Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Košický kraj»Košice
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 167 inzerátov

SAMELI building s.r.o.

Ružínska 3 , Košice

Rekonštrukcia bytových jadier, nebytových priestorov, stavby na kľúč a stavebné úpravy interiéru a exteriéru.

Jozef Jancura - stavebné práce

Stavebné a rekonštrukčné práce. Prerábanie bytov, bytového jadra, voda, kúrenie, elektroinštalácie, obklady, dlažby, omietky, podlahy, sadrokartóny, ploty.

REZA Project spol. s r.o.

Gemerská 2068/3 , Košice

Znižovanie energetickej náročnosti budov s dôrazom na zateplenie obvodových plášťov, komplexná rekonštrukcia bytových domov.

Ladislav Bľanda

Havanská 24 , Košice

Revízie - elektrických inštalácii, bleskozvodov, NN prípojok, elektrických spotrebičov a náradia. Opravy, rekonštrukcie a montáže elektrických zariadení do 1000 V. Opravy a montáž nových spotrebičov.

REALSTAV - Slovakia spol. s r.o.

Novostavby rodinných domov, občianskych a priemyselných stavieb, zemné, klampiarske práce, konštrukcie drevených väzníkov a drevených krovov.

bring, s.r.o.

Horská 35 , Moldava nad Bodvou

Výstavba a rekonštrukcia striech, zatepľovacie práce, výstavba rodinných domov.

Michal Maršalek - STRECHY MARŠALEK

Čínska 2528/4 , Košice

Klampiarske práce - montáž nových striech, rekonštrukcie striech, šalovanie, montáž sadrokatónu, zateplenie podkrovia.

Jaroslav Kobulnický - JamiStav

Južná trieda 48 , Košice

Stavebné práce - zatepľovanie a hydroizolácie, realizácie rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie a sanácie budov, búracie a zemné práce, elektroinštalácie, zámočnícke, murárske a tesárske práce.

EUROVIA SK, a.s.

Osloboditeľov 66 , Košice

Výstavba, rekonštrukcie dopravných stavieb - diaľnic, ciest a mostov. Centrá miest. Vodohospodárske práce. Vypracovanie preukazných skúšok pre výrobu asfaltových zmesí, zemín, nestmelených vrstiev.

APEK SK s. r. o.

Stavebná činnosť v oblasti stredného stavebníctva vrátane inžinierskej činnosti - novostavby, občianske a bytové výstavby, rodinné domy, rekonštrukcie a opravy.

MBL a.s.

Štefánikova 26 , Košice

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, montáž železobetónových konštrukcií mostov, elektroinštalácie, rozvody. Zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov, búracie práce.

MON-DREV s.r.o.

Budulovská 3043 , Moldava nad Bodvou

Zemné a stavebné práce. Rekonštrukcie historických budov. Technológia výstavby. Oprava striech bytových domov, kaštieľov, veží a kostolov. Individuálna bytová výstavba. Reklama a marketing.

Vladimír Timko - stavebné práce

Stavebné a rekonštrukčné práce rodinných domov, bytových a nebytových priestorov. Zemné a búracie práce, izolácie fasád, podkroví, montáž sadrokartónov, omietky. Pokládka obkladov, dlažby, podlahy.

Ansam, s. r. o.

Námestie Oceliarov 13 , Košice

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, oplášťovanie, zatepľovanie, zhotovovanie plotov.

Peter Jakab - JAK - stav

Južná trieda 2/A , Košice

Stavebná firma. Výstavba a rekonštrukcie. Izolácie, zatepľovanie. Klampiarstvo. Elektroinštalácie. Maliarske a murárske práce.

BAMAR SK s.r.o.

Gerlachovská 29 , Košice

Rekonštrukcie bytov a domov, zatepľovanie budov, stavby domov na kľúč, stavby chát, rekonštrukcie bytových jadier, realizácia stavieb a ich zmien, prípravné práce k realizácii stavby, hydroizolácie.

Reinter s.r.o.

Svätoplukova 1475/36 , Košice

Výstavba rodinných domov na kľúč, občianskych stavieb, zatepľovanie fasád rodinných domov, rekonštrukcie obytných priestorov a priestorov na podnikanie.

KISS stavebné práce, s.r.o.

Hlavná 332/25 , Moldava nad Bodvou

Stavebné práce - murárske práce, montáž sadrokartónu, obklady a dlažby, zámková dlažba, vodoinštalácie, elektroinštalácie, krby, rozvoz materiálu, rekonštrukcia vchodov a zatepľovanie bytových domov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 167 inzerátov