Stavebné firmy

Lokalita»Všetko»Slovensko»Bratislavský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 880 inzerátov

STAV - ZAT, s. r. o.

Mierova 20 , Bratislava

Výstavba rodinných domov na kľúč, zatepľovanie fasád, rekonštrukcie bytov a rodinných domov.

ExterierStav, s.r.o.

Stavba oporných a tehlových múrov, oplotenia a terás. Zemné a výkopové práce, pokladanie dlažby, prístupové cesty, kladenie zámkovej dlažby, murované ploty.

BAUPOINT, s.r.o.

Mokrohájska cesta, 10 , Bratislava

Projektový a stavebný manažment, developerské projekty, výstavba infraštruktúry a rezidenčných objektov, inžinierska činnosť, riadenie stavebných činností, komplexná výstavba na kľúč.

COMPAG SK s.r.o.

Závodná 3 , Bratislava

Gabiónová technológia v cestnom hospodárstve pre alternatívnu náhradu betónovým konštrukciám oporných a zárubných múrov, protihlukových stien, opevnenie mostov, priehrad a riek, záhradná architektúra.

M3S AGENCY s.r.o. - bytová rekonštrukcia

Černyševského 1273/9 , Bratislava-Petržalka

Realizácia hrubých stavieb a rekonštrukcie - zemné a búracie práce, inžinierske stavby, základy, rozvody inštalácií, rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kancelárskych priestorov.

ARVES, s.r.o.

Sklodowskej 1 , Bratislava

Projektová dokumentácia, bytové domy, kancelárie, administratívne budovy, predajne.

DUS WOOD s. r. o.

Svetlá 1 , Bratislava

Poskytovanie služieb o oblasti pokladania terás, laminátových, vynilových, masívnych a drevených podláh a dverí, montáž a dodávka zastrešení bazénov.

KROVBAU - Slovakia spol. s r.o.

Agátova 1 , Bratislava

Stavebno-obchodná spoločnosť - pokrývačské, tesárske, klampiarske, murárske, maliarske, zámočnícke práce. Stavby na kľúč, obklady, sadrokartóny, oplotenia, hydroizolácie, zateplenie budov.

D O A S, a.s.

Košická 5590/56 , Bratislava

Predaj nehnuteľností, administratívnych priestorov, moderných skladových priestorov, stavebná činnosť, inžiniering, správa nehnuteľností a poradenstvo.

ZELINA Architektonická kancelária, spol. s r.o.

Novodvorská 10 A , Bratislava

Energetická certifikácia budov. Energetické poradenstvo, úspora elektrickej energie, úspora tepla, vody, stavebno-technické riešenia. Energetické audity. Realizácia nízkoenergetických rodinných domov.

Wilio

Suché mýto 6 , Bratislava

Internetový portál - pomoc pri hľadaní odborníkov na služby týkajúce sa stavieb, rekonštrukcií bytu, domu či záhrady.

CIVILCO MKH, spol. s r.o.

Dobrovičova 13 , Bratislava

Stavby nízkoenergetických domov, stavieb na kľúč, pasívnych domov, rekonštrukcie a prestavby domov, bytových jednotiek, panelových domov. Reštaurátorstvo.

REALITYCITY s.r.o.

Šafárikovo nám. 2 , Bratislava

Predaj a stavba rodinných domov, rekonštrukcie. Búracie práce, úprava okolia domov, záhradné úpravy.

KENY STAV s.r.o.

Slnečná 39 , Nová Dedinka

Realizácia vsakovacích systémov, drenáže, dodanie a montáž plastových nádrží, vodomerných šácht, žúmp, ČOV, signalizátory stavu v nádrži, výkopové a zemné práce.

GPS TEAM, s.r.o.

Topolčianska 3215/27 , Bratislava

Realizácia stavieb - výstavba rodinných domov, vytyčovanie stavieb, vypracovanie projektovej dokumentácie stavieb, katalógové rodinné domy.

PRIMUM s.r.o.

Záhradnícka 34 , Bratislava

Developerská skupina pre komerčné nehnuteľnosti. Zaoberá sa výstavbou a prenájmom a správou nehnuteľností predovšetkým pre maloobchod. Člen skupiny InterCora.

DILMUN SYSTEM, s.r.o.

Stará Vajnorská 37 , Bratislava

Likvidácia azbestu/eternitu zo striech, odstraňovanie boletických panelov, likvidácia azbestu v interiéroch, v priemyselných stavbách. Meranie prítomnosti azbestu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 880 inzerátov