Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 2 573 inzerátov

AKTIV PRO, s.r.o. - stavebná činnosť

M. R. Štefánika 157/45 , Považská Bystrica

Realizácia súkromných a priemyselných novostavieb, rekonštrukcia interiérov a exteriérov, zateplenie rodinných a bytových domov, stavebné poradenstvo, projektovanie. Predaj a prenájom lešenia.

Michal Čišecký – Plastrekon

Raková 691 , Raková

Renovácie starých vaní plastovými vložkami, systém vaňa do vane - vyvložkovanie vaní. Renovácie umakartových jadier plastovými obkladmi. Predaj vaní a sanity od slovenského výrobcu.

Marek Lagiň - SlovGrade

Janka Káľa 600/11 , Handlová

Rekonštrukcie bytových a hospodárskych objektov, obklady a dlažby, omietky, zatepľovanie, tesárske, murárske a búracie práce, autodoprava do 3,5 ton.

MT-ULTRA s. r. o.

Štúrova 490/3 , Sečovce

Poskytovanie stavebných prác a autodoprava.

Ing. Jakub Rázga - projektová dokumentácia

Námestie A. Hlinku 42 , Ružomberok

Inžinierska činnosť a projektová dokumentácia - rodinné domy, stavebné úpravy, prístavby a rekonštrukcie, vodovodné a kanalizačné prípojky, studne, zdravotechnika.

K.L.construct s.r.o.

Akademika Hronca 3 , Rožňava

Stavebno-obchodná firma - výstavba rodinných domov a bytov od A po Z, rekonštrukcie, zemné a výkopové práce.

Stavebná firma VEA

Lipová 370/4 , Stará Turá

Stavebná firma - stavebné práce, rekonštrukcie, zemné a strešné izolácie, opravy striech, generálky balkónov, rekonštrukcie výrobných hál, montáž plávajúcich podláh, maliarske práce, stavebný dozor.

Rastislav Danis - Maliarske a rekonštrukčné práce

Chotárna 366/49 , Bratislava

Odborné maliarske a natieračské práce bytov a domov, stierky, nátery fasády, murárske práce, montáž sadrokartónu, rekonštrukcie bytových jadier, dlažby a obklady, plávajúce podlahy, búracie práce.

Michal Maršalek - STRECHY MARŠALEK

Čínska 2528/4 , Košice

Klampiarske práce - montáž nových striech, rekonštrukcie striech, šalovanie, montáž sadrokatónu, zateplenie podkrovia.

Daibau SK

3 Zámocká ulica , Bratislava

Bezplatne vás spojíme s vybranými dodávateľmi pre vašu stavbu alebo rekonštrukciu, z viac ako 8 000 hodnotených firiem, živnostníkov a remeselníkov na našej platforme

Roman Vojaček - ERVEARM

Slovinky 508 , Slovinky

Montáž vodovodov, kúrenia, kanalizácie a plynu, stavebné práce, rekonštrukcie bytov a domov, projektovanie.

Ladislav Vaš, LaVa

Lúky 1118/32 , Vráble

Rekonštrukcie domov, bytov, striech, stavebno-montážne, búracie, tesárske, maliarske a murárske práce, fasády, podlahy, sadrokartón, zámkové dlažby, ploty, zatepľovanie, navrhovanie terénnych úprav.

Dušan Maťus - stavebná činnosť

Vitanová 155 , Vitanová

Výstavba rodinných domov a budov, rekonštrukčné, montážne práce. Dodávka a montáž plastových okien, zatepľovanie budov, strojové omietky, montáž zámkových dlažieb, debnenie stropov. Prenájom lešenia.

BLAŠKO – LATTA a spol. s.r.o.

Zelená 40 , Banská Bystrica

Stavebné práce - výstavba a rekonštrukcia domov, prestavby, zatepľovanie, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kanalizácia, kúrenie, maliarske, tesárske a murárske práce, projektovanie, montáž a servis.

MODOS-EU s.r.o.

Krpelná 1079/31 , Detva

Stavba na kľúč, hrubé stavby, búracie práce, obklady, dlažby, zatepľovanie, fasády, vnútorné omietky, maliarske práce, montáž sadrokartónu, rekonštrukcie, výmena plastových okien a dverí, autodoprava.

Ján Jarik - MALKO

Opatovce Nad Nitrou 193 , Opatovce nad Nitrou

Stavebná činnosť- maľovanie, zateplovanie fasád, pokrývačské práce, montáž sádrokartónu, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov.

Jaroslav Kobulnický - JamiStav

Južná trieda 48 , Košice

Stavebné práce - zatepľovanie a hydroizolácie, realizácie rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie a sanácie budov, búracie a zemné práce, elektroinštalácie, zámočnícke, murárske a tesárske práce.

MOVYROB, s.r.o.

Železničiarska 4 , Prešov

Stavebná firma - murárske, maliarske, elektromontážne práce. Montáž sadrokartónu, okien, dverí, obkladov, zatepľovanie budov, zhotovovanie strešných krovov. Návrh, dodávka a montáž osvetlenia.

Jozef Štefanides - stavebná firma

Hámričky, Nová 230/1 , Zábiedovo

Stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcia domov, kúpeľní, bytov, výmena okien a dverí, oprava vnútorných omietok, zatepľovanie fasád, elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, kanalizácia.

STRECHY DOBRÍK, s. r. o.

Stupy 1467/23 , Liptovské Sliače

Strechy a podkrovia na kľúč, klampiarske a pokrývačské práce, rekonštrukcie a úpravy bytových domov, striech, drevostavby, drevodomy, dodávky a montáž slnečných kolektorov, montáž strešných okien.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 2 573 inzerátov