Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Česká republika»Jihočeský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov

REALSTAV - Slovakia spol. s r.o.

Novostavby rodinných domov, občianskych a priemyselných stavieb, zemné, klampiarske práce, konštrukcie drevených väzníkov a drevených krovov.

OHLA ŽS, a.s.

Vrbenská 2 , České Budějovice

Rekonštrukcia, výstavba, modernizácia a údržba veľkých stavebných diel. Dopravné, pozemné i podzemné stavby, vodohospodárske, inžinierske, ekologické a energetické stavby.

Milan Vaněk - murárske práce

Lázeňská 34 , Nová Bystřice

Murárske práce, obklady, dlažby, fasády, terasy, oprava a stavba komínov, rodinných domov, hospodárskych budov, rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, betonárske práce, základy.

VOKUR, spol. s r.o.

Dodávka, montáž a servis čistiarní odpadových vôd. Vodárenstvo, kúrenárstvo a plynárenstvo. Stavebná činnosť stavby na kľúč, rekonštrukcie, projekčná a poradenská činnosť.

CONCO CZ s.r.o.

Husova 685/17 , České Budějovice

Poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva - pozemné, ekologické a dopravné stavby - stavby občianskej vybavenosti, priemyselné stavby. Realizácia ekologických stavieb - kanalizácie, vodovody.

Compromis Czech s.r.o.

Budějovická 882 , Vodňany

Predaj stavebného materiálu. Stavebná a realitná činnosť - rekonštrukcie bytových jadier, rodinné domy na kľúč, terénne úpravy.

Jozef Mikuláš - DODOgrup

Realizácia stavebných prác - vnútorné sadrové-gletované strojové omietky, vápenno-cementové omietky, montáž sadrokartónu, obklady.

AMAR Krby Morava s.r.o.

Rudolfovská 68 , České Budějovice

Stavby a montáž krbov a krbových kachieľ na kľúč rôznych typov a štýlov. Výroba interiérových a záhradných krbov, dekoratívnych prvkov. Prevádzkovanie krbového štúdia. Predaj palivového dreva.

Stavebné práce Drnovský

Soběslav 25 , Soběslav

Stavebné práce - murárske, zatepľovacie a obkladačské práce, rekonštrukcie domov, fasád, kuchýň, kúpelní a spálni.

Marcel Kubíček - Strojné omietky

Táborská 24 , Sezimovo Ústí

Vykonávanie strojných omietok, liatych podláh. Dodávka omietok a zatepľovacích systémov. Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie bytových jadier a obkladačské práce.

PALIKO, s.r.o.

Stavebno-obchodná firma, dodávka stavieb na kľúč, rekonštrukcie, zemné práce, tepelné a zvukové izolácie.

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov