohou 480m², je čiastočne podpivničená a napojená na el. sieť 230V. Rozvod vody sa nachádza hneď vedľa pozemku. Ku chatke je prístup po spevnenej ceste. Pozemok je svahovitý s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Okolo spodnej časti pozemku tečie potôčik a vedľa pozemku je studnička. Možnosť prístupu autobusom MHD č.31. Odporúčame vidieť. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
480 m²
Úžitková plocha
14 m²
Zastavaná plocha
16 m²
47 000 € 1 342,86 €/m²
Logo

Záhradná chatka - Sad 600 ročnice, Prievidza, 299 m2

Horná Nitra (Prievidza), okres Prievidza

Ponúkame Vám na predaj podpivničenú záhradnú chatu v  Prievidzi, Sad 600 ročnice, postavenú na pozemku o výmere 299 m2. Pozostáva z kuchyne prepojenej s izbou, malej spálne, uzatvorenej loggie, kúpeľne a uzatvoreného altánku. Chata je murovaná a prístavba drevená, zateplená PS a minerálnou vlnou. Má plastové okná, kúrenie je cez kachle, voda úžitková, pitná voda vzdialená cca 300 m2, elektrika cez slnečné kolektory. Veľmi pekná záhrada s vonkajších krbom je rozdelená na úžitkovú časť a okrasnú záhradu, vysadenú rôznymi ovocnými stromami. Chata je kompletne zariadená a vybavená chladničkou, kuchynskou linkou, stôl, stoličky, 3x sedacie súpravy, komoda.......   Voľná ihneď.  Bližšie informácie Vám poskytne: Ľubica Ertlová, 0905 068 404 ACT Reality je členom Realitnej únie Slovenska

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
299 m²
Úžitková plocha
35 m²
Zastavaná plocha
50 m²
Cena dohodou
Logo

Záhradná chatka v Riečke

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatku v záhradkárskej osade pri Riečke neďaleko  Banskej Bystrice. Pozemok je svahovitý, vyriešený formou terás a má 305 m2. V chatke prebehla rekonštrukcia, nové rozvody elektriny, úžitková  voda je potiahnutá až do chatky, vybudovaná žumpa. Možnosť vybudovať studňu.  Na prízemí aj na poschodí sa dá vykurovať tuhým palivom - kachlová piecka. Na prízemí tiež elektr. konvektormi.  Na pozemku sa pripravuje  vonkajší krb. Chatka pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s východom na terasu, kuchyne a kúpeľne. Bezproblémová príjazdová cesta z vrchu aj zo spodnej časti záhrady. Parkovanie pri chatke alebo na blízkom parkovisku.   Energetický certifikát nemá.  Cena 0 €. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0917 921 889 alebo na filova@rkdion.com.   

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
305 m²
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
16 m²
21 500 € 860 €/m²
Logo

Útulná záhradná chatka v chatárskej oblasti blízko Brezna

Horehronie (Brezno), okres Brezno

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Ľuboš Husenica tel.č. 0903 653 475 vám ponúka. Priestrannú záhradnú chatku neďaleko Brezna v príjemnej záhradkárskej oblasti. Prístup autom je možný až k chatke. Chatka má prívod elektrickej energie a vlastnú studňu s pitnou vodou a čerpadlom ktorá privádza vodu zo studne do chatky. Vykurovanie je zabezpečené krbom. Chatka je postavená z tehál a drevenej konštrukcie, strecha je pokrytá plechom ktorý je vo výbornom stave. Pozemok o rozlohe cca 400m2 je mierne svahovitý, slnečného charakteru na ktorom je postavený altánok, skleník, a ostatok záhrady je vhodný na rekreáciu alebo pestovanie. Chatka pozostáva z kuchyne, wc, špajze, jedálne, spoločenskej miestnosti, balkóna, miestnosti na spanie (4 postele), technickej miestnosti, drevárne. Chatka pri predaji ostáva kompletne zariadená zo všetkým čo tam je. Výhody pre Vás: skúsenosti s financovaním nehnuteľností od roku 2006 a spolupráca so všetkými bankami; kompletný právny servis okolo predaja bytu, nielen KÚPNE ZMLUBY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM (táto služba predstavuje dôležitú súčasť ochrany oboch strán pri prevode nehnuteľnosti). odovzdanie domu naším maklérom a vyhotovenie preberacieho protokolu; prepis energií po odovzdaní nehnuteľnosti; popredajnú starostlivosť, poradenstvo v oblasti optimalizácie nákladov na bývanie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
25 m²
11 000 € 550 €/m²
Logo

