Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 41 - 60 z celkom 2 566 inzerátov

BANCE-STAV, spol. s r.o.

Partizánska 917/80 , Bánovce nad Bebravou

Stavebná činnosť - vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb.

Slavomír Chovanec - rekonštrukcie Mitis

Záhradná 1 , Kežmarok

Kompletné rekonštrukcie bytov a domov, montáž sadrokartónov, maliar. práce, stierky, plávajúce podlahy, obklady, dlažby, elektrikárske práce, vodoinštalačné práce, montáž nábytku a oblôžkových zárubní

REIN s.r.o.

Nadjazdová 2 , Prievidza

Rekonštrukcie domov a bytov, realizácie kúpeľní, realizácie interiérov, bytové jadrá, búracie práce, stierky, maľby, obklady, sadrokartónové systémy, dlažby, plávajúce podlahy.

Miloš Vrabeľ - VraMi

J. Murgaša 1316/22 , Michalovce

Zváračské práce. Povrchová úprava kovov, lakýrnicke práce, rekonštrukcie bytových jadier, sadrokartonárske práce. Autodoprava - prevoz materiálu.

REALSTAV - Slovakia spol. s r.o.

Tichá 213/9 , Nižný Klátov

Novostavby rodinných domov, občianskych a priemyselných stavieb, zemné, klampiarske práce, konštrukcie drevených väzníkov a drevených krovov.

SPEOS s.r.o.

Dolní Dobrouč 322 , Dolní Dobrouč

Rekonštrukcia výrobných a skladových objektov, rekonštrukcia viacpodlažných administratívnych budov, výstavba nových oceľových hál, výstavba priemyselných stavieb. Vedenie účtovníctva.

STAS, s.r.o.

Brezovská 459/7 , Myjava

Stavby na kľúč, inžinierske stavby, kompletné rekonštrukcie a realizácia stavieb. Zemné práce. Montáž, opravy a údržba elektro, voda a plynovodov, kanalizácie a kúrenia. Predaj stavebného materiálu.

MATTHAEUS, s.r.o.

Hlboká 1 , Lozorno

Servis plastových okien, hliníkových a drevených eurookien. Dodanie a montáž - tieniaca technika, sieťky proti hmyzu okenné, sieťové dvere pevné a rolovacie. Predokenné žalúzie a rolety.

Ing. Kristián Vida

Staničná 11/8 , Komárno

Práce vo výškach. Plynofikácia - vytvorenie projektovej dokumentácie, vykurovanie, stavba na kľúč, rekonštrukcie, meranie hrúbky stien. Odborné prehliadky a skúšky tlakových nádob do 6,3 MPa.

CIVILCO MKH, spol. s r.o.

Dobrovičova 13 , Bratislava

Stavby nízkoenergetických domov, stavieb na kľúč, pasívnych domov, rekonštrukcie a prestavby domov, bytových jednotiek, panelových domov. Reštaurátorstvo.

Zsolt Marafko - maľby, stierky

Čierny Brod 566 , Čierny Brod

Maliarske práce - maľby (aj airless systémom) a stierky, interiérové a exteriérové nátery, stavebné práce týkajúce sa rekonštrukcie rodinných domov, bytov a bytových jadier.

Brixx, s.r.o.

Nová 1 , Šaľa

Prerábka bytov, bytového jadra, kúpeľní, kancelárií, dokončovacie práce novostavieb na kľúč.

AKTIV PRO, s.r.o.

M. R. Štefánika 157/45 , Považská Bystrica

Realizácia súkromných a priemyselných novostavieb, rekonštrukcia interiérov a exteriérov, zateplenie rodinných a bytových domov, stavebné poradenstvo, projektovanie. Predaj a prenájom lešenia.

Leopold Rigo - podlahy, parkety

Holíčska 28 , Bratislava

Predaj a montáž laminátových a drevených parkiet, montáž PVC a lepenie kobercov, brúsenie parkiet, vyrovnávanie podláh a príprava pred nivelizáciou. Menšie stavebné práce a rekonštrukcie bytov.

ROPE-TECH s. r. o.

Moštenická 4 , Prievidza

Opravy a rekonštrukcie striech, zateplenie plochých striech, hydroizolácie, klampiarske, pokrývačské, tesárske, sadrokartonárske a výškové práce, montáž krytín, okien a dverí, odkvapového systému.

Kúpeľnové štúdio AVA

kpt. Nálepku 346 , Považská Bystrica

Predaj - dlažby, obklady, vane, sprchovacie kúty, keramika, nábytok, batérie, sprchové hlavice, kúpeľňové doplnky, zrkadlá, vodoinštalačný materiál, dvere, omietky, lepidlá. Rekonštrukcie kúpeľní.

Bau Stav.H, s. r. o.

Trstinská 10 , Trnava

Realizácie hrubej stavby, krovy, tesárske práce, pokrývačské práce, strechy, výkopové práce, rekonštrukcie stavieb, stavby na kľúč, demolácia stavieb, klampiarske práce.

Predošlá Nasledovná 41 - 60 z celkom 2 566 inzerátov