Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trenčiansky kraj»Trenčín
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 75 inzerátov

J&G construction s. r. o.

Trenčianska Turná 1 , Trenčianska Turná

Realizácia a opravy plochých striech na kľúč vrátane klampiarskych konštrukcií. Zateplenie a spádovanie striech tepelnou izoláciou. Hydroizolácie z PVC fólie alebo asfaltových pásov.

A JE TO, s.r.o.

Sedličná 3100 , Trenčianske Stankovce

Stavebná firma - realizácia kompletných stavieb, rekonštrukcie a prestavby, dovoz sypkých materiálov, odvoz stavebnej sute, autožeriavnícke, zemné a búracie práce, prenájom nebytových priestorov.

EUROSTAV MV s.r.o.

Duklianskych hrdinov 879/24 , Trenčín

Stavebné práce, stavby na kľúč, murárske práce, izolácie základov, izolácie striech, rekonštrukcie bytov a domov, zatepľovanie, sadrokartóny.

IdealBau Slovensko, s.r.o.

Palackého 85/5 , Trenčín

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie bytov, úprava interiéru, demolačné práce, zemné a výkopové práce, úprava terénu, nákladná doprava, stavebný materiál.

Michal Čišecký – Plastrekon

Renovácie starých vaní plastovými vložkami, systém vaňa do vane - vyvložkovanie vaní. Renovácie umakartových jadier plastovými obkladmi. Predaj vaní a sanity od slovenského výrobcu.

E-RAN GROUP, a.s.

Bratislavská 16 , Trenčín

Kompletná obnova bytových domov a jej financovanie, realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukcia stúpacích a ležatých rozvodov, výkon správy bytových domov a nebytových objektov.

NOESTAV s.r.o.

Puškinova 2543/22 , Trenčín

Stavba domu na kľúč, hrubá stavba, interiérové a exteriérové stavebné práce. Rekonštrukcia bytu a domu na kľuč.

Miroslav Kijac - stavebné práce

Nám. sv. Anny 15 , Trenčín

Stavby na kľúč, občianske a priemyselné stavby - projektovanie, zatepľovanie, fasády, oplotenie, rekonštrukcie. Konštrukcie, elektroinštalácie, maliarske a natieračské práce.

Strechy STREBOS, s.r.o.

Brnianska 1709/1A , Trenčín

Rekonštrukcie a opravy plochých striech, priemyselných budov, bytových domov a rodinných domov. Realizácie plochých striech, hydroizolácií mostov, spodných hydroizolácií stavieb. Poradenstvo.

STAFIS, s.r.o.

Súvoz 1 , Trenčín

Betonárka. Stavebné práce na kľúč, rekonštrukcie - občianske stavby, rodinné domy, priemyselné budovy. Predaj bytov. Preprava stavebných materiálov. Výroba cestných panelov. Predaj štrkov a pieskov.

Stavebné realizácie s. r. o.

Šoltésovej 1995 , Trenčín

Zemné práce, rodinné domy na kľúč, rekonštrukcie domov a bytov. Montované haly, výstavba komunikácií, čerpacích staníc, autoumyvárok, inžinierskych sietí. Zatepľovanie, hydroizolácie, murárske práce.

Tomar best s.r.o.

Legálna likvidácia azbestu zo striech a budov, výmena stúpajúcich rozvodov vody, kanalizácie, plynu, rekonštrukcia striech a dodávka materiálu, zatepľovanie budov, správa a údržba budov a bytov.

GAMONT EÚ, spol. s r.o.

Zlatovská 27 , Trenčianska Teplá

Rekonštrukcie fasád. Maľby a nátery interiérov a exteriérov, povrchové úpravy fasád, vnútorné a vonkajšie omietky, maľby a nátery oceľových konštrukcií, striech, stierky. Prenájom lešenia.

Ján Bielik Company

Mníchova Lehota 273 , Mníchova Lehota

Realizácia stavebných prác, výstavba domov na kľúč, rekonštrukcie objektov.

SOF Trenčín, s.r.o.

Bratislavská 2073/19 , Trenčín

Renovácia dverí a zárubní, dodávka a montáž interiérových dverí. Dodávka a montáž vchodových dverí.

KOMBYT - IZOLÁCIE, s. r. o.

Staničná 9 , Trenčín

Ekonomika domu na vedenie a spracovanie účtovných dokladov bytových domov. Rekonštrukcie, poradenstvo a správa tepelných zariadení.

Martin Havier

Jahodová 472/34 , Trenčín

Rekonštrukcie domov a bytov, stavebné práce, voda, plyn, kúrenie.

Stabar SPOL sk s.r.o.

Piešťanská 2137/5 , Trenčín

Zatepľovanie a rekonštrukcia bytových domov a budov. Nadstavba bytových domov. Všetky činnosti od projekčnej prípravy, zabezpečením financovania, realizácie až po kolaudáciu diela.

Andrej Michalec - maliarske a stavebné práce

Drietoma 146 , Drietoma

Stavebné práce v Trenčíne a okolí. Zabezpečíme rekonštrukcie domov, bytov, maľovanie, omietky, zateplenie, montáž plávajúcej podlahy, obklady a dlažby, murárske práce s možnosťou dodávky materiálu.

RA Trade s. r. o.

Žabinská 14 , Trenčín

Realizácia dizajnových sadrokartónových prvkov - dizajnové podhľady, stropné svietidlá, steny z SDK, realizácia biokrbových obostavieb na mieru, inštalácia LED pásov a kamenného obkladu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 75 inzerátov