Stavebné firmy

Lokalita»Všetko»Česká republika»Jihomoravský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 52 inzerátov

ALMARK BAU s.r.o.

Velkomoravská 4017/77 , Hodonín

Dodávateľská spoločnosť pre firmy z oblasti stavebného priemyslu, zváračských a zámočníckych prác.

OHLA ŽS, a.s.

Tuřanka 1554/115b , BRNO

Rekonštrukcia, výstavba, modernizácia a údržba veľkých stavebných diel. Dopravné, pozemné i podzemné stavby, vodohospodárske, inžinierske, ekologické a energetické stavby.

NOVAPOL - SRUBY, s.r.o.

Za podjezdem 350 , Blažovice

Výroba a dodávka kanadských zrubov, drevených stavieb. Výroba doplnkov do zrubov - drevené schody, lavice, stoly, skrine. Tesárske práce - strešné konštrukcie, pergoly, altánky, terasy, prístrešky.

Renomix s.r.o. - zatepľovanie

Pohankova 20 , BRNO

Zatepľovanie fasád, rekonštrukcie panelových domov, revitalizácie bytových fondov. Predaj chémie a stavebného materiálu, prenájom lešenia.

LLENTAB, spol. s r.o.

Návrh, výroba a montáž oceľových konštrukcií, opláštenia strechy a stien, montovaných hál - skladové, výrobné, predajné, športové. Administratívne prístavby, podpora pre projektantov.

ART VENTURE, s.r.o.

Jiráskova 14 , BRNO

Stavba balkónových a lodžiových systémov, závesné balkóny. Spracovanie stavebno-technických posudkov a statických posudkov. Historické slohové fasády, umelecká remeslá.

STŘECHY 92, s.r.o.

Kovářská 396 , Strážnice

Výroba, návrh a montáž konštrukcií striech - krytiny, krovy, atypické konštrukcie, rekonštrukcie plochých striech, výroba drevených priehradových nosníkov so styčníkovými doštičkami.

STYLES spol. s r.o.

MUDr. Jana Janského 2621/10 , Znojmo

Výstavba a rekonštrukcie čerpacích staníc. Vybudovanie strediska olejového hospodárstva. Vybudovanie prístupového systému so zámkami, bránami, závorami a turniketmi. Sledovanie technologický procesov.

Adam Rujbr Architects s.r.o.

Srbská 22 , BRNO

Architektúra, projektovanie. Bytové a rodinné domy, administratívne budovy, výrobné objekty, športové komplexy, rekonštrukcie a dostavby, interiéry.

Accero s.r.o. - stavebná činnosť

Chochola 3 , BRNO

Stavebné práce v Brne a okolí. Výstavba RD na kľúč, čiastkové a generálne opravy bytov a domov, údržba nehnuteľností, obkladačské práce, pokladanie dlažieb, opravy starších omietok a maliarske práce.

StavMat-obchodně stavební společnost, s.r.o.

Cezavy 627 , Blučina

Výstavba a rekonštrukcia domov na kľúč, historických, občianskych stavieb, stavebné rozpočty, zemné, murárske práce, inštalácia vody, plynu, kúrenia, kanalizácie, tesárstvo, klampiarstvo.

H-Building s.r.o.

Olomoucká 164 , BRNO

Zhotovenie projektovej dokumentácie, zaistenie administratívnych úkonov, bezproblémové prevedenie stavby, rodinná výstavba, rekonštrukcie, priemyselné stavby, suché stavby.

VAŠSTAV, s.r.o.

Staňkova 103/18 , BRNO

Stavebná firma - stavby a rekonštrukcie, výstavba bytov, rekonštrukcie objektov, škôl, úradov, nemocníc, projektová činnosť, organizačné poradenstvo v stavebníctve, prenájom kancelárskych priestorov.

PORTICO s.r.o.

Táborská 217/208 , BRNO

Stavebná činnosť - výstavba, rekonštrukcie a pokladanie podláh. Realizácia rekonštrukcií v bytoch, domoch, fasád, kancelárskych priestorov a bytových domov. Rekonštrukcie historických pamiatok.

Jaroslav Kopecký - Pokrývačstvo

Nová 362 , Velké Opatovice

Pokrývačstvo. Rekonštrukcie starých striech a krovov, realizácie nových. Tesárske práce a obklady. Montáž a dodávka strešných okien.

Helian Group s. r. o.

J. Opletala 2403/10 , Břeclav

Stavebná a developerská činnosť - výstavba domov, bytových domov, nehnuteľností a realizácia vlastných projektov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 52 inzerátov