Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trnavský kraj»Senica
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov

Peter Macko - Lordstav

Hlboké 287 , Hlboké

Stavebná činnosť, stavby budov a rekonštrukcie. Predaj plastových okien.

Drevo AZ s.r.o.

Štefánikova 1470/50 , Senica

Farby - laky. Miešanie farieb. Kompletné rekonštrukcie domov a bytov. Predaj a pokládka podlahy. Zatepľovanie domov. Maliarske práce.

Štefan Rehuš - stavebná činnosť

Železničná 1524 , Senica

Výstavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie bytových jadier, pokladanie obkladov a dlažieb, zatepľovanie budov, rekonštrukcie striech. Realizácia inžinierskych a priemyselných stavieb.

Stavebná firma Miloš Šimek

Šajdíkové Humence 395 , Šajdíkove Humence

Stavebné práce - realizácia novostavieb, rekonštrukcie, zatepľovanie, fasády, elektroinštalácie, sadrokartóny, drevodomy, zámkové dlažby, strechy, kúpeľne.

Ing. Roman Radočák - stavebné práce

Priemyselná 1375/45 , Senica

Výstavba bytových, občianskych, priemyselných a inžinierskych stavieb, inžinierska činnosť v stavebníctve. Rekonštrukcie a stavba domov na kľúč.

ASTAP stavby, s.r.o.

Školská 421 , Smolinské

Pozemné a inžinierske stavby, dopravné stavby, občianske stavby, rekonštrukcie. Výroba stavebných materiálov. Asfaltérske práce, studený asfalt, asfalt cesty, chodníky, výtlky, opravy komunikácií

SH consult s. r. o.

Cerová 237 , Cerová

Demolačné a výkopové, betonárske a murárske práce, omietky, obklady, dlažby, podlahy, strechy a strešné systémy, zateplenia a izolácie, maliarske práce, stavby na kľúč, rekonštrukcie. Stavebniny.

Stuck - IT, s.r.o.

Rohov 86 , Rohov

Výroba a montáž sadrových štukatérskych prvkov - lišty, rímsy, pilastre, stĺpy. Realizácie malých stavieb, plotov, brán a zámockej dlažby. Rekonštrukcie domov a bytových jadier. Zateplenie fasád.

PKS, s.r.o. - stavebné práce

Hurbanova 486/2 , Senica

Stavebné práce - zemné práce, terénne úpravy, búracie práce, hrubá stavba domov, rekonštrukcie interiérov, bytových jadier, montáže sadrokartónových konštrukcií, pokládka dlažby, zateplenie budov.

Elektroinštalácie - Montel elektro

Lachmannova, 355 , Čáry

Elektroinštalačné práce na stavbách nových domov, bytov, kancelárií, priemyselných hál a iných typov stavieb, taktiež sa zaoberáme rekonštrukciou starších elektrických rozvodov.

Stavebníctvo HÍLEK a spol., a.s.

Vajanského 24 , Senica

Činnosť stavebnej spoločnosti, realizácia inžinierskych stavieb, priemyselných, občianskych, bytových stavieb, budov pre školy a vzdelávanie, rekonštrukcie historických budov a národných pamiatok.

OMIFLEX-SK v.o.s.

Urbárska 660 , Borský Mikuláš

Predaj fasádnych omietok a farieb, kamenných obkladov a pracovných odevov. Zatepľovanie fasád, stavby na kľúč, pokladanie a obkladačstvo, rekonštrukcia jadier, búracie a výkopové práce.

Jozef Dermek D - STAV

Štefánikova 1172 , Kúty

Realizácia stavieb na kľúč, zatepľovanie, elektroinštalácie, revízie, inštalatérske a stolárske práce. Maliarske práce, bytový dizajn, poradenstvo, demolizačné práce. Odvoz stavebného materiálu.

CORMET, spol. s r.o.

Plavecký Peter 131 , Plavecký Peter

Stavebná firma, realizuje výstavbu a rekonštrukciu bytových domov, škôl, administratívnych budov, športových centier.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov