Stolári

Lokalita»Všetko»Slovensko»Žilinský kraj»Žilina
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 42 inzerátov

LA-MA s.r.o.

Národná 3707/34 , Žilina

Výstavba priemyselných objektov, pozemné stavby, bytová výstavba, výroba a výstavba reklamných zariadení a oceľových konštrukcií, výstavba obnoviteľných zdrojov energie, drevovýroba.

MK-S, s. r. o.

Medzi lánom 378/34 , Hôrky

Výroba nábytku na mieru. Kuchynské linky, spálne, detské izby, vstavané skrine, šatníky, vešiakové steny, obývačky, knižnice, ale aj kancelársky nábytok, nábytok do kúpeľne, záhradný nábytok.

F & K INTERIERY, s.r.o.

Stráža 44 , Dolná Tižina

Drevovýroba z masívu, dodávka, montáž, servis a odborné poradenstvo v oblasti interiérov.

Stolárstvo Hrkút

Kamenná 91 , Žilina

Výroba nábytku na mieru do interiéru a exteriéru - kuchynské linky, vstavané skrine, schody, dvere, kancelárie, altánky.

Karel Raška - RAMONT

Pod Vinicou 268/17 , Žilina

Zaoberáme sa stolárskou výrobou nábytku na mieru. Vyrábame všetky druhy nábytku: kuchynské linky, postele, jedálenské stoly, vstavané skrine, detský nábytok, rustikálny, industriálny, záhradný nábytok

Jozef Jakubský - stolárstvo

Fullova 936/5 , Rajec

Stolárstvo, výroba a predaj dverí - buk, dub, smrek, drevené vstavané skrine, drevené schody.

Drevospektrum s.r.o.

Partizánska 875 , Rajec

Zákazková výroba a predaj - okná, interiérové dvere, vchodové dvere a brány, kuchyne, spálne, obývacie miestnosti, kancelárske priestory, študijné priestory.

ALDYTES - drevovýroba

Nám. SNP 2156/3 , Rajec

Výkup odpadového dreva, štiepok, pilín a výroba drevného paliva, paliet. Stolárstvo.

DREVOKOV Trade s.r.o.

Pivovarská 1068 , Žilina

Drevovýroba - výroba drevenených výrobkov, a bytových doplnkov, stolárstvo, výroba atypických tvarov. Výroba a predaj interiérových dverí, výroba líšt a obalovaných profilov.

HANULIAK, s. r. o.

Na Plzák , Dolný Hričov

Výroba stolárskych výrobkov na mieru a atypického nábytku. Výroba a predaj - bytový nábytok, kuchyne, kancelársky, hotelový a reštauračný nábytok. Interiérový dizajn, montáž nábytku.

Milan Slyško - DRENAB

Školská 223/20 , Zbyňov

Drevárska zákazková výroba na mieru - výroba nábytku, vstavaných skríň, záhradného nábytku, drevených terás. Montáž nábytku.

Blažej Janek - BAS NÁBYTOK

Fatranská 3102/14 , Žilina

Výroba bytového nábytku a doplnkov - sedačiek, postelí, váľand, rozkladacích pohoviek podľa rozmerov zákazníka. Poskytovanie stolárskych prác.

Jozef Kianička - Drekona

Poluvsie 180 , Rajecké Teplice

Stolárska výroba, predaj a sprostredkovanie obchodu s drevom a drevenými výrobkami. Zámočnícka výroba.

Jozef Čelko - Stolárstvo - DA-JO

Zbyňov , Zbyňov

Výroba, doprava a montáž kuchynských liniek, stolov, interiérových dverí, vstavaných skríň, šatníkov, komôd, spální, detských izieb, obývačkových zostáv, kancelárii, kúpeľňových zostáv, schodov.

Gustáv Berešík KROV-STAV

Jánošíkova 258 , Krasňany

Stolárske práce - výroba drobných výrobkov z dreva, drevených obalov, paliet a parkiet. Stavebné práca, klampiarske a tesárske práce.

Matej Žabka - stavebné práce

Zástranie 110 , Žilina

Realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukcie a prestavby rodinných domov a bytových jadier, murárske a maliarske práce, zatepľovanie budov, montáž sadrokartónu, tesárske práce, pokladanie a obkladačstvo.

EKO INTERIÉR, s.r.o.

Žilinská cesta 78/C , Lietavská Lúčka

Autorizovaný predajca HANÁK nábytku - kuchyne, obývačky, spálne, dvere, podlahy, vstavané skrine, stoly a stoličky, kvetináče, masívny nábytok.

Jaroslav Stanček - parkety

Výroba a montáž drevených schodov. Predaj a montáž drevených parkiet, laminátových podlách, doplnkové práce - brúsenie, tmelenie, lakovanie.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 42 inzerátov