Rekonštrukcie a prestavby

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 2 574 inzerátov

Rastislav Danis - Maľby a rekonštrukcie

Chotárna 366/49 , Bratislava

Odborné maliarske a natieračské práce, byty a domy, stierky, nátery fasád, murárske práce, montáž sadrokartonu, rekonštrukcie bytových jadier, dlažby a obklady, plávajúce podlahy, búracie práce.

NOESTAV s.r.o.

Puškinova 2543/22 , Trenčín

Stavba domu na kľúč, hrubá stavba, interiérové a exteriérové stavebné práce. Rekonštrukcia bytu a domu na kľuč.

Ján Farárik - FAMONT

Švermova 451/5 , Valaská

Predaj a montáž plastových okien a dverí. Predaj žalúzií, sieťok a doplnkov. Rekonštrukčné práce v interiéri. Demontáž podlahových krytín, okenných výplní a dverí.

Jozef Snášel - tesárske a klampiarske práce

Masarykova 499 , Kopčany

Tesárske a pokrývačské práce, montáž nových a renovácie starších striech, krovov, altánov, montáž podhľadov, obkladov. Vypracovanie cenovej ponuky, dodávka strešnej krytiny, klampiarske doplnky.

PÖVABAU, s.r.o.

Bučianská 15 , Trnava

Stavebná činnosť je zameraná na občianske, bytové, priemyselné, a inžinierske stavby. Poskytujeme kompletné služby spojené s prípravou a realizáciou stavieb.

UNISTAV NB s.r.o.

Hrádza 6 , Nová Baňa

Stavba domov, bytov, priemyselných budov a inžinierskych stavieb. Činnosť stavbyvedúceho.

ABEJA s.r.o.

Priemyselná 1 , Liptovský Mikuláš

Výstavba a rekonštrukcie bytových, rodinných domov, prenájom lešenia, stavebného oplotenia, rukávového dopravníka, výstavba bazénov, rekonštrukcie striech a bytových jadier. Upratovacie služby.

J - STAV spol. s r.o.

Lučenská 90 , Veľký Krtíš

Stavebná firma - rodinné domy, administratívne budovy a haly, kanalizácie, vodovody. Rekonštrukcie budov a striech, zatepľovanie. Predaj stavebného materiálu. Výroba a dovoz betónovej zmesi.

Martin Kocur - dokončovacie stavebné práce

Ul. mládeže 2352/28 , Poprad

Prestavby bytových jadier, stavebné práce v domácnostiach a firmách, zatepľovanie, parozábrany, stavba priečok, sádrokartonárske práce, maliarske práce, tapetovanie, výmena okien, pokládka podláh.

BELSTAV SK, s.r.o.

Kragujevská 398 , Žilina

Kompletná realizácia stavieb, regenerácia panelových domov a regenerácia interiérov, realizácia špecializovaných stavebných prác.

STEFER, s.r.o.

Kapitulská 17 , Trnava

Kompletné dodávky, rekonštrukcie, výstavby a nadstavby rodinných domov a objektov, zatepľovacie systémy, prestavby interiérov – kancelárie, spoločenské priestory, sociálne zariadenia.

BARIAK STAV, s.r.o.

skultetyho 38 , Nitra

Búracie, stavebné, murárske práce, obklady, dlažby, montáž sadrokartónov a drevených laminátových parkiet, zatepľovanie fasád, maliarske a natieračské práce, vodoinštalácie a elektroinštalácie.

Branislav Zelenka - stavebné práce

Rohovce 31 , Rohovce

Stavebné práce - rekonštrukcie bytov, pokládka zámkovej dlažby a výstavba plotov, kúpeľne, sanita, obklady, murárske a maliarske práce.

Emil Imrich - Strechy Prešov

Ďumbierska 6882/19 , Prešov

Rekonštrukcia a montáž striech, altánkov, drevostavieb, výmeny krytín a kompletné montáže krovov.

Stubau SR s. r. o.

Podunajská 23/F , Bratislava

Stavebná firma - stavby a rekonštrukcie domov, maliarske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenie, pokladanie dlažieb, podláh a parkiet, montáž nábytku, revízne a upratovacie práce.

I.M. TEAM s. r. o.

Opoj 169 , Opoj

Tesárske a pokrývačské práce, rekonštrukcie striech, postavenie hrubej stavby domu, výroba záhradných altánkov a montáž záhradného nábytku.

EKOPRIM, s.r.o.

Strojnícka 17 , Prešov

Výstavba a rekonštrukcia výrobných hál a pozemných stavieb. Predaj hutníckych, plastových a betónových výrobkov. Výstavba inžinierskych sietí.

Marián Repko - stavebné práce

Štúrovo nábrežie 2366/12 , Spišská Nová Ves

Stavebná firma, prestavby bytových jadier, rekonštrukcie domov - bytov, certifikované zatepľovanie fasád. stavby z prírodného kameňa, obklady, dlažby.

J.P.V.K. SROS, spol. s r.o.

M. R. Štefánika 2266 , Dolný Kubín

Výstavba bytových a priemyselných stavieb, inžinierskych sietí. Modernizácia a rekonštrukcia stavieb. Plynoinštalácie, kurenárske práce, inštalácia zdravotechniky.

v:sprav s.r.o.

Horná 4055/54 , Banská Bystrica

Správa bytového fondu, stavbárske práce.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 2 574 inzerátov