Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj»Komárno
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 23 inzerátov

Ing. Kristián Vida

Staničná 11/8 , Komárno

Práce vo výškach. Plynofikácia - vytvorenie projektovej dokumentácie, vykurovanie, stavba na kľúč, rekonštrukcie, meranie hrúbky stien. Odborné prehliadky a skúšky tlakových nádob do 6,3 MPa.

Pavol Patus - stavebná činnosť

Bátorove Kosihy 965 , Bátorove Kosihy

Murárske, maliarske, pokrývačske práce, rekonštrukcie bytového jadra, zatepľovanie, domy na kľúč, pokládka dlažby.

BAWEX Komárno, spol. s r.o.

Slnečná 25 , Komárno

Pokladanie dlažieb a prírodného kameňa, izolačné práce a silikónovanie, prestavby a renovácie bytových priestorov a kúpeľní, zatepľovanie a sanácia fasád. Predaj náradia a obkladov.

StaviKom s.r.o. - stavebná činnosť

Klinčeková 2569/2 , Komárno

Stavebná firma - realizácia stavby, dokončovacie práce pri realizácii exteriérov aj interiérov, spracovanie nerastov, oprava ciest, chodníkov, cestných výtlkov, drevárska výroba, opracovanie kovov.

FITSTAV, s.r.o.

A. Bernoláka 2874/5 , Kolárovo

Stavebná firma - stavby na kľúč, pozemné stavby, poľnohospodárske stavby, inžinierske stavby, rekonštrukcia budov, výkopové a zemné práce, vodovod a kanalizácia, inžinierska činnosť.

KC CONSTRUCT s.r.o.

Hlavná 14a , Komárno

Stavebná firma - rekonštrukcie, dopravné, inžinierske a priemyselné stavby, novostavby, bytové domy, izolácie. Maliarske, tesárske, klampiarske, obkladačské a betonárske práce. Elektroinštalácie.

Roland Németh - WOOX

Zlievarenská 2273/13 , Komárno

Výstavby, prestavby a rekonštrukcie domov, stavby na kľuč, maliarske a natieračské práce, obkladanie, montáž sádrokartónu.

Ing. Tímea Pálfy - Pálfy Projekt

Danielova 618 , Iža

Vypracovanie stavebných projektov, vizualizácie a architektonické štúdie. Modernizácia a rekonštrukcia objektov. Vyhotovenie energetických certifikátov.

STRECHADOM s.r.o.

Jilemnického 10 , Dedina Mládeže

Stavba nízkoenergetických montovaných drevodomov, rekonštrukcia stavieb, rekonštrukcia striech, výstavba podkrovných bytov, zhotovenie krovov na novostavby.

Renostavmal s.r.o.

Mieru 1 , Komárno

Stavebné práce, montáž sadrokartónu, obklady, pokládky zámkovej dlažby, rekonštrukcie rodinných domov, bytov a administratívnych budov.

AKTIM, s.r.o.

Dunajská 3 , Komárno

Projektová dokumentácia, podklady na vybavenie stavebného povolenia, cenová ponuka na realizáciu stavby, novostavby rodinných domov, vnútornú rekonštrukciu bytov, murárske, maliarske práce.

KF-STAV, s.r.o.

Okoličná na Ostrove 140 , Okoličná na Ostrove

Zateplenie a komplexné rekonštrukcie bytových a rodinných domov. Predajca produktov pre zatepľovacie systémy, omietky, nátery, laky, penetrácie, lepiace a armovacie zmesi.

G-STAV

Bajč 102 , Bajč

Zemné práce, zakladanie stavieb, armovacie, betonárske a murárske práce, realizácia povrchových úprav podláh a stien, dokončovacie práce, sadrokartonárske práce, zatepľovanie stavieb.

GUTAMAX, s.r.o.

Staničná 2963/34 , Kolárovo

Prenájom stavebných strojov a mechanizmov. Stavba rodinných domov, rekonštrukcia, nízkoenergetické stavby, betonárske práce, odborné a technické poradenstvo. Recyklácia stavebného odpadu.

COORDING, s.r.o.

Ižianska 4124 , Komárno

Projektovanie stavieb, design, realizácie stavieb a interiérov.

Ladislav Vitai - LAVITAI

Bratislavská cesta 1 , Komárno

Prípravné a dokončovacie stavebné práce - interiér, exteriér.

Prolog MKM spol. s r.o. - stavebná firma

Lodná 10/3 , Komárno

Vykonávanie bytových, občianskych, inžinierskych a priemyselných stavieb. Stavby na kľúč, rekonštrukcie bytových jadier, zatepľovanie, projektová dokumentácia, modely a vizualizácia.

SLOVBILD, s.r.o. - stavebná činnosť

Eötvösova 36/21 , Komárno

Demontážne a demolačné práce, likvidácia strojov, kotolní, technologických zariadení, stavebné práce, upratovacie práce, sprostredkovanie obchodu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 23 inzerátov