Stolári

Lokalita»Všetko»Slovensko»Banskobystrický kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 95 inzerátov

SIMPLE PRO, s.r.o. - napínané stropy

Nám. Ľ. Štúra 5925/10 , Banská Bystrica

Stolárstvo - kuchyne, skrine, podlahy, nábytok, dvere, zárubne, schody a okná. Renoštrukcie bytov. Napínané stropy. Exkluzívne podlahy.

Dušan Lupták - D&V

Vígľaš 280 , Vígľaš

Výroba záhradného nábytku, okien, dverí, kuchýň, drevených doplnkov. Stavba striech, schodov. Rekonštrukcia starých dreveníc.

Martin Podrážka - Stolárstvo MP

Uľanská cesta 48 , Banská Bystrica

Zákazkové stolárstvo, výroba nábytku na mieru podľa požiadaviek zákazníka - kuchynské linky, vstavané skrine, výrobky z masívu, schody, výroba a montáž dverí, záhradný nábytok, altánky.

Ferenc György - STOLÁRSKA DIELŇA

Petöfiho 285/7 , Čebovce

Výroba drevených okien a dverí, kuchýň, schodov, obývacích izieb, vstavaných skríň, detských izieb, kancelárskeho a kúpeľňového nábytku, záhradného nábytku, zariadenia pre obchody a reštaurácie.

5B Balla s.r.o.

Seľany 125 , Kamenné Kosihy

Výroba nábytku na mieru do privátnych, verejných stavieb, rezidenčných, komerčných, obchodných a priemyselných interiérov. Kompletné riešenia exteriéru pozostávajúceho z dreva.

Stolárstvo Banská Bystrica

Staré Hory 163 , Staré Hory

Výroba a predaj nábytku na mieru. Tradičná stolárska výroba a moderná výroba exteriérov a interiérov - kuchynské linky, stoličky, schody, okná, spálne, šatníky.

Peter Kyseľ - KN interiér

Továrenská 17 , Sliač

Výroba nábytku do spálne, detskej izby, obývacej izby a kúpeľne, výroba kuchynských liniek, vstavaných skríň, atypického nábytku, kancelársky, školský a zdravotnícky nábytok.

SPODSTAV, spol. s r.o.

Zvolenská cesta 49 , Lučenec

Činnosť stavebnej firmy, rekonštrukcie, realizácia stavebných celkov, zatepľovanie, výroba dverí z masívu, euro-dverí, euro-okien, stolárskych výrobkov, výroba nábytkárskeho zariadenia na mieru.

Jozef Blaškovič DREVBYT

Obrancov mieru 95 A , Banská Štiavnica

Stolárstvo, stolárska výroba. Výroba suvenírov, dekoračných a úžitkových predmetov a bytových doplnkov.

Stolárstvo Tomas

Lučenecká cesta 7 , Zvolen

Stolárske služby - knižnice, komody, kuchynské linky, lavice, postele, police, schody, stolíky, vstavané skrine, zábradlia, zásteny a dvere.

Pavel Slovák - Stolárstvo Sandra

Školská 24 , Zvolenská Slatina

Stolárska výroba nábytku na mieru - okná, interiérové a vchodové dvere, schodiská, kuchynské linky a nábytok, vstavané skrine. Strešné krovy a drevené konštrukcie, tesárske práce.

Jozef Šaranko - STEAM - stavebná firma

Železničná 6 , Veľký Krtíš

Vodoinštalačné, kúrenárske, zámočnícke, búracie, stolárske a maliarske práce. Výstavba, zateplenie a rekonštrukcia domov a budov, rekonštrukcia kúpelní, čistiace práce, autodoprava, prenájom lešenia.

KOLEK, s.r.o.

Mikušovská cesta 5319 , Lučenec

Výstavba a rekonštrukcia, výroba a doprava betónových, asfaltových zmesí, doprava stavebného materiálu, fasádne, búracie, výkopové, zemné práce, zatepľovanie, stolárske, zámočnícke, klampiarske práce.

Peter Bobok - drevovýroba, stolárstvo

Bartošova Lehôtka 144 , Bartošova Lehôtka

Stolárske práce - výroba nábytku a doplnkov do domácnosti na mieru. Obývacie izby, detské izby, postele, police, komody, nábytok z masívu, dvere, terasy, altánky, drevené obklady, okná a okenice.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 95 inzerátov