Tesári

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 383 inzerátov

Black roofs s.r.o.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Strechy Spiš

Lipová 19 , Spišská Nová ves

Tesárske, klampiarske a pokrývačské práce. Predaj a montáž krytín, strešných okien a doplnkov. Prístrešky a altánky na kľúč

Ľuboš Petra - REALITY P +

Royova 384/14 , Prešov

Rekonštrukcie a výstavba striech, výmena strešných krytín, výstavba krovov, realizácie plochých striech PVC fóliami a krytinou Rubber Cover- Firestobe.

TESAR - DACH s.r.o.

Jasenovská 2497 , Humenné

Pokrývačské, tesárske a klampiarske práce, montáž strešných okien.

Jozef Horňák - JOMAS - stolárska výroba

Ražňany 316 , Ražňany

Stavebno-stolárska výroba, zákazková výroba nábytku, okien, vchodových a interiérových dverí, kuchynských liniek, výroba a montáž schodov a zábradlia, brán a plotov, chatiek, altánkov a prístreškov.

Stavebninymk sro

funduš 255 , Štvrtok na Ostrove

Stavebniny, autodoprava, murárske, tesárske práce, zatepľovanie a potery.

Marcel Jacko-Staving, s.r.o.

SNP , Poprad

Drevené konštrukcie, izolácie a nátery striech, falcované krytiny, klampiarske práce, strešné okná, svetlíky, odvetrávacie prvky, jednoduché zvárané oceľové konštrukcie, tesárske práce.

Jan Chvistek

Zdeňka Bára 6/115 , Ostrava

Stavebné práce, rekonštrukcie kuchýň a bytov, sadrokartón, stavebné úpravy.

Top Roof s.r.o.

Nedbalova 13 , Nitra

Montáž strešných systémov - tesárske, pokrývačské a klampiarske práce, montáž drevených stropov, strešných okien, svetlovodov, odkvapových systémov, solárnych panelov. Výroba a montáž altánkov, terás.

KROVBAU - Slovakia spol. s r.o.

Agátova 1 , Bratislava

Stavebno-obchodná spoločnosť - pokrývačské, tesárske, klampiarske, murárske, maliarske, zámočnícke práce. Stavby na kľúč, obklady, sadrokartóny, oplotenia, hydroizolácie, zateplenie budov.

Rastislav Pavel - TOPStrecha

Šiba 151 , Šiba

Montáž, výmena, renovácie strešných okien a doplnkov VELUX. Záručný a pozáručný servis. Montáž krovu, výroba CNC technológiou, montáž odkvapového systému. Stavba altánov, garážových státí.

IZOMER, s.r.o.

Ku Bratke 13/6583 , Levice

Hydroizolácie plochých striech fóliou Fatrafol a lepenkou, pokrývačské a tesárske práce.

ROPE-TECH s. r. o.

Moštenická 4 , Prievidza

Opravy a rekonštrukcie striech, zateplenie plochých striech, hydroizolácie, klampiarske, pokrývačské, tesárske, sadrokartonárske a výškové práce, montáž krytín, okien a dverí, odkvapového systému.

Bau Stav.H, s. r. o.

Trstinská 10 , Trnava

Realizácie hrubej stavby, krovy, tesárske práce, pokrývačské práce, strechy, výkopové práce, rekonštrukcie stavieb, stavby na kľúč, demolácia stavieb, klampiarske práce.

PaedDr. Vjačeslav Bobák - ATELIÉR KAMEŇA

Harminy 14 , Veľký Šariš

Dizajnérske návrhy, zhotovenie, dodávka a montáž interiérov a exteriérov. Drobná architektúra, pamiatky z prírodného a umelého kameňa, sochárske práce, fontánky. Výroba umelého pieskovca.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 383 inzerátov