Tesári

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 383 inzerátov

STRECH, s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Tamás Gyurcsy

Horné Saliby 516 , Horné Saliby

Montáž tesárskych konštrukcií, pokrývačské a klampiarske práce, dodávky reziva a strešných krytín.

Marián Füle - DACHTICA

A.H. Škultétyho 373/2 , Veľký Krtíš

Realizácia šikmých a plochých striech na kľúč, tesárske, klampiarske, pokrývačské a izolatérske práce.

Ľuboš Petra - REALITY P +

Royova 384/14 , Prešov

Rekonštrukcie a výstavba striech, výmena strešných krytín, výstavba krovov, realizácie plochých striech PVC fóliami a krytinou Rubber Cover- Firestobe.

Jozef Snášel - tesárske a klampiarske práce

Masarykova 499 , Kopčany

Tesárske a pokrývačské práce, montáž nových a renovácie starších striech, krovov, altánov, montáž podhľadov, obkladov. Vypracovanie cenovej ponuky, dodávka strešnej krytiny, klampiarske doplnky.

AMRES BAU s.r.o.

Košice

Zimné záhrady, altánky, pergoly, striešky, zasklenia terás, carporty, menšie drevostavby, záhradný nábytok a doplnky.

I.M. TEAM s. r. o.

Opoj 169 , Opoj

Tesárske a pokrývačské práce, rekonštrukcie striech, postavenie hrubej stavby domu, výroba záhradných altánkov a montáž záhradného nábytku.

P. Š. stavb s. r. o.

Podhorie 1552 , Beluša

Zatepľovanie a obnova bytových a rodinných domov, sadrokartóny, stierky, maľby, obklady, dlažby, tesárske a klampiarske práce, lešenárske práce.

Jozef Balala - KELTEX - stavebná činnosť

Osvienčimská 1718/10 , Trenčín

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, bytov a chát, murárske a tesárske práce, obklady, dlažby, sadrokartón, montáž CETRIS, zatepľovanie budov, práca s kameňom, pokladanie zámkovej dlažby.

STRECHY SK, s.r.o.

Jarmočná 3837/2 , Košice

Výroba a predaj dreveného rezaného šindľa. Dodávka a montáž dreveného šindľa na historické objekty, chaty a drevenice. Tesárske, klampiarske a pokrývačske práce.

PILOT - MONT spol. s r.o.

Byster 1 , Sady nad Torysou

Zatepľovanie budov a technické riešenia, projektovanie, poradenstvo. Dodatkové práce - rekonštrukcie, domy na kľúč, spracovanie guľatiny, murárske, zváračské, tesárske a maliarské práce, kúrenie.

Miroslav Talapka - stavebné práce

Hlavná 126 , Nové Sady

Stavebná firma - výstavba hrubých stavieb rodinných domov, tesárske, klampiarske, pokrývačské práce, montáž sadrokartónu a požičovňa stavebného náradia.

acell, spol. s r.o.

Murgašova 87/8 , Poprad

Predaj náterov značky Thermoshield, murárske práce, rekonštrukcie jadier, klampiarstvo, montáže, zatepľovanie, pokládka dlažby, podlahy, tesárstvo, elektroinštalácie. Prenájom reklamných plôch.

Jozef Horňák - JOMAS - stolárska výroba

Ražňany 316 , Ražňany

Stavebno-stolárska výroba, zákazková výroba nábytku, okien, vchodových a interiérových dverí, kuchynských liniek, výroba a montáž schodov a zábradlia, brán a plotov, chatiek, altánkov a prístreškov.

Strechy Holíček

Dolná Súča 183 , Dolná Súča

Tesárske, klampiarske a pokrývačské práce.

GALLO spol. s r. o.

Dobrá 1173 , Trenčianska Teplá

Kompletná dodávka a montáž šikmých striech a konštrukcií z dreva. Tesárske, pokrývačské a klampiarske práce. Altánky, drevodomy, stavby z dreva.

KAPA Stavebná spoločnosť s.r.o.

Mičinská cesta 19 , Banská Bystrica

Realizácia stavebných a búracích prác. Zatepľovanie a oprava fasád, historických budov a jadier. Rekonštrukcia domov a budov. Murárske, tesárske, pokrývačské práce, demolovanie a odvoz odpadu.

STAVIVO FRAME, s.r.o.

Vajsková 641 , Lopej

Stavebniny - murivo, murovacie zmesi, stropy, strechy, šindle, strešné okná, strešné schody, zateplenie - podlahy, krovu a budovy, sadrokartón, dosky, komíny. Murárske, tesárske a pokrývačské práce.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 383 inzerátov