Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko»Slovensko»Bratislavský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 520 inzerátov

Ako pre seba s.r.o.

Osuského 26 , Bratislava

Rekonštrukcie, prestavby, stavby - búracie práce, murárske a maliarske práce, elektroinštalácie a vodoinštalačné práce, pokladanie podláh, vzduchotechnika.

Marek Šárközi - Outside

Turnianska 3103/3 , Bratislava

Výškové práce pomocou horolezeckej techniky a výstroja - čistenie, nátery, opravy, rekonštrukcia, strechy, bleskozvody.

LINE SLOVAKIA s. r. o.

Konopná 3200/3 , Chorvátsky Grob

Zariaďovanie interiérov, stavebno - rekonštrukčné práce a technická údržba objektov, kancelársky nábytok.

STAV - ZAT, s. r. o.

Mierova 20 , Bratislava

Výstavba rodinných domov na kľúč, zatepľovanie fasád, rekonštrukcie bytov a rodinných domov.

MATTHAEUS, s.r.o.

Hlboká 1 , Lozorno

Servis plastových okien, hliníkových a drevených eurookien. Dodanie a montáž - tieniaca technika, sieťky proti hmyzu okenné, sieťové dvere pevné a rolovacie. Predokenné žalúzie a rolety.

CIVILCO MKH, spol. s r.o.

Dobrovičova 13 , Bratislava

Stavby nízkoenergetických domov, stavieb na kľúč, pasívnych domov, rekonštrukcie a prestavby domov, bytových jednotiek, panelových domov. Reštaurátorstvo.

Leopold Rigo - podlahy, parkety

Holíčska 28 , Bratislava

Predaj a montáž laminátových a drevených parkiet, montáž PVC a lepenie kobercov, brúsenie parkiet, vyrovnávanie podláh a príprava pred nivelizáciou. Menšie stavebné práce a rekonštrukcie bytov.

Peter Jančovič - DREVOSTAVBYJP

Kuzmányho 19 , Modra

Zatepľovanie podkroví a fasád domov, rekonštrukcie krovov a bytových jadier, montáž sadrokartónu, pokladanie, maľovanie. Výroba prístreškov, pergol, plotov, záhradných doplnkov, búd pre psov.

Michal Čišecký – Plastrekon

Renovácie starých vaní plastovými vložkami, systém vaňa do vane - vyvložkovanie vaní. Renovácie umakartových jadier plastovými obkladmi. Predaj vaní a sanity od slovenského výrobcu.

Rastislav Danis - Maliarske a rekonštrukčné práce

Chotárna 366/49 , Bratislava

Odborné maliarske a natieračské práce bytov a domov, stierky, nátery fasády, murárske práce, montáž sadrokartónu, rekonštrukcie bytových jadier, dlažby a obklady, plávajúce podlahy, búracie práce.

Daibau SK

3 Zámocká ulica , Bratislava

Bezplatne vás spojíme s vybranými dodávateľmi pre vašu stavbu alebo rekonštrukciu, z viac ako 8 000 hodnotených firiem, živnostníkov a remeselníkov na našej platforme

E-RAN GROUP, a.s.

Kompletná obnova bytových domov a jej financovanie, realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukcia stúpacích a ležatých rozvodov, výkon správy bytových domov a nebytových objektov.

APEK SK s. r. o.

Zadunajská cesta 10 , Bratislava

Stavebná činnosť v oblasti stredného stavebníctva vrátane inžinierskej činnosti - novostavby, občianske a bytové výstavby, rodinné domy, rekonštrukcie a opravy.

BELSTAV SK, s.r.o.

Miletičova 3/a , Bratislava

Kompletná realizácia stavieb, regenerácia panelových domov a regenerácia interiérov, realizácia špecializovaných stavebných prác.

Stubau SR s. r. o.

Podunajská 23/F , Bratislava

Stavebná firma - stavby a rekonštrukcie domov, maliarske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenie, pokladanie dlažieb, podláh a parkiet, montáž nábytku, revízne a upratovacie práce.

Pavol Neupauer - rekonštrukcie a prestavby

Cajlanská 1868/201 , Pezinok

Rekonštrukcie bytových jadier, obklady, dlažby, pokladanie parkiet, elektroinštalačné práce, stierky, sadrokartón, zatepľovanie, maľby, nátery, vodoinštalačné práce. Murárske práce.

CITYstav, s.r.o.

Holičská 23 , Bratislava

Rekonštrukcie bytov a domov, výstavba rodinných domov na kľúč. Sprostredkovateľská činnosť, stavby, montáže, poradenská činnosť a nákladná doprava do 3,5 tony.

TOPMAL s.r.o.

Chlumeckého 13 , Bratislava

Maľovky, stierky, omietky, sadrokartónové systémy. LED osvetlenie, plávajúce podlahy. Rekonštrukcie interiérov.

TKB BUILDING, s. r. o.

Vysoká 8 , Bratislava

Stavebná činnosť, poskytovanie a zabezpečovanie remeselných prác- výstavba administratívnych budov, rodinných domov, obytných budov, realizácia podkroví a interiérov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 520 inzerátov