Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Košický kraj»Spišská Nová Ves
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov

EXCLUZIV s.r.o.

Trangusova 22 , Krompachy

Predaj stavebnín a predaj voda, plyn , kúrenie, obklady, dlažby a plávajúce podlahy. Stavebné a renovačné práce, rekonštrukcie bytových jadier, domov a bytov, búracie, murárske a betonárske práce.

Roman Vojaček - ERVEARM

Slovinky 508 , Slovinky

Montáž vodovodov, kúrenia, kanalizácie a plynu, stavebné práce, rekonštrukcie bytov a domov, projektovanie.

Marián Repko - stavebné práce

Štúrovo nábrežie 2366/12 , Spišská Nová Ves

Stavebná firma, prestavby bytových jadier, rekonštrukcie domov - bytov, certifikované zatepľovanie fasád. stavby z prírodného kameňa, obklady, dlažby.

Ľudomil Ondov - Strechy Ondov

Banícka 1487/13 , Spišská Nová Ves

Montáž, oprava, stavba striech Spišská Nová Ves a okolie. Klampiarske a pokrývačské práce. Montáž drevených konštrukcií.

JPJ Stav, s. r. o.

Stavebná činnosť - výstavba rodinných domov, zateplenie domov, hydroizolácia stavieb, rekonštrukcie interiérov, výmena okien, maliarske práce, zhotovenie obkladov a dlažieb.

Pavol Škotko - vypratávanie bytov

Hutnícka 2712/8 , Spišská Nová Ves

Vypratávanie domov, bytov, nebytových priestorov - stavby, sklady, pivnice, garáže. Odvoz a likvidácia starého nábytku. Rekonštrukcie bytov a domov, búracie práce.

Ing. Vladimír Faltin - FireFAL

Iliašovská 28 , Smižany

Výškové práce, rekonštrukcie striech, nové strechy, starostlivosť o stromy, montážne práce, vzduchotechnika, reklamné a informačné zariadenia, maliarske a natieračské práce, protipožiarne nátery.

Š & L stav, s.r.o.

Smrekova 8/31 , Smižany

Stavebná firma. Stavba budov a rodinných domov, prestavba a zatepľovanie objektov, demolačné a búracie práce, rekonštrukcie, vypracovanie dokumentácie a projektu stavieb alebo stavebných zmien.

RHM Stav s. r. o.

Maurerova 34 , Krompachy

Výstavba a rekonštrukcia bytových domov, škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov. Zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie.

Stavebná činnosť STAVPROFI

J. Fabiniho 23 , Spišská Nová Ves

Stavby na kľúč, rekonštrukcie, omietky, montáž sadrokartónu, maliarske a murárske práce, pokládka podláh, obkladov a dlažby, zatepľovanie, demolačné a výkopové práce, kompletné rekonštrukcie na kľúč.

Panorama city s.r.o. - stavebné práce

Chrapčiakova 688/29 , Spišská Nová Ves

Hrubé stavby, nadstavby, bytové jadrá, maliarske a natieračské práce, fasády, zatepľovanie fasád, sadrokartónové systémy, betonáže, príjazdové komunikácie, rekonštrukčné práce.

EXCLUZIV SK s.r.o.

Lorencova 1091/1 , Krompachy

Stavebné a renovačné práce, rekonštrukcie bytových jadier, domov a bytov, priestorová vizualizácia, búracie, murárske a betonárske práce, pokládka dlažieb a podláh.

Karol Bakoš - stavebné práce

Harichovský chodník 14 , Spišská Nová Ves

Stavebná činnosť a rekonštrukcie. Výroba stavebných prvkov z betónu, cementu a sadry.

SANEX, s.r.o.

Tepličská cesta 7 , Spišská Nová Ves

Rekonštrukčné práce pamiatkových objektov. Sanácie vlhkého muriva a statika stavieb, sanácie obkladov, dlažieb a bazénov.

NOVAVES, s. r. o.

Trieda 1. mája 2224/43 , Spišská Nová Ves

Stavby a rekonštrukcie - kúpeľne, domy, byty, ploty, parkoviská, zámková dlažba, spevnené plochy.

OK 3 s.r.o.

Kollárova 8 , Spišská Nová Ves

Výmena oceľových závesných balkónov, budovanie balkónov na budovách, opravy a rekonštrukcie plochých a šikmých striech, anhydridové potery a zámočníctvo.

DUK F.M.S., s.r.o.

Duklianska 26 , Spišská Nová Ves

Stavebné práce - rekonštrukcie, opravy komunikácií a chodníkov, odstraňovanie havárii na sanitárnych rozvodoch, výkopové a zemné práce, rozpočtovníctvo, krtkovanie, rezanie asfaltu, stavebný dozor.

EVK interier studio s.r.o.

253 , Odorín

Interiérový dizajn obytných, komerčných priestorov a exteriérov. 3D vizualizácie, špecializovaná stolárska výroba, vlastná kolekcia nábytkov, realizačná činnosť, servis.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov