Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Prešovský kraj»Poprad
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 46 inzerátov

Stavebné práce Milan Janík

Partizánska 680/1 , Poprad

Poskytovanie služieb v oblasti stavebných prác - stavby rodinných domov na kľúč, prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, voda, kúrenie, plyn, izolácie.

SJDstav, s.r.o.

Tomášiková 2940/2 , Poprad

Stavebné práce - prerábka bytových jadier, pokládka dlažby, realizácie a sanácie balkónov, lódžií a terás, cementové potery, impregnácie a údržba povrchov, sadrokartóny, zatepľovanie rodinných domov.

Karol Kovalčík K.K.-MONT

Traktorová 1 , Poprad

Realizácia obytných podkroví na kľúč, úpravy a rekonštrukcie interiérov, sadrokartónové konštrukcie. Stropné kazetové podhľady, stierky a ozdobné lišty. Výstavba nízkoenergetických domov.

J.T. develop s.r.o.

kpt. Nálepku 941/109 , Svit

Stavebné úpravy - búracie, betonárske a tesárske práce, rekonštrukcie budov. Rekonštrukcie bytových interiérov, kamenárske práce.

Ing. Zdenka Kurňavová - InSpira

Na Letisko 2088 , Poprad

Projekty, vizualizácie a realizácia interiérov - stavebné úpravy, rekonštrukcie, zariaďovanie a poradenstvo. Stolárska výroba. Zariadenie EU. Profi kancelárske zariadenie. Feng Shui. Kurzy dizajnu.

TI - INVEST s. r. o.

Letná 29 , Poprad

Stavebná firma zaoberajúca sa komplexnými rekonštrukciami interiérov bytov, rodinných domov, nebytových priestorov a penziónov.

TGH spol. s r.o.

Moyzesova 2791/20 , Poprad

Montáž zatepľovacích systémov, fúkané, minerálne a tepelné izolácie. Stavebné a rekonštrukčné práce.

Norx s.r.o.

Teplická 34 , Poprad

Rekonštrukcie bytových domov. Realizácia dizajnových stierok stien a podláh.

STENLI - rekonštrukcie a zatepľovanie

Partizánska 2900 , Poprad

Zatepľovanie, stavebné úpravy, rekonštrukčné práce, výmena okien a dverí, výmena inštalačných rozvodov, modernizácia výťahov, poradenstvo a projekcia.

AltisPro, spol. s r.o.

Štefánikova 4445/4 , Poprad

Hydroizolácie a tepelné izolácie plochých striech, hydroizolácie spodných stavieb proti zemnej vlhkosti, rekonštrukcie plochých striech. Zabezpečenie a realizácia nových plochých striech.

PreZmont s.r.o.

Ústecko - Orlická 2346/17 , Poprad

Predaj zváracej techniky. Rekonštrukcie bytov a rodinných domov, obklady, dlažby, montáž sadrokartónov, zatepľovanie fasád, ploty, strechy, murárske, maliarske práce, elektroinštalácie. Vizualizácia.

Socialis spol. s r.o.

SNP 145/9 , Svit

Opatrovanie starších ľudí a detí, administratívne, reklamné a počítačové služby, organizácia podujatí, vydavateľská činnosť, pomocné stavebné práce, supervízia a psychoterapia.

TRUCK TATRY, s.r.o.

Karpatská 3256/15 , Poprad

Realizácia novostavieb, priemyselných stavieb, realizácia stavieb určených na bývanie, rekreáciu a komerčné účely, rekonštrukcia stavieb. Prenájom lešenia a stavebného oplotenia. Doprava, poradenstvo.

KRYPTON, s.r.o.

Partizánska 2898/92 , Poprad

Dodávateľ potrubných systémov pre vnútorné rozvody a pre vonkajšie inžinierske siete. Realizácia a rekonštrukcia stavieb na kľúč. Preprava materiálu a betónov na vlastné aj cudzie stavby.

CEM-BIT s.r.o.

Kravany 22 , Kravany

Výstavba rodinných domov. Betónové plochy, chodníky,ploty, stavebné prípojky, zámkove dlažby. Bytové jadrá, obklady, dlažby, omietky.

Štefan Starinský - MALBYT

Allendeho 1573/61 , Poprad

Maliarske a natieračské práce, prestavby jadra, rekonštrukcia jadra, zatepľovanie, prestavby bytov a podkroví, prenájom lešenia, pokládky dlažieb a obkladov, opravy a úpravy interiérov bytoviek.

Ancora aRt, s.r.o. - čistiace systémy

Partizánska 768/88 , Poprad

Predaj čistiacich systémov rôznych značiek - vysokotlakové stroje, priemyselné vysávače, umývacie, snežné frézy, čerpadlá. Služby - maliarské práce, liate podlahy, rekonštrukcia balkónov.

Vladimír Kubis

Šrobárova 2668/19, Poprad

Kompletné prestavby interiéru a exteriéru na kľúč. Rekonštrukcie domov, bytov, kancelárií. Murárske, vodoinštalačné, elektroinštalačné práce.

FEROMETAL, s.r.o.

Karpatská 3256 / 15 , Poprad

Likvidácia azbestu v interiéroch a exteriéroch, výmena stúpačkových rozvodov, zatepľovanie. Projektová dokumentácia, zastupovanie v stavebnom konaní, tepelný audit.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 46 inzerátov