Útulná záhradná chatka v kľudnej oblasti blízko centra

Horehronie (Brezno), okres Brezno

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Ľuboš Husenica tel.č. 0948782720 vám ponúka. Peknú záhradnú chatku v kľudnej oblasti blízko centra mesta Brezna (1km). Chatka je situovaná na samote takže poskytuje ideálny relax a útek od mestského ruchu. Konštrukcia : Drevená Voda: nie je (zber daždovej vody) Elektrina: na pozemku Plyn: nie je Pozemok je prevažne rovinatý, slnečný a vhodný pre záhradkárske aktivity. Chatka poskytuje útulné priestory s malou spoločenskou miestnosťou s kapacitou približne 5 osôb a malou kuchynkou. Príjemné prostredie zabezpečí oddych pre mladé rodiny ako aj pre seniorov ktorým v tomto období chýba pobyt v prírode, prechádzka a rekreácia. Výhody pre Vás: skúsenosti s financovaním nehnuteľností od roku 2006 a spolupráca so všetkými bankami; kompletný právny servis okolo predaja bytu, nielen KÚPNE ZMLUBY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM (táto služba predstavuje dôležitú súčasť ochrany oboch strán pri prevode nehnuteľnosti). odovzdanie domu naším maklérom a vyhotovenie preberacieho protokolu; prepis energií po odovzdaní nehnuteľnosti; popredajnú starostlivosť, poradenstvo v oblasti optimalizácie nákladov na bývanie. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
50 m²
Úžitková plocha
20 m²
29 900 € 1 868,75 €/m²
Logo

PREDAJ ZÁHRADNEJ CHATKY DUBEŃ

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Žilina, Dubeň. Plocha: úžitková 16m2, pozemku 413m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 29 900 € Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň s krásnym výhľadom na Žilinu. Záhradkárska osada je situovaná vo svahu s prístupom až ku chatke. Chatka je jednopodlažná s jednou miestnosťou kde sa nachádza kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, kachle s komínom. Zo zadnej časti chatky je murovaná pivnica na ovocie, miestnosť na náradie a suché WC. Pozemok je terasovitý so spevnením pri chatke murovaná nádrž, ktorá slúžila ako bazén, alebo sa môže využiť ako nádrž na zber dažďovej vody. Chatka má úžitkovú vodu / nie je zavedená do chatky /, pitná voda 50 m2 od chatky. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a iné. Pozemok o výmere 413 m2 je v osobnom vlastníctve a chatka má súpisné číslo, je napojená na elektriku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
413 m²
Úžitková plocha
16 m²
240 €/mes. 10 €/m²/mes.
Logo

Záhradná chatka v záhradkarskej osade v Podunajských Biskupiciach,

Bratislava (Bratislava II - Podunajské Biskupice), okres Bratislava

Ponúkame Vám na prenájom záhradnú chatku v Bratislave-Podunajských Biskupiciach, v strede záhradkárskej osady neďaleko nemocnice. Prístup je zo Šamorínskej ulice. Plocha pozemku je 283m2, výmera chatky je 24m2. Vnútro chatky je po obnove a rekonštrukcii, k dispozícii je elektrina, suché WC, studňa. Na pozemku sa nachádza ohnisko a krásna čerešňa, je to ideálne miesto pre partiu mladých ľudí, rodinu s deťmi, alebo pre niekoho kdo hľadá odych, zeleň, ticho. Cena za prenájom je 240,-Eur na mesiac plus elektrina. Mestská časť Podunajské Biskupice disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je poliklinika, lekáreň, školy, škôlky, banky, Tesco, Billa, Lidl, 17 min. trolejbusom na Nivy a 25 min trolejbusom na vlakovú stanicu. Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044 Radi Vám pomôžeme pri predaji a prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Iba kvalitná a moderná prezentácia  zabezpečí predaj v najvyššej možnej cene a v primeranom čase.  Profesionálny fotograf dokáže nafotiť aj bežný byt tak, aby zaujal a nepotrebuje pritom fotky prikrášľovať alebo malé priestory naoko zväčšovať.  Ponúkame tiež atraktívne grafické spracovanie vizualizácie – možného dizajnového riešenia. Toto zaujme najmä klientov pri starších bytoch.   Ukážka  prezentácie môžete vidieť tu: http://maximreal.sk/nehnutelnost/1402214/kvalitna-a-moderna-prezentacia.html Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu. Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
283 m²
Úžitková plocha
24 m²
20 000 € 833,33 €/m²
Logo

