Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Prešovský kraj»Poprad
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 45 inzerátov

Martin Kocur - dokončovacie stavebné práce

Ul. mládeže 2352/28 , Poprad

Prestavby bytových jadier, stavebné práce v domácnostiach a firmách, zatepľovanie, parozábrany, stavba priečok, sádrokartonárske práce, maliarske práce, tapetovanie, výmena okien, pokládka podláh.

EKOPRIM, s.r.o.

Výstavba a rekonštrukcia výrobných hál a pozemných stavieb. Predaj hutníckych, plastových a betónových výrobkov. Výstavba inžinierskych sietí.

acell, spol. s r.o.

Murgašova 87/8 , Poprad

Predaj náterov značky Thermoshield, murárske práce, rekonštrukcie jadier, klampiarstvo, montáže, zatepľovanie, pokládka dlažby, podlahy, tesárstvo, elektroinštalácie. Prenájom reklamných plôch.

TATRA BUILDING s.r.o.

Ždiar 207 , Ždiar

Projektovanie pozemných stavieb, stavebné a rekonštrukčné práce obytných a priemyselných budov, realizácia betónových a zámkových dlažieb, zatepľovanie, výkopové práce, stavebný dozor.

TATRAMETAL PP s.r.o.

Teplická cesta 2 , Poprad

Výstavba rodinných domov a výrobných hál, nátery oceľových konštrukcií, protipožiarné nátery, montáž sadrokartónu, omietkárske práce, predaj stavebnej chémie a farieb, poradenstvo a predaj náradia.

CHEMOSTAV, s.r.o.

Hraničná 689/22 , Poprad

Stavby na kľúč, rekonštrukcie, výstavba a prestavba rodinných domov a bytov, požičanie stavebných mechanizmov s obsluhou, predaj stavebného materiálu, búracie, demolačné a výkopové práce.

KLOCOK Poprad, s.r.o.

Dubina 705 , Hranovnica

Výroba a predaj prvkov z betónu a ich montáž na stavbe, cementové prvky, murovacie prvky, prvky zo žiarobetónu, prestavby a renovácie hygienicko - sanitárnych priestorov.

JPJ Stav, s. r. o.

Štefánikova 57 , Poprad

Stavebná činnosť - výstavba rodinných domov, zateplenie domov, hydroizolácia stavieb, rekonštrukcie interiérov, výmena okien, maliarske práce, zhotovenie obkladov a dlažieb.

STAVEBNINY POPRAD TATRY, s. r. o.

Teplická cesta 3715/1 , Poprad

Predaj stavebného materiálu, nákladná doprava, stavebná činnosť, projekčná činnosť, stavebný dozor.

RENODACH, spol. s r.o.

J. Jesenského 199/1 , Svit

Realizácia obnovy striech. Metóda na obnovu eternitových zostarnutých, popraskaných a zatekajúcich striech obytných i verejných budov bez nutnosti demontáže pôvodnej krytiny. Striekané izolácie.

REMSTAV POPRAD s.r.o.

Nešporova 2549/34 , Poprad

Novostavby a rekonštrukcie, prestavby. Rodinné domy, byty, chaty a iné na kľúč. Pokládla obkladov a dlažieb keramických, kamenných, betónových. Zatepľovanie, tepelné izolácie striech a suterénov.

ASTANA, s.r.o.

Scherffelova 28 , Poprad

Likvidácia azbestu. Stavebné práce - zateplovanie panelákov, sedlová strecha na panelák, stúpačky, rekonštrukcia výťahov.

ORINEX, s.r.o. Poprad

Tolstého 3236/11 , Poprad

Zatepľovanie bytových a rodinných domov, výstavba rodinných domov a polyfunkcií, murárske práce, omietky, obklady a dlažby. Bytové jadrá, podlahy, potery, pomocné stavebné práce a projekty.

Štefan Svinčiak - Dobrí Tesári

Podtatranská 137/6 , Poprad

Tesárske a šalovacie práce, viazané tesárske konštrukcie, montáž strešnej fólie a latovania, pokrývanie striech, rekonštrukcie starých striech. Výstavba drevodomov, altánov a prístreškov pre auto.

Remeselné družstvo Bývame Zdravo

Organizácia, ktorá formou remeselných služieb a výroby zabezpečuje slobodnú prácu členom a spolupracovníkom. Stavba prírodných pasívnych domov, rekonštrukcie starých domov, hlinené omietky.

STAV - ING, spol. s r.o.

Alžbetina 23 , Poprad

Stavebná činnosť, inžinierska činnosť, rekonštrukcie - nadstavby, zatepľovanie. Výstavba polyfunkčných domov, bytových jednotiek, rodinných domov, priemyselné stavby. Stavebný dozor.

Ľubomír Volák - FAREL

Jarmočná 7 , Poprad

Stavebná firma - zatepľovanie bytových domov, budou, rodinných domov. Kompletná revitalizácia, maliarske a natieračské práce, rekonštrukcie bytových jadier.

Marek Bukovina - MARASTAV

Záhradná 81 , Vikartovce

Montáž a rekonštrukcia krovu, dodávka materiálu, tesárske práce na mieru, stavba altánkov a terás, záhradných domčekov, montáž sadrokartónu, pokrývačské a šalovacie práce.

Stavebné práce Milan Janík

Partizánska 680/1 , Poprad

Poskytovanie služieb v oblasti stavebných prác - stavby rodinných domov na kľúč, prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, voda, kúrenie, plyn, izolácie.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 45 inzerátov