Výroba okien a dverí

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 369 inzerátov

Ján Farárik - FAMONT

Švermova 451/5 , Valaská

Predaj a montáž plastových okien a dverí. Predaj žalúzií, sieťok a doplnkov. Rekonštrukčné práce v interiéri. Demontáž podlahových krytín, okenných výplní a dverí.

BN MONT, s. r. o.

Romanova 29 , Bratislava

Predaj a montáž plastových a hliníkových okien, dverí, žalúzií, sieti proti hmyzu, textilných roliet, exteriérových žalúzii a hliníkových roliet, interiérových dverí, zárubní, bezpečnostných dverí.

Stubau SR s. r. o.

Podunajská 23/F , Bratislava

Stavebná firma - stavby a rekonštrukcie domov, maliarske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenie, pokladanie dlažieb, podláh a parkiet, montáž nábytku, revízne a upratovacie práce.

acell, spol. s r.o.

Murgašova 87/8 , Poprad

Predaj náterov značky Thermoshield, murárske práce, rekonštrukcie jadier, klampiarstvo, montáže, zatepľovanie, pokládka dlažby, podlahy, tesárstvo, elektroinštalácie. Prenájom reklamných plôch.

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.

Na Rovince 879 , Ostrava

Predaj hliníkových systémov pre stavebníctvo, roliet, garážových dvier a brán v Českej a Slovenskej republike.

LUTIVA SK, s.r.o

Čab 46 , Nové Sady

Výroba - kuchynské linky, vstavané skrine, šatníky, postele, kancelársky a hotelový nábytok. Výroba interiérových a exteriérových dverí, eurooknien. Renovácie eurookien.

Jozef Sládok Plast Stav

Námestie SNP 193/51 , Nováky

Stavebné práce, stavby rodinných domov na kľúč, zateplenie budov, montáž slnečných konektorov, výmena okien, úpravy domov a záhrad, inžinierske siete.

Peter Petruška - stavebno obchodná firma

Gemerská 3 , Košice

Údržba a obnova bytového fondu - zatepľovanie, výmena okien a dverí, hydroizolácia, opravy a úpravy povrchov stavebných konštrukcií, bleskozvody, elektroinštalácia.

VOBA plast

Partizánska cesta 309/4 , Bánovce nad Bebravou

Výroba a montáž plastových okien a dverí. Montáž parapetných dosiek, horizontálnych a vertikálnych žalúzií a sieťok proti hmyzu. Nemecký profil Salamander.

ZISTAV s.r.o.

Predmierska 404 , Turzovka

Materiály pre zateplenie fasád, podkroví a striech, omietkové zmesi, sadrokartónový program. Okná, podlahy, dlažby, komínové systémy, obkladový kameň, plotové systémy, murárske a maliarske náradie.

Ing. Miroslav Mularčík - MOVYROB

Železničiarska 4 , Prešov

Stavebné práce a poradenstvo, zhotovenie fasádnych a interiérových malieb a náterov, elektroinštalácia rozvodov NN a VN, revízne skúšky projektov, dodávka a montáž okien.

Jaroslav Engler - ENSPOL

Brezenská 6 , Brezno

Zateplovanie budov, realizácie a rekonštrukcie striech, výroba a montáž plastových okien a interiérových dverí, realizácie schodiskových stien, prenájom lešenia, autodoprava.

Marián Klepco - plastové okná

Strojárska 2774/107 , Snina

Výroba a montáž plastových okien. Murárske práce, čiastočné rekonštrukcie a zatepľovanie budov.

Milan Džačovský - klampiar, pokrývač

Červená Voda 49 , Červená Voda

Predaj a montáž strešnej krytiny Regamet, Rova, montáž strešných okien Welux, Rotto, Fakro, klampiarske a pokrývačské práce.

Pavol Smiešny - LUX okno

Námestie M.R.Štefánika 5/1 , Trstená

Predaj a montáž okien, dverí a bytových doplnkov - rolety, žalúzie, parapety.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 369 inzerátov