Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Česká republika
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 249 inzerátov

FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o.

Formanská 202 , Praha

Stavebné práce a predaj stavebnín - strechy, fasády, presklenie, murárske práce, strešné svetlíky, oceľové konštrukcie, kolektory, zásobníky na vodu, projekcia.

Miroslav Labaj - stavebná činnosť

Vendryně 483 , Vendryně

Stavby a rekonštrukcie, fasády, omietky, bytové jadrá, demolácie, zámkové dlažby, obklady, strešné konštrukcie, zemné práce, inštalácie vody, elektriny, plynu, lešenie. Prenájom vibračnej dosky.

PAINTed.cz

Šaldova 10 , Praha

Maliarske práce, rekonštrukcie interiérov, sadrokartón, podlahy, obklady, dlažby.

Radek Kutil - DKM

Sídliště 1000 , Nivnice

Vŕtanie a rezanie stavebných konštrukcií a materiálov - betónu, železobetónu, tehiel, živice, žuly. Izolácia, pomocné zámočnícke práce, stavebná rekonštrukcia, stolárstvo.

RUBIKON stavby s.r.o.

Voctářova 679 , Libeň

Rekonštrukcie a prestavby kúpeľní, rekonštrukcie interiérov bytov, výstavba rodinných domov. Predaj dlažieb a obkladov, sanitárnej keramiky.

Stanli, s.r.o.

Prokopa Velikého 691 , Domažlice

Vodoinštalácie, kúrenárstvo, tepelné čerpadlá na kľúč, rekonštrukcie kúpeľní, centrálne vysávače, solárne technológie, zemné a výkopové práce, bazény na kľúč.

Sadrokartóny Matějů

Běloveská 1673 , Náchod

Rekonštrukcia podkrovia vrátane tepelných izolácií, OSB konštrukčné podlahy, sadrokartónové priečky, podhľady a predsadené steny, minerálne podhľady, tepelné izolácie.

ORSmix s.r.o.

Malešická 49 , Praha

Stavebné práce - rekonštrukcia domov, bytov a bytových jadier, projektová činnosť, technický dozor stavieb, sťahovacie služby.

ALFE Praha spol. s r.o.

Štychova 284 , Praha

Rekonštrukcia obvodových pláštov a panelových domov, úprava interiérov, zatepľovanie objektov, výmena zábradlí, rekonštrukcia balkónov a lodžií, výmena okien, izolácie plochých striech.

INTERWAND.CZ s.r.o.

Osadní 36 , Holešovice

Výroba dverí, presklených zábradlí, deliacich stien, prestaviteľných priečok, presklených stien a kovania k preskleným stenám. Rekonštrukcie bytov, domov a kancelárií na kľúč.

KASTEN, spol. s r.o.

Větrná 145 , Neratovice

Generálne dodávky stavieb na kľúč - pozemné stavby bytové, občianske, priemyselné. Výstavba a rekonštrukcie všetkých typov objektov. Revitalizácia a rekonštrukcie bytového fondu. Zateplenie fasád.

VOKUR, spol. s r.o.

Dodávka, montáž a servis čistiarní odpadových vôd. Vodárenstvo, kúrenárstvo a plynárenstvo. Stavebná činnosť stavby na kľúč, rekonštrukcie, projekčná a poradenská činnosť.

CONCO CZ s.r.o.

Husova 685/17 , České Budějovice

Poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva - pozemné, ekologické a dopravné stavby - stavby občianskej vybavenosti, priemyselné stavby. Realizácia ekologických stavieb - kanalizácie, vodovody.

Adam Rujbr Architects s.r.o.

Srbská 22 , BRNO

Architektúra, projektovanie. Bytové a rodinné domy, administratívne budovy, výrobné objekty, športové komplexy, rekonštrukcie a dostavby, interiéry.

TOMA spol.s r.o

V Šáreckém údolí 2586/37a , Praha

Vykonávanie stavieb na kľúč, inštalatérske, kúrenárske a elektroinštalačné práce, vypracovanie vlastných projektov, rekonštrukcie.

Pavel Torčík - TOP- INTERIÉRY.eu

Na Šancích 681/70b , Ostrava

Zákazková výroba kuchynských liniek, vstavaných skriní, nábytku na mieru, spální, vybavenia interiéru. Rekonštrukcie bytových jadier.

ARKO TECHNOLOGY, a.s.

Vídeňská 108 , BRNO

Projektovanie stavieb - čističky odpadových vôd, kanalizácie, bazény a bazénové technológie, komerčné objekty, priemyselné a poľnohospodárske stavby, bytová výstavba, výstavba a opravy komunikáci.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 249 inzerátov