Záhradná chatka v záhradkarskej osade v Podunajských Biskupiciach,

Bratislava (Bratislava II - Podunajské Biskupice), okres Bratislava

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v Bratislave-Podunajských Biskupiciach, v strede záhradkárskej osady neďaleko nemocnice. Prístup je zo Šamorínskej ulice. Plocha pozemku je 283m2, výmera chatky je 24m2. vnútro chatky je po obnove a rekonštrukcii, k dispozícii je elektrina, suché WC, studňa. Na pozemku sa nachádza ohnisko a krásna čerešňa, je to ideálne miesto pre partiu mladých ľudí, rodinu s deťmi, alebo pre niekoho kdo hľadá odych, zeleň, ticho. Cena nehnuteľnosti je 20000,-Eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky a právny servis súvisiaci s prevodom na nového vlastníka. Mestská časť Podunajské Biskupice disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je poliklinika, lekáreň, školy, škôlky, banky, Tesco, Billa, Lidl, 17 min. trolejbusom na Nivy a 25 min trolejbusom na vlakovú stanicu. Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044 K dispozícií je Vám náš hypotekárny špecialista – získajte  najlepší úrok  a znalecký posudok zadarmo! Radi Vám pomôžeme pri predaji aj Vašej nehnuteľnosti. Iba kvalitná a moderná prezentácia  zabezpečí predaj v najvyššej možnej cene a v primeranom čase.  Profesionálny fotograf dokáže nafotiť aj bežný byt tak, aby zaujal a nepotrebuje pritom fotky prikrášľovať alebo malé priestory naoko zväčšovať.  Ponúkame tiež atraktívne grafické spracovanie vizualizácie – možného dizajnového riešenia. Toto zaujme najmä klientov pri starších bytoch.   Ukážka  prezentácie môžete vidieť tu: http://maximreal.sk/nehnutelnost/1402214/kvalitna-a-moderna-prezentacia.html Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu. Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
283 m²
Úžitková plocha
24 m²
31 000 € 1 240 €/m²
Logo

Záhradná chatka Veľké Bedzany

Dolná Nitra (Topoľčany), okres Topoľčany

EXKLUZÍVNE Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú záhradnú chatku v časti mesta obec Veľké Bedzany . Jedná sa o záhradnú chatku z miešaného materiálu drevo a tehla zateplená s vonkajšími žalúziami v  tichej časti obce .Má veľkot úžitková 25m2, zastavaná 25m2 a postavená je na pozemku o výmere 504m2. Prešla rekonštrukciou , kúrenie je lokálne krb , elektrina je na solárny panel a generátor . Podlaha je  dlažba. Steny majú  stierky. Okná sú  drevené (pôvodné). Vybavenie kuchyne: nová kuchynská linka je tu dovedená i studená voda WC je murované - suché -latrína .Celý objekt je opotený , s kamerou. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne, krb.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Mierne svahovitý pozemok. Neupravená prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika, krb. Cena 31 000 €

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
504 m²
Úžitková plocha
25 m²
Zastavaná plocha
25 m²
12 000 € 300 €/m²
Logo

Chatka s pekným výhľadom - Utekáč

Poiplie (Utekáč), okres Poltár

Na predaj záhradná chatka s pekným výhľadom. Chatka má jednu izbu, v ktorej je posteľ, stôl a kuchynka. V podkroví je ešte jedna menšia miestnosť s balkónom. Vedľa chatky je posedenie. Pod chatkou je záhrada s ovocnými stromami. Chatka sa nachádza v záhradkárskej oblasti Utekáč cca 2km od dediny v kopcoch. Prístup s terénnym autom. V okolí je pekná príroda. Druh stavby: Drevená Umiestnenie objektu: Chatová oblasť Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 10 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 20 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Nad 50 km Vzdialenosť do centra obce: Array Prístupová cesta: Kamenistá Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo Rok výstavby: 1970

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
40 m²
Pozemok
442 m²
15 000 € 600 €/m²
Logo

