Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 61 - 80 z celkom 2 567 inzerátov

STAS, s.r.o.

Brezovská 459/7 , Myjava

Stavby na kľúč, inžinierske stavby, kompletné rekonštrukcie a realizácia stavieb. Zemné práce. Montáž, opravy a údržba elektro, voda a plynovodov, kanalizácie a kúrenia. Predaj stavebného materiálu.

MATTHAEUS, s.r.o.

Hlboká 1 , Lozorno

Servis plastových okien, hliníkových a drevených eurookien. Dodanie a montáž - tieniaca technika, sieťky proti hmyzu okenné, sieťové dvere pevné a rolovacie. Predokenné žalúzie a rolety.

Ing. Kristián Vida

Staničná 11/8 , Komárno

Práce vo výškach. Plynofikácia - vytvorenie projektovej dokumentácie, vykurovanie, stavba na kľúč, rekonštrukcie, meranie hrúbky stien. Odborné prehliadky a skúšky tlakových nádob do 6,3 MPa.

CIVILCO MKH, spol. s r.o.

Dobrovičova 13 , Bratislava

Stavby nízkoenergetických domov, stavieb na kľúč, pasívnych domov, rekonštrukcie a prestavby domov, bytových jednotiek, panelových domov. Reštaurátorstvo.

Zsolt Marafko - maľby, stierky

Čierny Brod 566 , Čierny Brod

Maliarske práce - maľby (aj airless systémom) a stierky, interiérové a exteriérové nátery, stavebné práce týkajúce sa rekonštrukcie rodinných domov, bytov a bytových jadier.

Brixx, s.r.o.

Nová 1 , Šaľa

Prerábka bytov, bytového jadra, kúpeľní, kancelárií, dokončovacie práce novostavieb na kľúč.

AKTIV PRO, s.r.o.

M. R. Štefánika 157/45 , Považská Bystrica

Realizácia súkromných a priemyselných novostavieb, rekonštrukcia interiérov a exteriérov, zateplenie rodinných a bytových domov, stavebné poradenstvo, projektovanie. Predaj a prenájom lešenia.

Leopold Rigo - podlahy, parkety

Holíčska 28 , Bratislava

Predaj a montáž laminátových a drevených parkiet, montáž PVC a lepenie kobercov, brúsenie parkiet, vyrovnávanie podláh a príprava pred nivelizáciou. Menšie stavebné práce a rekonštrukcie bytov.

ROPE-TECH s. r. o.

Moštenická 4 , Prievidza

Opravy a rekonštrukcie striech, zateplenie plochých striech, hydroizolácie, klampiarske, pokrývačské, tesárske, sadrokartonárske a výškové práce, montáž krytín, okien a dverí, odkvapového systému.

Kúpeľnové štúdio AVA

kpt. Nálepku 346 , Považská Bystrica

Predaj - dlažby, obklady, vane, sprchovacie kúty, keramika, nábytok, batérie, sprchové hlavice, kúpeľňové doplnky, zrkadlá, vodoinštalačný materiál, dvere, omietky, lepidlá. Rekonštrukcie kúpeľní.

Bau Stav.H, s. r. o.

Trstinská 10 , Trnava

Realizácie hrubej stavby, krovy, tesárske práce, pokrývačské práce, strechy, výkopové práce, rekonštrukcie stavieb, stavby na kľúč, demolácia stavieb, klampiarske práce.

Si Prírodou, s.r.o.

Rúbanisko I 2168/13 , Lučenec

Služby v oblasti prírodného staviteľstva. Realizácie omietok (hlinené omietky, vápenné omietky), izolácie domov (slamené výplne, zatepľovanie slamenými balíkmi).

Peter Jančovič - DREVOSTAVBYJP

Kuzmányho 19 , Modra

Zatepľovanie podkroví a fasád domov, rekonštrukcie krovov a bytových jadier, montáž sadrokartónu, pokladanie, maľovanie. Výroba prístreškov, pergol, plotov, záhradných doplnkov, búd pre psov.

PAK-INVEST, s.r.o.

Kovarská 157/20 , Chrabrany

Predaj a realizácia pokládky dlažby, betónových výrobkoch, odvodňovacích systémov. Výstavba ihrísk, vykonávanie zemných prác, rekonštrukcie budov, maliarske práce, projektovanie, poradenstvo.

Norbert Kálmán - NORBIMAL

Kamenica nad Hronom 71 , Kamenica nad Hronom

Maliarske a natieračské práce, fasádové a omietkárske práce, vnútorné a vonkajšie stierkovanie, izolovanie vlhkej alebo mokrej steny, mramorovanie, zatepľovanie, predaj farieb.

BAPE spol. s r.o.

Jána Hollého 1976/8 , Dolný Kubín

Stavba bytových a občianskych stavieb, stavba cestných a mostných konštrukcií, oprava a izolácie plochých a šikmých striech.

ERITAN, s.r.o.

M.R. Štefánika 40 , Hlohovec

Predaj - prírodný kameň, záhradný nábytok, krby, dlažby, obklady, výstavba a rekonštrukcia bytových jadier.

Predošlá Nasledovná 61 - 80 z celkom 2 567 inzerátov