Stavebné firmy

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 4 677 inzerátov

STRECH, s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

RAVADON corporation, s.r.o.

Železničná 1836/8 , Brezno

Kompletné rekonštrukcie priemyselných, občianskych a poľnohospodárskych budov, domov a obytných priestorov a ich zmien, ako aj kompletnú inštaláciu okien a dverí.

Rastislav Danis - Maľby a rekonštrukcie

Chotárna 366/49 , Bratislava

Odborné maliarske a natieračské práce, byty a domy, stierky, nátery fasád, murárske práce, montáž sadrokartonu, rekonštrukcie bytových jadier, dlažby a obklady, plávajúce podlahy, búracie práce.

AM STAV

Považská 16 , Nové Zámky

Firma AM stav, vznikla na základe spojenia ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva. No však za krátke pôsobenie našej novej spoločnosti sme stihli dokončiť množstvo úspešných projektov.

Mark Empire, s.r.o.

Z. Nejedlého 2871/35 , Levice

Stavebné práce - zemné a búracie práce, betónovanie základov, murovanie, montáž sadrokartónu, maľovanie, zatepľovanie, pokladanie dlažieb a obkladov, montáž potrubí a kúrenia, zváranie, zámočníctvo.

COMMERCE EW Stav, s.r.o.

Strojnícka 13 (Areál CMR) , Prešov

Predaj a montáž sadrokartónových a zatepľovacích systémov, miešanie fasádnych omietok, fasádnych a interierových farieb a marmolitových omietok Revco.

Marek Bezak

Mieru 262/10 , Chynorany

Realizácia základových dosiek , základov a predaj penového skla.

Ľuboš Petra - REALITY P +

Royova 384/14 , Prešov

Rekonštrukcie a výstavba striech, výmena strešných krytín, výstavba krovov, realizácie plochých striech PVC fóliami a krytinou Rubber Cover- Firestobe.

NOESTAV s.r.o.

Puškinova 2543/22 , Trenčín

Stavba domu na kľúč, hrubá stavba, interiérové a exteriérové stavebné práce. Rekonštrukcia bytu a domu na kľuč.

Jozef Snášel - tesárske a klampiarske práce

Masarykova 499 , Kopčany

Tesárske a pokrývačské práce, montáž nových a renovácie starších striech, krovov, altánov, montáž podhľadov, obkladov. Vypracovanie cenovej ponuky, dodávka strešnej krytiny, klampiarske doplnky.

PÖVABAU, s.r.o.

Bučianská 15 , Trnava

Stavebná činnosť je zameraná na občianske, bytové, priemyselné, a inžinierske stavby. Poskytujeme kompletné služby spojené s prípravou a realizáciou stavieb.

UNISTAV NB s.r.o.

Hrádza 6 , Nová Baňa

Stavba domov, bytov, priemyselných budov a inžinierskych stavieb. Činnosť stavbyvedúceho.

Ján Valko - stavebné práce

Myjavská 460/14 , Brezová pod Bradlom

Stavba rodinných domov, práca s bagrom ECR40D, rekonštrukcie starších domov, omietky, výstavba z kameňa, obklady, dlažby, dovoz stavebného materiálu, zemné, výkopové, búracie práce, zatepľovanie.

STAVEX, spol. s r.o. Snina

Strojárska 2026 , Snina

Realizácia bytových, občianskych, priemyselných a inžinierskych stavieb. Výroba stavebných prvkov, projektovanie stavieb. Projekcia, realizácia a servis kúrenia a vody. Rekonštrukcie a prestavby.

ABEJA s.r.o.

Priemyselná 1 , Liptovský Mikuláš

Výstavba a rekonštrukcie bytových, rodinných domov, prenájom lešenia, stavebného oplotenia, rukávového dopravníka, výstavba bazénov, rekonštrukcie striech a bytových jadier. Upratovacie služby.

J - STAV spol. s r.o.

Lučenská 90 , Veľký Krtíš

Stavebná firma - rodinné domy, administratívne budovy a haly, kanalizácie, vodovody. Rekonštrukcie budov a striech, zatepľovanie. Predaj stavebného materiálu. Výroba a dovoz betónovej zmesi.

Zdenko Dzuriš - MIDI

Budatínska 75 , Bratislava

Úprava interiéru, maľovanie, stierkovanie, tapetovanie, pokládka plávajúcich podláh, nátery, opravy okien, dverí, montáž obložkových zárubni, murárske opravy.

GOVE s.r.o.

Orechová Potôň 626 , Orechová Potôň

Komplexné služby týkajúce sa stavebnej činnosti.

Facep s.r.o.

Inovecká 1145/42 , Trenčín

Správu a údržbou budov, vrátane Stavebných rekonštrukcií. Facility manažment - komplexná správa komerčných objektov, vrátane areálov Flexibilná údržba Stavebné rekonštrukcie

HS HSV s.r.o.

Hroncova 2 , Košice

Výstavba a rekonštrukcie priemyselných objektov a celkov, bytových, občianskych, vodohospodárskych a dopravných stavieb.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 4 677 inzerátov