Pozemok so záhradnou chatkou na 5 km od Kremnice - Bartošova Lehôtka

Tekov (Bartošova Lehôtka), okres Žiar nad Hronom

Pozemok (590 m2) so záhradnou chatkou v chatovej oblasti obce Bartošova Lehôtka na 5 km od Kremnice. V záhradnej chatke s obytnou plochou 25 m2 je využívaná úžitková voda čerpaná z miestneho potoka, je možné aj pripojenie sa na elektrinu. Pozemok je svahovitý s ovocnými stromami, v blízkej minulosti však nebol udržiavaný. Je z 3 strán oplotený. Prístupová cesta je spevnená, momentálne chýba miesto na parkovanie v jeho tesnej blízkosti. Blízke mestá Kremnica a Žiar nad Hronom ponúkajú bohaté historicko - turisticko- športové vyžitie. Druh stavby: Drevená Umiestnenie objektu: Chatová oblasť Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 10 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 10 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 5 km Vzdialenosť do centra obce: Do 500 m Prístupová cesta: Kamenistá Kúrenie: Iné

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
25 m²
Pozemok
590 m²
75 000 € 1 500 €/m²
Logo

Exkluzívne 4,4 ha ovocný sad s chatkou. Znížená cena.

Poiplie (Rovňany), okres Poltár

Ponúkame na predaj 4,4 ha ovocný sad s chatkou na pozemku. Ovocný sad má 240 jabloní starých cca 50-60 rokov. Na pozemku stojí záhradná chatka, ktorá má na prízemí kuchynku a obývačku. Na poschodí sú dve izby na spanie. Chatka je podpivničená. Vedľa je situovaný altánok. V okolí je pekná príroda. Pozemok je rovinatý. Druh stavby: Montovaná Umiestnenie objektu: Samota Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 5 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 20 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Nad 50 km Vzdialenosť do centra obce: Array Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo Rok výstavby: 1995 Rok rekonštrukcie: 2019

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
50 m²
Pozemok
43 892 m²
54 000 € 675 €/m²
Logo

Chata s veľkým slnečným pozemkom pri priehrade, Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Táto murovaná chata stojí v prekrásnej záhrade s ovocnými stromami, ktorá poskytuje súkromie. Nejde o klasickú chatku, ale o murovaný dom, ktorý môže slúžiť po rekonštrukcii na celoročné bývanie. Na prízemí je veľká presklená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom a dve malé spálne (jedna je priechodná). Z dvoch izieb je vchod na veľkú terasu, z ktorej je prekrásny výhľad do okolia. V spodnej časti chaty je komora, kúpeľňa a wc a tiež je tu garáž. Na pozemku sa nachádza záhradná chatka na náradie a murovaný gril. Chata nebola rekonštruovaná, preto je potrebná kompletná rekonštrukcia. Pozemok je na tunajšie pomery veľký, pri chate pekný, slnečný rovinatý. Časť, na ktorej si môže nový majiteľ vybudovať prístupovú cestu, je mierne svahovitý. Len niekoľko metrov od chaty sa nachádza rekreačné stredisko Orlík, kde sú bazény s tobogánom, ihriská, reštaurácia. Nakoľko sa jedná o oblasť, kde sú chaty celoročne obývané, je sem bezproblémový prístup aj v zime. Druh stavby: Tehlová Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 200 m Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 10 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 10 km Vzdialenosť do centra obce: Do 5 km Prístupová cesta: Neupravená Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
80 m²
Pozemok
1 300 m²
39 990 € 61,71 €/m²
Logo

Predaj slnečnej záhrady s chatkou v obci Ploské, Košice - okolie

(Ploské), okres Košice - okolie

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľmi pekne udržiavanú, slnečnú záhradu so záhradným domčekom v obci Ploské, časť Rúbaniská 1. Záhrada o veľkosti 648 m2 sa nachádza v tichej lokalite, kde má každý svoje súkromie, no stále je blízko občianskej vybavenosti. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Lokalita: Ploské * Predmet: záhrada so záhradným domčekom (pôdorys 4x4 m2) * Rozloha pozemku: 648 m2 * Sklon pozemku: rovinatý * K chate vedie spevnená prístupová cesta STAVBA: * Murovaná chatka bola postavená v roku 2009 * V roku 2020 bola robená nová fasáda a nová plechová strecha * Na pozemku je suché WC INŽINIERSKE SIETE: * Na pozemku je vŕtaná studňa s čerpadlom * Elektrina na pozemku nie je, no osvetlenie chatky je zabezpečené prostredníctvom energie zo solárneho panela. V prípade využitia náročnejších spotrebičov (mikrovlnka, kávovar) sa používa elektrocentrála. OKOLIE: * Tiché a pokojné prostredie obklopené prírodou * 25 km od mesta Košice * Kompletná občianska vybavenosť v obci Ploské CENA: * Cena nehnuteľnosti je 39.990,- eur * Možnosť platby v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
648 m²
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 107 inzerátov