Stavebné firmy

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj»Levice
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 60 inzerátov

ZLATNER, spol. s r.o.

Hronská 5985/6A , Levice

Stavebná firma, výstavba rodinných domov, bytoviek. Výroba a predaj betónu, drevených a plastových dverí, okien, eurookien. Výstavba kanalizácií a vodovodov.

Mark Empire, s.r.o.

Z. Nejedlého 2871/35 , Levice

Stavebné práce - zemné a búracie práce, betónovanie základov, murovanie, montáž sadrokartónu, maľovanie, zatepľovanie, pokladanie dlažieb a obkladov, montáž potrubí a kúrenia, zváranie, zámočníctvo.

J - STAV spol. s r.o.

Hlavné námestie 7 , Šahy

Stavebná firma - rodinné domy, administratívne budovy a haly, kanalizácie, vodovody. Rekonštrukcie budov a striech, zatepľovanie. Predaj stavebného materiálu. Výroba a dovoz betónovej zmesi.

Ing. Jozef Horniak - VIALLE

SNP 56 , Levice

Údržba zelene, komunikácií. Správa a údržba verejného osvetlenia. Realizácia sadovníckych úprav. Stavebná činnosť. Doprava. Zber a likvidácia komunálneho odpadu.

STAVMONT ŽELIEZOVCE, spol. s r.o.

Komenského 1433 , Želiezovce

Stavba dopravných, inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb. Predaj cementového tovaru a umelého kameňa.

JK projekt, s.r.o.

Kalnická cesta 12 , Levice

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

PRIEMSTAV LEVICE, s.r.o.

Tabaková 36 , Levice

Stavebná firma, realizácia pozemných stavieb a ich zmien, rekonštrukčné práce, demolačné a búracie práce. Výkon činnosti stavbyvedúceho.

AGE Slovensko, s.r.o.

Tekovská 541/4 , Veľký Ďur

Realizácia dodávok stavebných a montážnych prác, rekonštrukcia a výstavba objektov živočíšnej výroby. Vypracovanie projektovej dokumentácie.

BYTSTAV Levice, s.r.o.

Železničná 10 , Levice

Domy a priemyselné objekty, rekonštrukcie, omietky, liate podlahy, sadrokartón, oceľové konštrukcie, okná a dvere, zateplovanie, preprava sypkých materiálov a kontajnerov. Búracie a výkopové práce.

BRAMACO, s.r.o.

Veľké Kozmálovce 70 , Veľké Kozmálovce

Stavebné služby - kompletizačné a dokončovacie stavebné práce. Demolácie, búracie práce, terénne úpravy.

STAVINA, spol. s r.o.

1. mája 361/30 , Jesenské

Stavebné a rekonštrukčné práce - murárske práce, stavby domov na kľúč, zatepľovanie budov, stavba plotov, krbov, maľby a nátery, tesárske práce, stavby zrubových domov, chát, rekonštrukcie striech.

Ing. František Matuška INŠTAL - STAV

Železničná ulica č. 11 , Levice

Stavebná činnosť - výstavba bytových, inžinierskych a priemyselných stavieb. Vodoinštalácia, inštalácia plynu a kúrenia, obkladanie stien a kladenie podlahových krytín.

Štefan Tipary - EKOLSTAV

J. Jesenského 6 , Šahy

Stavebná činnosť - stavba budov, mostov a inžinierskych sietí, predaj stavebného materiálu.

AGROSTAV GROUP LEVICE, a.s.

Tabaková 21 , Levice

Realizácia stavieb, výroba stavebných materiálov z betónu, vodoinštalatérstvo, výroba, inštalácia a opravy ústredného kúrenia, revízia elektrických zariadení, zámočníctvo.

Chata Julkin dvor

Plášťovce 479 , Plášťovce

Ubytovanie v chate - k dispozícií 5 izieb s celkovou kapacitou 11 lôžok, 2 kúpeľne a 3 WC, s spoločenská miestnosť s TV a satelitom, spoločná kuchynka.

ERIO, spol. s r.o.

Kpt. Jaroša 2 , Levice

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj so spojovacím materiálom. Stavebná a inžinierska činnosť. Dopravná mechanizácia. Preprava tovaru v rámci Slovenskej republiky. Požičovňa stavebnej techniky.

LLENTAB, spol. s r.o.

Tuřanka 115 , Slatina

Návrh, výroba a montáž oceľových konštrukcií, opláštenia strechy a stien, montovaných hál - skladové, výrobné, predajné, športové. Administratívne prístavby, podpora pre projektantov.

Energoinvest a.s.

Projekcia optimalizácie energetickej náročnosti a inžiniering stavebných a technologických projektov, odborné prehliadky a odborné skúšky plynových zariadení.

E M S O spol. s r.o.

M.Kukučína 1169/20 , Levice

Komplexné stavebné práce, prípravné, dokončovacie, rekonštrukcie, zatepľovacie práce, stavby na kľúč, priemyselné a inžinierske stavby.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 60 inzerátov