Stavebné firmy, všetko pre chaty - Chaty.sk

Stavebné firmy

Lokalita»Všetko»Slovensko»Košický kraj»Košice
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 294 inzerátov

STRECH, s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

SAMELI building s.r.o.

Ružínska 3 , Košice

Rekonštrukcia bytových jadier, nebytových priestorov, stavby na kľúč a stavebné úpravy interiéru a exteriéru.

COLAS Slovakia, a.s.

Stavebná firma - cestné komunikácie a mosty, inžinierske siete. Výroba a predaj asfaltových zmesí, betónu, prefabrikátov a drveného kameniva. Služby akreditovaného stavebného laboratória.

Jozef Jancura - stavebné práce

Stavebné a rekonštrukčné práce. Prerábanie bytov, bytového jadra, voda, kúrenie, elektroinštalácie, obklady, dlažby, omietky, podlahy, sadrokartóny, ploty.

REALSTAV - Slovakia spol. s r.o.

Novostavby rodinných domov, občianskych a priemyselných stavieb, zemné, klampiarske práce, konštrukcie drevených väzníkov a drevených krovov.

R&R Builder, s. r. o.

Palackého 4 , Košice

Tvorba rozpočtov a výkazu výmeru pre stavebné práce v cenkrose4. Predaj stavebných materiálov, XPS a Caparol.

TRAMONTO s.r.o.

Textilná 1 , Košice

Čistenie kanalizácie, ťahanie žúmp, septikov, výstavba, rekonštrukcia inžinierskych sietí, stavebné práce, stavebno technické poradenstvo, projektovanie, návrhy, zariaďovanie bytov, pracovísk, dizajn.

APEK SK s. r. o.

Stavebná činnosť v oblasti stredného stavebníctva vrátane inžinierskej činnosti - novostavby, občianske a bytové výstavby, rodinné domy, rekonštrukcie a opravy.

MBL a.s.

Štefánikova 26 , Košice

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, montáž železobetónových konštrukcií mostov, elektroinštalácie, rozvody. Zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov, búracie práce.

MON-DREV s.r.o.

Budulovská 3043 , Moldava nad Bodvou

Zemné a stavebné práce. Rekonštrukcie historických budov. Technológia výstavby. Oprava striech bytových domov, kaštieľov, veží a kostolov. Individuálna bytová výstavba. Reklama a marketing.

HS HSV s.r.o.

Hroncova 2 , Košice

Výstavba a rekonštrukcie priemyselných objektov a celkov, bytových, občianskych, vodohospodárskych a dopravných stavieb.

SABEX s.r.o.

Južná trieda 82 , Košice

Výroba a predaj betónových dlažieb, obrubníkov, zámkovej dlažby, žľabov a prefabrikátov. Prenájom kancelárskych a skladových priestorov. Stavebné, zemné a výkopové práce, doprava.

TRIS, spol. s r.o.

Opatovská Cesta 4 , Košice

Stavebná, inžinierska činnosť, zvislé dopravné značenie, inžinierske, priemyselné, pozemné, dopravné, vodohospodárske a zdravotechnické stavby.

G a G stav s.r.o.

Dénešova 14 , Košice

Výstavba plynovodov, vodovodov a kanalizácií, stavebné práce na vodovodoch, kanalizáciách a čističkách odpadových vôd. Opravy, servis a revízie plynových zariadení.

Vladimír Timko - stavebné práce

Stavebné a rekonštrukčné práce rodinných domov, bytových a nebytových priestorov. Zemné a búracie práce, izolácie fasád, podkroví, montáž sadrokartónov, omietky. Pokládka obkladov, dlažby, podlahy.

Peter Jakab - JAK - stav

Južná trieda 2/A , Košice

Stavebná firma. Výstavba a rekonštrukcie. Izolácie, zatepľovanie. Klampiarstvo. Elektroinštalácie. Maliarske a murárske práce.

Štefan Kato - KATO

Bašťovanského 11 , Košice

Prípravné práce k realizácii stavby, uskutočňovanie stavieb a ich zmien, výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 294 inzerátov