Stavebné firmy

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj»Nové Zámky
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 68 inzerátov

Richard Garai - stavebná činnosť

Lastovičia 15 , Nové Zámky

Stavebná činnosť - zatepľovanie fasád, výroba izolačného dvojskla, murárske práce, montáž sadrokartónov.

Norbert Kálmán - NORBIMAL

Kamenica nad Hronom 71 , Kamenica nad Hronom

Maliarske a natieračské práce, fasádové a omietkárske práce, vnútorné a vonkajšie stierkovanie, izolovanie vlhkej alebo mokrej steny, mramorovanie, zatepľovanie, predaj farieb.

AM STAV

Považská 16 , Nové Zámky

Firma AM stav, vznikla na základe spojenia ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva. No však za krátke pôsobenie našej novej spoločnosti sme stihli dokončiť množstvo úspešných projektov.

TYCHÉ, s.r.o.

Hasičská 26 , Šurany

Stavebná firma - výstavba bytových jednotiek, natieračské a maliarske práce, stavebné práce vykonávané horolezeckou technikou. Predaj stavebnín - strešné krytiny, murovacie materiály, stavebná chémia.

Štefan Sabó - stavebná firma

G.Bethlena 53 , Nové Zámky

Maliarske, natieračské a drobné stavebné práce. Zatepľovanie, maľby fasád domov. Tapetovanie bytov, hotelov, kaštieľov.

Daniel Harča

Pažiť 30 , Veľký Kýr

Kompletné maliarske služby, rekonštrukcie domov a bytov (okrem kúpeľní) - maľovky, maľovanie novostavieb airless systémom, stierky (zrnité, hladké), montáž sadrokartonu, nátery, menšie murárske práce.

TOMÁŠ GALAMBOŠ-GALATOSTAV, s.r.o.

Vinohrady 16/A , Nové Zámky

Stavebná firma - dodávka a montáž sadrokartónových stropov a priečok, striekaná izolácia, rekonštrukcie a stavebné práce.

EKORA, spol. s r.o.

Malá strana 404/12 , Trávnica

Vykurovanie, stropné chladenie - predaj, montáž. Montáž určených meradiel - vodomery, merače tepla. Kontrola hasiacich prístrojov a hadicových zariadení. Revízie plynových a tlakových zariadení.

AT STAVBY, s.r.o.

J. Šimora 5/7940 , Nové Zámky

Zatepľovanie a rekonštrukcie rodinných domov a bytov, plochých striech, rekonštrukcie balkónov, odstraňovanie a likvidácia azbestu a nebezpečných odpadov, výmena strešných krytín.

FORA - STAV, s.r.o.

Hledíkova 3 , Šurany

Rekonštrukcie a prestavby budov, stavby na kľúč, hrubé stavby, stavba rodinných domov, polyfunkčných objektov, zatepľovanie budov, prenájom lešenia.

GARDEN Komjatice s.r.o.

Hradská 75 , Komjatice

Rekonštrukcie rodinných domov, rekonštrukcie bytov, zatepľovanie objektov, rekonštrukcie fasád a opravy šikmých a plochých striech, zemné práce, predaj - zatepľovacie a murovacie systémy.

STAVEG, spol. s r.o.

Levická 544 , Šurany

Stavebná činnosť. Predaj stavebného materiálu, vykonávanie stavebných prác.

TORIA.SK, s. r. o.

Turecká 38 , Nové Zámky

Stavebná činnosť, rekonštrukcia domov, bytov, bytových jadier, stavby na kľúč, murárske, sadrokartonárske, izolačné práce, strechy, krovy.

Branislav Jakab - stavebné práce

Nad hliníkom 2722/2 , Šurany

Stavba domov od základu, rekonštrukcia domov. Obkladanie, kladenie podláh, maľovanie, realizácia fasád.

MONTY s.r.o.

Bratislavská cesta 71 , Tvrdošovce

Výroba a montáž amerických okien, bezpečnostných mreží, požiarnych rebríkov. Výroba a montáž hliníkových konštrukcií. Výroba a montáž rámových a bezrámových presklení. Zákazková výroba.

Andrej Buranský - AB stav tesárske práce

Gorkého 1519/28 , Šurany

Stavebné a rekonstrukčné práce - rekonštrukcie, opravy, poradenstvo, montáže, zateplovanie budov, výstavba a projektovanie obytných domov a budov, rekonštrukcie omietok, obkladov, výmeny krytín.

M - STAV ZA, s.r.o.

Nižné Kamence 901 , Belá

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, polyfunkčných objektov, zateplenie fasád rodinných a bytových domov, interiérové úpravy obchodov a reštaurácií. Maliarske a natieračské, búracie práce.

EKSO, s. r. o.

Svätoplukova 4388/1 , Nové Zámky

Developerské projekty. Obchodovanie s nehnuteľnosťami. Poradenstvo v oblasti konkurzných a exekučných konaní. Pomoc pri riešení platobnej neschopnosti a realizácii osobného bankrotu.

RELASTAV, s.r.o.

Pod lipami 3 , Nové Zámky

Výstavba rodinných domov, stavby na kľúč, bytových stavieb, priemyselných a poľnohospodárskych stavieb. Rekonštrukcie a prestavby, zemné a búracie práce.

Limestone SK, s.r.o.

Dvorská cesta 5917/24 , Nové Zámky

Požičovňa stavebných strojov a mechanizácie. Servis malých a stredných stavebných strojov. Montáž debnenia a lešenie. Armovacie, betonárske a priemyselné práce, strojové omietky.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 68 inzerátov