Výroba okien a dverí

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 366 inzerátov

Almalex s.r.o.

Zupkova 1 , Košice

Predaj, servis a montáž plastových okien a dverí, bezpečnostných dverí, oprava a renovácie vaní, umývadiel, sprchovacích kútov a víriviek.

CIA PLAST, s.r.o.

M. Nešpora 41 , Holíč

Autorizovaný predaj plastových okien značky INCON. Osadzovanie okien, montáž žalúzií, roliet, parapetných dosiek, roliet a sietí proti hmyzu.

Peter Šarmír - Extraplast

Bratislavská 47/13 , Blatné

Servis plastových okien a dverí všetkých typov. Náhradné diely. Otváranie zamknutých a zaseknutých dverí, výmena izolačných skiel.

DoMa Slovakia s.r.o.

Hlaváčiková 6 , Bratislava

Montáž bezpečnostných, protipožiarnych a interiérových dverí, renovácie dverí, montáže bezpečnostných kovaní, zámkov, vložiek. Otváranie zabuchnutých dverí. Zabezpečovanie bytov proti vlámaniu.

WBD s.r.o.

Horny Sianec 11 , Trencin

Montáž a servis okien a dverí. Nastavenie kovania. Výmena tesnenia. Montáž a oprava žalúzií, sieťok proti hmyzu a garníž. Zámočnícke práce. Výmena skla. Predaj hotových výrobkov. Havarijný servis.

DUS WOOD s. r. o.

Svetlá 1 , Bratislava

Poskytovanie služieb o oblasti pokladania terás, laminátových, vynilových, masívnych a drevených podláh a dverí, montáž a dodávka zastrešení bazénov.

Ľubomír Marek - EUROWIND

Hlinická 1150/15 , Myjava

Predaj a montáž drevených eurookien a doplnkov - žalúzií. Zabezpečovanie stavebného dozoru.

Stanislav Buzalka - B - spol.

Srnčia 74/3 , Banská Štiavnica

Dodávka a montáž plastových, drevených, hliníkových okien a dverí. Montáž sieťok proti hmyzu, kovania.

JARO-TILE s. r. o.

Pod Lipkou 336/57 , Bardejov

Predaj a montáž plastových okien, dverí, hliníkových okien, žalúzií.

LUGLASS

Centrum 1746/265 , Považská Bystrica

Hliníkové vchodové dvere do rodinného domu na mieru aj s montážou. Poradenstvo, zameranie stavebného otvoru, grafická vizualizácia dverí a doprava.

Ing. Roland Janovec - SLOVAKTUAL

Kollárova 90 , Martin

Predaj, distribúcia a montáž plastových okien Aluplast - izolačné sklá Nitrasklo, AGC Trenčín. Predaj dverí z hliníkového profilu Heroal. Ponuka doplnkov - parapet, roliet, žalúzií a sieťok.

bring, s.r.o.

Horská 35 , Moldava nad Bodvou

Výstavba a rekonštrukcia striech, zatepľovacie práce, výstavba rodinných domov.

Ing. Marián Porubčan - LINOR

Beckov 322 , Beckov

Stavbárske, tesárske práce. Rekonštrukcie, murárske, natieračské, obkladačské, vodoinštalačné, elektroinštalačné práce, výmena okien, dverí a zárubní. Montáž sadrokartónu, zatepľovanie.

Ladislav Vaš, LaVa

Lúky 1118/32 , Vráble

Rekonštrukcie domov, bytov, striech, stavebno-montážne, búracie, tesárske, maliarske a murárske práce, fasády, podlahy, sadrokartón, zámkové dlažby, ploty, zatepľovanie, navrhovanie terénnych úprav.

Dušan Maťus - stavebná činnosť

Vitanová 155 , Vitanová

Výstavba rodinných domov a budov, rekonštrukčné, montážne práce. Dodávka a montáž plastových okien, zatepľovanie budov, strojové omietky, montáž zámkových dlažieb, debnenie stropov. Prenájom lešenia.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 366 inzerátov