Rekonštrukcie a prestavby

Predošlá Nasledovná 1 - 19 z celkom 19 inzerátov

Peter Sokáč - SOKI

9.mája 25 , Brezno

Komletné rekonštrukcie domov, bytov a komerčných priestorov v regióne Banská Bystrica a Brezno, predaj a montáž plastových okien a dverí, sadrokartónové práce, murárske práce, zatepľovanie budov.

Ján Farárik - FAMONT

Švermova 451/5 , Valaská

Predaj a montáž plastových okien a dverí. Predaj žalúzií, sieťok a doplnkov. Rekonštrukčné práce v interiéri. Demontáž podlahových krytín, okenných výplní a dverí.

ISOSTAV BB s.r.o.

Podhrádok 387 , Predajná

Montáž sadrokartónu, rekonštrukcie interiérov, podkrovia, gabionové konštrukcia, pokládka zámkovej dlažby a obrubníkov.

Jaroslav Engler - ENSPOL

Brezenská 6 , Brezno

Zateplovanie budov, realizácie a rekonštrukcie striech, výroba a montáž plastových okien a interiérových dverí, realizácie schodiskových stien, prenájom lešenia, autodoprava.

Stanislav Hoda - HODASTAV

Podkoreňová 2226/136 , Brezno

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, fasády, oplotenia, zámkové dlažby, sadrokartónové systémy, omietacie a obkladačské práce, stavba komínov.

TOP-MONT SK s.r.o. - stavebná činnosť

Záhradná 150 , Bacúch

Stavebná firma - búracie práce, deštrukcie objektov, prípravné práce pre stavbu, rekultivácia, výkopové a zemné práce, rekonštrukcie, nákladná doprava.

PARKETY ČERNÁK, s.r.o.

Štúrova 39 , Brezno

Renovácia parkiet – brúsenie, tmelenie parkiet, lakovanie alebo olejovanie parkiet. Pokládka všetkých druhov podláh.

PK - STAVING s.r.o.

9. mája 2138/6 , Brezno

Stavebná firma. Stavebné a rekonštrukčné práce, zateplenie rodinných domov. Zemné, klampiarske práce, elektroinštalácie.

SPEEDSTAR s.r.o.

Rázusova 976/53 , Brezno

Rekonštrukcie interiéru a exteriéru domov a bytov. Búracie práce a odvoz odpadu. Čistiace a upratovacie služby. Inštalácia a montáž bezpečnostných dverí. Stierkovanie a maľovanie. Murárske práce.

Rekonštrukcie Brezno

9. Maja 40 , Brezno

Komletné rekonštrukcie domov, bytov a komerčných priestorov v regióne Banská Bystrica a Brezno, predaj a montáž plastových okien a dverí, sadrokartónové práce, murárske práce, zatepľovanie budov.

CONIN s.r.o.

Paseka 630/13 , Závadka nad Hronom

Stavebná spoločnosť - obnovy a rekonštrukcie budov, zatepľovanie, výstavba rodinných domov, pokladanie a obkladačstvo, murárske a betonárske práce, prestavby bytových jadier, maliarske a zemné práce.

Ondrej Paľus - PALSTAV

Jánošíková 426 , Pohorelá

Stavba a rekonštrukcia rodinných domov, krovov, izolácia, pokrývačske a murárske práce, altánky, pergoly, stavby z dreva, montáž drevených obkladov, výroba balkónového zábradlia a drevených schodíšť.

L-STAVEX s.r.o.

Štúrova 372/17 , Závadka nad Hronom

Realizácia komplexnej výstavby objektov. Výstavba a rekonštrukcia striech a krovov. Klampiarske práce spojené so strešným systémom - montáže odkvapov, zvodov, úžľabí, lemovaní, oplechovania komínov.

MT staving spol. s r.o.

Horná 1748/24 , Brezno

Drevenice a zruby na kľúč, strechy, krovy, podkrovia, nadstavby, tesárske práce, rekonštrukcia striech, predaj reziva.

PrestoStav, s.r.o.

Rázusova 976/57 , Brezno

Rekonštrukcie bytových jadier, rekonštrukcie bytov a rodinných domov. Jadrové vŕtanie otvorov, hydroizolácia striech a základov a prenájom lešenia.

GAVEMONT, s.r.o.

Ladislava Novomeského 1229/6 , Brezno

Monitoring vozidiel, inteligentné systémy, prenosové systémy, dochádzková a prístupové systémy.

Marian Rusnák - MARUS

Krčulova 3, Brezno

Vypracovanie stavebných rozpočtov a kalkulácie stavieb, pre živnostnikov a investorov. Rekonštrukcie interiérov bytov a domov, omietky stien a stropov, sadrokartonarske a obkladačské práce.

Predošlá Nasledovná 1 - 19 z celkom 19 inzerátov