Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Žilinský kraj»Tvrdošín
Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov

Dušan Maťus - stavebná činnosť

Vitanová 155 , Vitanová

Výstavba rodinných domov a budov, rekonštrukčné, montážne práce. Dodávka a montáž plastových okien, zatepľovanie budov, strojové omietky, montáž zámkových dlažieb, debnenie stropov. Prenájom lešenia.

Jozef Štefanides - stavebná firma

Hámričky, Nová 230/1 , Zábiedovo

Stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcia domov, kúpeľní, bytov, výmena okien a dverí, oprava vnútorných omietok, zatepľovanie fasád, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, kanalizácia.

Martin Rošťák - ROSOMA

Na Ostrvke 717 , Nižná nad Oravou

Stavebné práce, rekonštrukcie domov, bytov a nebytových priestorov, zabezpečenie a dovoz materiálu. Projektová dokumentácia pozemných stavieb, vypracovanie energetického certifikátu. Stavebný dozor.

Mário Štrba - stavebné práce

Jána Kollára 701/11 , Trstená

Stavebné práce - zatepľovanie fasád, rekonštrukcie a prestavby, pokládka zámkovej dlažby, montáž keramických obkladov a dlažieb, montáž sadrokartónu, maliarske práce, stavba domov.

Oravci s.r.o.

Blatná 287/87 , Habovka

Rekonštrukcie domov a bytov, stavba rodinných domov, drevostavby, základová dosky, strechy, ploty, zemné a povrchové úpravy.

Firma MEDVECKÝ - Drevostavby

Medvedzie, Hríbiky 111 , Tvrdošín

Drevostavby na kľúč. Montáž a dodávka krovu, krytiny, striech, odkvapových systémov. Rekonštrukcie striech. Záhradné altánky, prístrešky a pergoly na mieru.

Grif plus, s. r. o.

Oravická 87 , Liesek

Rekonštrukcie budov, novostavby, stavby na kľúč, Zatepľovanie, rekonštrukcia fasád, sanácia balkónov. Zateplenie a izolácie striech, výmena a montáž plastových okien.

STAV - DAL s. r. o.

421 , Brezovica

Výstavba, rekonštrukcia, inžinierske stavby, návrh, realizácia a maľovanie interiérov, murárske práce, fasády, pokladanie dlažby, stavba kancelárskych priestorov.

ProStrechy - práce s drevom

Andreja Bažíka 230 , Zuberec

Drevené konštrukcie a strechy - altánky, strechy, krovy, rekonštrukcie, studne, obklady, zruby.

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov