Stavebné firmy

Lokalita»Všetko»Česká republika»Praha
Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov

LLENTAB, spol. s r.o.

Přátelství 1509/13 , Uhříněves

Návrh, výroba a montáž oceľových konštrukcií, opláštenia strechy a stien, montovaných hál - skladové, výrobné, predajné, športové. Administratívne prístavby, podpora pre projektantov.

Radek Kutil - DKM

Vŕtanie a rezanie stavebných konštrukcií a materiálov - betónu, železobetónu, tehiel, živice, žuly. Izolácia, pomocné zámočnícke práce, stavebná rekonštrukcia, stolárstvo.

RUBIKON stavby s.r.o.

Voctářova 679 , Libeň

Rekonštrukcie a prestavby kúpeľní, rekonštrukcie interiérov bytov, výstavba rodinných domov. Predaj dlažieb a obkladov, sanitárnej keramiky.

Be-po podlahy s.r.o.

Dobřeň 66 , Suchdol

Realizácia strojovo hladených betónových podláh v rodinných domoch a komerčných priestoroch. Betonárske práce.

In Styling – Stavebná spoločnost

Rekonštrukcia a údržba objektov, stavby na kľúč, pokládka podláh, opravy rozvodov elektriny, plynu, vody a tepla, dodávka dverí a okien, projektovanie, upratovacie práce, montáž, poradenstvo.

F.P.S. Arco spol. s r.o.

Sokolovská 194/205 , Vysočany

Výstavba, opravy a revízie priemyselných komínov. Montáž priemyselných kotlov, strojárskych a hutných pecí. Sanácie betónových konštrukcií, revitalizácie panelových domov, stavby na kľúč, poradenstvo.

FRIGOMONT a.s.

Výroba, predaj, servis chladiarenskej techniky (boxy, dvere), opláštenia budov, výplní otvorov (okná, dvere, vráta), protipožiarnych dverí, klampiarskych prvkov, spojovacej techniky (nity, krytky).

INTER GIPS, s.r.o. - stavebná firma

Ke Smíchovu 126 , Slivenec

Kompletná výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, bytových, komerčných a priemyselných objektov. Dodávka a montáž sadrokartónu, akustické a protipožiarne opatrenia.

Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov