Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Žilinský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 363 inzerátov

LA-MA s.r.o.

Národná 3707/34 , Žilina

Výstavba priemyselných objektov, pozemné stavby, bytová výstavba, výroba a výstavba reklamných zariadení a oceľových konštrukcií, výstavba obnoviteľných zdrojov energie, drevovýroba.

Midena s.r.o.

Hálkova 3297/3 , Žilina

Stavebná spoločnosť - rekonštrukcia bytov, domov, chát a kancelárskych priestorov na kľúč.

Martin Ondruško

Nove Mesto nad Vahom , Nove Mesto nad Vahom

Realizácie vykurovania a vodovodných rozvodov, rekonštrukcie, oprava.

BAPE spol. s r.o.

Jána Hollého 1976/8 , Dolný Kubín

Stavba bytových a občianskych stavieb, stavba cestných a mostných konštrukcií, oprava a izolácie plochých a šikmých striech.

Michal Čišecký – Plastrekon

Raková 691 , Raková

Renovácie starých vaní plastovými vložkami, systém vaňa do vane - vyvložkovanie vaní. Renovácie umakartových jadier plastovými obkladmi. Predaj vaní a sanity od slovenského výrobcu.

Ing. Jakub Rázga - projektová dokumentácia

Námestie A. Hlinku 42 , Ružomberok

Inžinierska činnosť a projektová dokumentácia - rodinné domy, stavebné úpravy, prístavby a rekonštrukcie, vodovodné a kanalizačné prípojky, studne, zdravotechnika.

Dušan Maťus - stavebná činnosť

Vitanová 155 , Vitanová

Výstavba rodinných domov a budov, rekonštrukčné, montážne práce. Dodávka a montáž plastových okien, zatepľovanie budov, strojové omietky, montáž zámkových dlažieb, debnenie stropov. Prenájom lešenia.

Jozef Štefanides - stavebná firma

Hámričky, Nová 230/1 , Zábiedovo

Stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcia domov, kúpeľní, bytov, výmena okien a dverí, oprava vnútorných omietok, zatepľovanie fasád, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, kanalizácia.

STRECHY DOBRÍK, s. r. o.

Stupy 1467/23 , Liptovské Sliače

Strechy a podkrovia na kľúč, klampiarske a pokrývačské práce, rekonštrukcie a úpravy bytových domov, striech, drevostavby, drevodomy, dodávky a montáž slnečných kolektorov, montáž strešných okien.

ABEJA s.r.o.

Priemyselná 1 , Liptovský Mikuláš

Výstavba a rekonštrukcie bytových, rodinných domov, prenájom lešenia, stavebného oplotenia, rukávového dopravníka, výstavba bazénov, rekonštrukcie striech a bytových jadier. Upratovacie služby.

BELSTAV SK, s.r.o.

Kragujevská 398 , Žilina

Kompletná realizácia stavieb, regenerácia panelových domov a regenerácia interiérov, realizácia špecializovaných stavebných prác.

J.P.V.K. SROS, spol. s r.o.

M. R. Štefánika 2266 , Dolný Kubín

Výstavba bytových a priemyselných stavieb, inžinierskych sietí. Modernizácia a rekonštrukcia stavieb. Plynoinštalácie, kurenárske práce, inštalácia zdravotechniky.

PEVAZ s.r.o.

Olešná 738 , Olešná

Stavba priemyselných budov, luxusných domov, rodinných domov, bytových domov. Zatepľovacie práce. Rekonštrukčné práce. Montáž drevených konštrukcií. Montáž strešných krytín.

Ing. Pavel Gabrík - JOPAL

Veľké Rovné 81 , Veľké Rovné

Rozvody ústredného kúrenia, vody a odpadov, rekonštrukcie kotolní, kúpeľní a bytových jadier. Dodávka a montáž vykurovacích telies, kotolní, krbov, solárnych systémov a termostatických ventilov.

Martin Rošťák - ROSOMA

Na Ostrvke 717 , Nižná nad Oravou

Stavebné práce, rekonštrukcie domov, bytov a nebytových priestorov, zabezpečenie a dovoz materiálu. Projektová dokumentácia pozemných stavieb, vypracovanie energetického certifikátu. Stavebný dozor.

Stavby Kamien

Príbovce 11 , Príbovce

Stavby rodinných domov, priemyselných objektov. Rekonštrukcie bytových jadier a interiérov. Fasády, montáž sadrokartónových systémov. Murárske, betonárske a maliarske práce. Obklady, dlažby, podlahy.

Mário Štrba - stavebné práce

Jána Kollára 701/11 , Trstená

Stavebné práce - zatepľovanie fasád, rekonštrukcie a prestavby, pokládka zámkovej dlažby, montáž keramických obkladov a dlažieb, montáž sadrokartónu, maliarske práce, stavba domov.

M - L - M, spol. s r.o.

Lisková 379 , Lisková

Rekonštrukcie - búracie, maliarske práce, opravy fasád a zatepľovanie budov. Protipožiarne nátery. Vŕtanie dier do železobetónu korunkovými vrtákmi, zemné práce, protipožiarne nátery.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 363 inzerátov