Stavebné firmy

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 33 inzerátov

SADEX - SM, s.r.o.

Brezenská 8 , Brezno

Stavebná firma - vykonávanie stavebných a zámočníckych prác.

Peter Sokáč - SOKI

9.mája 25 , Brezno

Komletné rekonštrukcie domov, bytov a komerčných priestorov v regióne Banská Bystrica a Brezno, predaj a montáž plastových okien a dverí, sadrokartónové práce, murárske práce, zatepľovanie budov.

RAVADON corporation, s.r.o.

Železničná 1836/8 , Brezno

Kompletné rekonštrukcie priemyselných, občianskych a poľnohospodárskych budov, domov a obytných priestorov a ich zmien, ako aj kompletnú inštaláciu okien a dverí.

Betul s.r.o.

Hrádza 36/19 , Michalová

Kúrenie, vodoinštalácie, elektroinštalácie, zabezpečovacie systémy, bleskozvody, demolácie, výškové a stavebné práce.

STAVIVO FRAME, s.r.o.

Vajsková 641 , Lopej

Stavebniny - murivo, murovacie zmesi, stropy, strechy, šindle, strešné okná, strešné schody, zateplenie - podlahy, krovu a budovy, sadrokartón, dosky, komíny. Murárske, tesárske a pokrývačské práce.

Jaroslav Engler - ENSPOL

Brezenská 6 , Brezno

Zateplovanie budov, realizácie a rekonštrukcie striech, výroba a montáž plastových okien a interiérových dverí, realizácie schodiskových stien, prenájom lešenia, autodoprava.

Píla Rosík, s.r.o.

Dobroč - Strakovo 2155 , Čierny Balog

Stavanie drevodomov, zrubov, záhradné domčeky, montované drevodomy z lepených hranolov, prístrešky. Výroba stavebného reziva, lepených hranolov.

LejonGruup s.r.o.

Štiavnička 611 , Podbrezová

Stavebná spoločnosť. Stavebné projekty na kľúč.

TOP-MONT SK s.r.o. - stavebná činnosť

Záhradná 150 , Bacúch

Stavebná firma - búracie práce, deštrukcie objektov, prípravné práce pre stavbu, rekultivácia, výkopové a zemné práce, rekonštrukcie, nákladná doprava.

Drevený dom, s.r.o.

Jánošikova 16 , Polomka

Drevostavby realizované stavebnicovým systémom z drevených dielcov. Montáž drevostavieb vrátane remesiel - zateplenie, kúrenie, elektoinštalácie, voda, obklady, dlažby.

PK - STAVING s.r.o.

9. mája 2138/6 , Brezno

Stavebná firma. Stavebné a rekonštrukčné práce, zateplenie rodinných domov. Zemné, klampiarske práce, elektroinštalácie.

SPEEDSTAR s.r.o.

Rázusova 976/53 , Brezno

Rekonštrukcie interiéru a exteriéru domov a bytov. Búracie práce a odvoz odpadu. Čistiace a upratovacie služby. Inštalácia a montáž bezpečnostných dverí. Stierkovanie a maľovanie. Murárske práce.

IF THERM s.r.o.

Družby 1510 , Podbrezová

Prenájom fasádneho lešenia GRAF, HAKI, pojazdného, rúrového lešenia, stavebné stojky 3,6m, lamačka dlažby, prenájom kancelárskych priestorov. Požičovňa lešenia. Doprava, montáž, demontáž.

Rekonštrukcie Brezno

9. Maja 40 , Brezno

Komletné rekonštrukcie domov, bytov a komerčných priestorov v regióne Banská Bystrica a Brezno, predaj a montáž plastových okien a dverí, sadrokartónové práce, murárske práce, zatepľovanie budov.

Jozef Medveď - Drevenice

Závodie 23 , Čierny Balog

Stavba a montáž dreveníc, zrubových domov, drevených domov z guľatiny, alebo hranolov.

CONIN s.r.o.

Paseka 630/13 , Závadka nad Hronom

Stavebná spoločnosť - obnovy a rekonštrukcie budov, zatepľovanie, výstavba rodinných domov, pokladanie a obkladačstvo, murárske a betonárske práce, prestavby bytových jadier, maliarske a zemné práce.

MIDAP PLUS, spol. s r.o.

Kuzmányho 20 , Brezno

Výstavba budov, zemné práce stavebnými mechanizmami, servis stavebnej techniky.

STAVO - Reall, s.r.o.

Rázusova 1 , Brezno

Výstavba inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb. Montáž, opravy, rekonštrukcie tlakových zariadení, revízie a skúšky kotlov a tlakových nádob, stavebný dozor, realizáciu kúrenia.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 33 inzerátov