Stolári

Lokalita»Všetko»Slovensko»Bratislavský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 93 inzerátov

STOPA-WOOD-WORK s. r. o.

Svoradova , Bratislava

Výroba drevených atypických stolárskych produktov z masívu. Drevené kúpeľne, komody, stoly, poličky, dvere.

Peter Moravčík - stolárstvo

Stolárska výroba, výroba schodísk a zábradlí, interiérových dverí, nábytku z masívu a laminovanej DTD na mieru, výroba altánov a záhradných prístreškov, tokárska výroba - sústruženie.

PEMASS s.r.o.

Plavecké Podhradie 75 , Plavecké Podhradie

Výroba a montáž kancelárskeho, kuchynského a predsieňového nábytku na mieru - kuchynské linky, komody, vstavané skrine, šatníky, obývacie steny.

Klampiarstvo Milan Murko

Potočná 265/60 , Marianka

Klampiarstvo, pokrývačstvo, izolačné práce, murárske, maliarske práce, montáž strešnej krytiny, okien, zámočníctvo, stolárske práce, výroba a montáž oplotenia, záhradnícke a upratovacie práce.

Csaba Botló - FIRMA ALEX

Boldocká cesta 7 , Senec

Stolárske a zámočnícke práce - výroba, predaj, montáž výrobkov z dreva.

Vincent Sniščák - INTERIERSERVIS

Jastrabia 3 , Bratislava

Stolárska výroba - schodiská, nábytok, obklady, eurookná, dobové okná a dvere, drevohliníkové okná, dvere. Dodávka a montáž - plastové a hliníkové okná, žalúzie, podlahy, siete proti hmyzu, parapety.

AŠ Haus s.r.o.

Koceľova 15 , Bratislava

Správa nehnuteľností. Sprostredkovanie nehnuteľností - kúpa, predaj, prenájom rodinných domov, rekonštrukcie bytov a nehnuteľností.

Ľubomír Cvečka - stolárstvo

Hlavná 69 , Častá

Zákazková stolárska výroba - interiérové dvere, schody, kuchynské linky, vstavané skrine, pergoly, altánky, prístrešky a záhradný nábytok.

DRUNA - výroba nábytku

Galvaniho 16 , Bratislava

Výroba nábytku a stolárskych výrobkov na mieru. Čalúnenie, auto-čalúnenie. Oprava a servis stolárskych a čalúnických výrobkov. Kreslá, kuchyne, doplnky.

Alojz Stúpal - stolárstvo

Studienka 474 , Studienka

Zákazkové stolárstvo - výroba nábytku, špaletových okien a klasických dverí, schodov, zárubní, záhradného nábytku.

Ondrej Sandtner - US ATYP - Drevomarket

Viničianska 7 , Pezinok

Predaj stavebného reziva, krovov na objednávku, plošných materiálov, paluboviek, OSB dosiek, lepených Euro-hranolov, záhradných domčekov, hojdačiek, farieb, strešných plechov.

Peter Jančovič - STOLÁRSTVO

Trnavská , Modra

Tesárstvo - krovy, prístrešky, altánky, garáže,dieľne,ploty, búdy pre psov, drevené záhradné domčeky, drevené studne, imitácie studní.

Michal Bihari - ČALÚNNICTVO BIGARI

Lachova 32 , Bratislava

Čalúnenie sedačiek, postelí, matracov, stoličiek, kuchynských lavíc, dverí a autočalúnenie. Stolárske úpravy na sedadlách. Predaj látok a čalúnického materiálu. Výroba sedačiek, detských postieľok.

Jozef Baláž - stolárstvo

Tabaková 33 , Bernolákovo

Výroba nábytku do domu, bytu, kancelárie. Kuchynské linky na mieru, šatníky, postele, kúpelne, botníky, stoly, nábytok do škôlky.

DREVOKOV Trade s.r.o.

Cyprichova 4 , Bratislava

Drevovýroba - výroba drevenených výrobkov, a bytových doplnkov, stolárstvo, výroba atypických tvarov. Výroba a predaj interiérových dverí, výroba líšt a obalovaných profilov.

Milan Brezina - oprava nábytku

Robotnícka 7 , Bratislava

Oprava nábytku, lepenie, výmena pántov. Renovácia olejovaného a voskovaného nábytku. Reštaurovanie starožitného nábytku. Oprava a rekonštrukcia všetkých druhov výrobkov stolárskym spôsobom.

STOLÁRSTVO VIKTÓRIA s. r. o.

Kpt. Jána Rašu 39 , Bratislava

Výroba a predaj kuchynských liniek, vstavaných skríň, detského, kancelárskeho nábytku a bytových doplnkov. Pokladanie parkiet, výroba altánkov, akustické obklady a tatranský profil.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 93 inzerátov