Stavebné firmy

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trenčiansky kraj»Prievidza
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 107 inzerátov

Lcomplete building

Nábrežie Janka Kalinčiaka 5 , Prievidza

Stavebná firma pôsobiaca v zahraničí.

REIN s.r.o.

Nadjazdová 2 , Prievidza

Rekonštrukcie domov a bytov, realizácie kúpeľní, realizácie interiérov, bytové jadrá, búracie práce, stierky, maľby, obklady, sadrokartónové systémy, dlažby, plávajúce podlahy.

DOMYSTAV s.r.o.

Poruba 118 , Poruba

Vykonávanie jednoduchých stavieb, uskutočňovanie stavieb, vypracovanie dokumentácie a projektu, poradenská činnosť, zatepľovanie fasád, sadrokartónové systémy.

ROPE-TECH s. r. o.

Moštenická 4 , Prievidza

Opravy a rekonštrukcie striech, zateplenie plochých striech, hydroizolácie, klampiarske, pokrývačské, tesárske, sadrokartonárske a výškové práce, montáž krytín, okien a dverí, odkvapového systému.

Marek Lagiň - SlovGrade

Janka Káľa 600/11 , Handlová

Rekonštrukcie bytových a hospodárskych objektov, obklady a dlažby, omietky, zatepľovanie, tesárske, murárske a búracie práce, autodoprava do 3,5 ton.

Ján Jarik - MALKO

Opatovce Nad Nitrou 193 , Opatovce nad Nitrou

Stavebná činnosť- maľovanie, zateplovanie fasád, pokrývačské práce, montáž sádrokartónu, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov.

Skanska SK a.s.

Realizácia cestných, podzemných, železničných a pozemných stavieb. Prenájom stavebnej, tunelovej a špeciálnej mechanizácie. Výroba oceľových konštrukcií, nosníkov, svorníkov. Realitná kancelária.

Jozef Sládok Plast Stav

Námestie SNP 193/51 , Nováky

Stavebné práce, stavby rodinných domov na kľúč, zateplenie budov, montáž slnečných konektorov, výmena okien, úpravy domov a záhrad, inžinierske siete.

Ján Briatka B a B, s. r. o.

Poštová 11 , Nitrianske Rudno

Stavebné práce, rekonštrukcie, stavby na klúč, priemyslené a inžinierské stavby, zatepľovanie, zámočnícke a tesárske práce, montáž sádrokartónu, vodoinštalačné a kurenárske práce, prenájom lešenia.

TO-MY-STAV s. r. o.

Lesná 335/9 , Kanianka

Služby v oblasti rekonštrukcií, stavebníctva, uskutočňovanie stavieb a ich zmien, zámočníctvo a kovovýroba, výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebného dozoru.

JM STAVING, s.r.o.

Opatovce nad Nitrou 193 , Opatovce nad Nitrou

Stavebné práce, anhydritové potery, sadrokartonové a kazetové systémy, prerábky, výstavba komunikácií - pokládka zámkovej dlažby, oporné múry. Stavby na kľúč a výkopové práce.

KPN REAL, spol. s r.o.

Certifikovaná spoločnosť realizujúca liate podlahy, kamenné koberce, otryskávanie a špeciálne nátery.

MV staving, a.s.

Hviezdoslavova 2 , Prievidza

Komplexné stavebné, projektové a technické práce súvisiace s dodávkou stavieb, vrátane prípravy územia. Občianske, bytové a priemyselné stavby. Prenájom stavebných mechanizmov, rekonštrukčné práce.

STATIK-PD

Puškinova 1A , Prievidza

Inžinierska kancelária - kompletná inžiniersko-projekčná činnosť pri navrhovaní a posudzovaní nosných konštrukcií stavieb.

VIDA - STAV, s. r. o.

Opatovce nad Nitrou 181 , Opatovce nad Nitrou

Zatepľovanie, rekonštrukcia, dodávka a montáž okien, maliarske a natieračské práce, elektroinštalácie bytov, demolačné a zváracie práce, stavba prístreškov, obklady, dlažby a laminátové podlahy.

Peter Príbojszki - montážne a murárske práce

Prievidzská 39 , Handlová

Montáž keramických obkladov a dlažieb, kameňa, montáž sádrokartónu, stropy, priečky, vitríny. Murárske a vodoinštalačné práce, rekonštrukcie domov a bytov, omietky a stierky, maľovanie.

B - Stavmont s. r. o.

Kpt. Weinholda 10/9 , Zemianske Kostoľany

Elektroinštalácie, elektromontáže, elektrické prípojky, bleskozvody. Elektroprojekty. Revízie elektrických zariadení. Búracie, montážne a demontážne práce. Výstavba domov a budov na kľúč.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 107 inzerátov