Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stavebné firmy

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 4 804 inzerátov

EPO PLAST, s.r.o.

Dolná 173 , Slepčany

Firma sa zaoberá zhotovovaním liatych podláh, epoxidovými a polyuretánovými nátermi, frézovaním a brúsením betónu.

ZEMIL s.r.o.

Pod Gruntom 24 , Košice

Stavebná činnosť: strojno - zemné práce, rýpadlo - nakladač JCB, hĺbenie - ryhy a jamy, zhŕňanie, nakladanie, práca s búracím kladivom, úpravy terénu. Strojové hĺbenie studní do 7m.

DOMINIUM stav, s.r.o.

Kaplna 230 , Kaplna

Stavebná spoločnosť DOMINIUM stav,s.r.o. sa zaoberá výstavbou rodinných domov a to do fázy hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč. Sme 10 rokov na trhu, v prevažnej miere realizujeme výstavbu bungalovov, rodinných domov s II.nadzemným podlažím, taktiež vykonávame realizácie konečných úprav v okolí rodinných domov.

Šamko Rekonštrukcie

Zombova 11 , Košice

Zaoberáme sa činnosťou: rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, kompletné prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby, sadrokartón, kazetové stropy. Náš tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s maximálnym pracovným nasadením.

STRECH, s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Ekonomické stavby, s.r.o.

Pohranická 391 , Štitáre

Popredný výrobca murovaných rodinných domov. Držiteľ certifikátu ISO 9001 a ISO 14 001. Bezplatná projekčná a inžinierska činnosť, individuálny prístup, pevná cena, kontrola kvality.

SOVUS s.r.o.

Hraničná 3695/31 , Poprad

Výstavba nových stavieb - domov, penziónov, rekonštrukcie a opravy budov, bytové aj nebytové priestory, stavby na kľúč, krovy, strechy, zatepľovanie fasády, sadrokartóny, maliarske práce, interiéry, oplotenia, terénne a sadové úpravy.

Kannah, s.r.o.

Jana Fraňa 16/6 , Martin

Kompletné alebo čiastočné rekonštrukcie bytov a nebytových priestorov.

Michal Kašuba - rekonštrukcie a prestavby

Komárnická 113/6 , Bratislava

Stavebné úpravy a rekonštrukcie rodinných domov, bytov, záhrad a nebytových priestorov. Zatepľovanie, montáž sadrokartónu, pokládka dlažby. Výroba mreží a zábradlí, terénne úpravy.

TRIDE INVEST, s.r.o.

Skuteckého 32 , Banská Bystrica

Ošetrovanie stromov, kríkov a okrasných drevín, regulácia rastu tráv, ničenie burín. Poskytovanie služieb v oblasti chemického ošetrovania trávnych porastov. Uskutočňovanie stavieb.

Imvia - ENGINEERING s. r. o.

Budovateľská 50 , Prešov

Dopravné, pozemné, priemyselne a inžinierske stavby - poradenské a inžinierske služby, konzultačná činnosť, zmluvné informácie, vypracovanie cenových ponúk a rozpočtov stavieb, projektovanie.

Milan Kubačka - KM stav

Socovce 81 , Socovce

Výstavba rodinných domov, priemyselných hál, zateplenie budov, rekonštrukcia bytov, murárske a obkladačské práce, sádrokartonárske práce, tesárske práce, výstavba podkroví.

3MV, spol. s r.o.

Pochabany 51 , Pochabany

Stavebná činnosť - realizácia stavieb, zámkové dlažby, búracie a zemné práce s UNC.

B - S s.r.o.

M.Nešpora 1591 , Šoporňa

Dodávka a vyhotovovanie poterov najmodernejšou technológiou pomocou Anhydridových zmesí.

MB STAVBY

Pražská 11 , Nitra

Stavebná firma - stavba rodinných domov a budov. Rekonštrukcie bytov a domov. Murárske práce, betonárske práce, montáž sadrokartónov. Nákladná autodoprava.

JAAS Slovakia s. r. o.

704 , Udiča

Piliarska výroba, predaj stavebného reziva, montáž krovov, zateplenie bytov a budov, stavby na kľúč, predaj krytiny, rekonštrukcia bytov a budov, tesárstvo, murárstvo.

ORKO PHM spol. s r.o.

Javorová 22 , Trnava

Stavebná firma - vykonávanie inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 4 804 inzerátov