Rekonštrukcie a prestavby, všetko pre chaty - Chaty.sk

Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trnavský kraj»Trnava
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 74 inzerátov

Bau Stav.H, s. r. o.

Trstinská 10 , Trnava

Realizácie hrubej stavby, krovy, tesárske práce, pokrývačské práce, strechy, výkopové práce, rekonštrukcie stavieb, stavby na kľúč, demolácia stavieb, klampiarske práce.

PÖVABAU, s.r.o.

Bučianská 15 , Trnava

Stavebná činnosť je zameraná na občianske, bytové, priemyselné, a inžinierske stavby. Poskytujeme kompletné služby spojené s prípravou a realizáciou stavieb.

STEFER, s.r.o.

Kapitulská 17 , Trnava

Kompletné dodávky, rekonštrukcie, výstavby a nadstavby rodinných domov a objektov, zatepľovacie systémy, prestavby interiérov – kancelárie, spoločenské priestory, sociálne zariadenia.

I.M. TEAM s. r. o.

Opoj 169 , Opoj

Tesárske a pokrývačské práce, rekonštrukcie striech, postavenie hrubej stavby domu, výroba záhradných altánkov a montáž záhradného nábytku.

Radoslav Kochajda - RK elektroservis

Botanická 14 , Trnava

Montáž, opravy, revízie elektroinštalácií a bleskozvodov, opravy verejného osvetlenia, montáž elektrického podlahového vykurovania, projektová činnosť. Prerábky domov, bytov, byt. jadier.

Ing. Cyril Lukačovič - FIRBACH

Vlčkovce 232 , Vlčkovce

Montáž zdravotechniky, plynoinštalácie a ústredného vykurovania, rekonštrukcia vykurovania, betonáž podlahového vykurovania, dlažby a obklady, kompletáž zdravotechnických zariadení.

ISMONT, s.r.o.

Strojárenská 1C , Trnava

Výstavba rodinných domov, nízkoenergetických domov, administratívnych budov, polyfunkčných objektov, rekonštrukcie budov.

Martin Banič - stavebná firma

Východná 23 , Cífer

Stavebná činnosť - rekonštrukcie a stavba rodinných domov na kľúč, predaj a pokládka dlažby, predaj a inštalácia okien a dverí, predaj stavebného reziva.

Milan Kubala - omietky

Bučany 574 , Bučany

Strojové omietky, sadrové omietky, vápenocementové omietky, omietky klimatizačných stropov, stierky, maliarske práce.

Marek Zruban - tesárske, pokrývačske, stolárske práce

Pavla Hlbinu 7451/2 , Trnava

Tesárske, stolárske a pokrývačské práce. Výroba a montáž liniek, šatníkov, podláh, altánkov, prístreškov, pergol, búd, záhradných domčekov a nábytku, krovov, strešnej krytiny a okien, rekonštrukcie.

Roman Gažo - dokončovacie práce

Andreja Kubinu 31 , Trnava

Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov - maľovanie, stierkovanie, striekacie práce, pokládka podláh, obkladanie, búracie práce, rekonštrukcie bytových jadier.

Igor Minarovič - stavebné práce

Zelenečská 87 , Trnava

Rekonštrukcie bytových jadier, bytov, montáž sadrokartónu, plynu, vody, zatepľovanie, zámočníctvo, klampiarstvo, brúsenie nástrojov.

REKOMPLETT s.r.o.

Zavarská 11 , Trnava

Obchodno - dodávateľská činnosť - okná a dvere z plastu, hliníku, garážové brány, sadrokartónové systémy, strešné okná. Dodávka a montáž okien, dverí, sadrokartónu. Rekonštrukčné práce.

Peter Ševčovič - IZOLÁCIA PROTI ZEMNEJ VLHKOSTI

Robotnícka 37 , Trnava

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, podkladové betóny, potery, omietky, zámková dlažba. Podrezávanie muriva, sanácia muriva, hydroizolácia, izolácia proti zemnej vlhkosti, podpílenie muriva.

P.I.S.R. s.r.o.

Rybníková 1 , Trnava

Uskutočňovanie stavieb a ich zmien, vykonávanie stavebných a udržiavacích prác, činnosť stavbyvedúceho a stavebného dozoru. Inžinierska činnosť.

KALDOSTAV, s.r.o.

Mikovíniho 11 , Trnava

Rekonštrukcia, zatepľovanie rodinných domov a bytov - murárske, maliarske, tesárske, zámočnícke práce. Stavba rodinných domov na kľúč, hydroizolácie, elektroinštalácie, voda, plyn, kúrenie.

home makers s. r. o.

Jasná 16 , Trnava

Poctivé rekonštrukcie bytov, bytových jadier a interiérov domov od A po Z, to všetko v krátkom čase a bez zbytočných starostí.

MEZON Services s. r. o.

Stredná 19 , Trnava

Správa a údržba bytových domov a nebytových priestorov, čistiace a upratovacie práce, revízie plynu, elektriny, hasiacich zariadení a hydrantov, deratizácia, desinsekcia a dezinfekcia priestorov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 74 inzerátov