Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Projektovanie

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 567 inzerátov

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

D COMP Trenčín, s.r.o.

Dolný Šianec 1 , Trenčín

Veľkoformátová CAD tlač čb, farebná – plotrovanie, veľkoformátové čb kopírovanie do formátu A0+, viazanie diplomových prác, skenovanie A4-A0 čb, farebné do A3, reprografické služby, potlač CD DVD médií, predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne.

JK projekt, s.r.o.

Šafárikova 1 , Levice

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

STATIC STUDIO, s.r.o.

Baštová 3166/45 , Prešov

Prenájom fasádneho lešenia ALFIX a pojazdného lešenia. Projektovanie stavieb v časti statika. Riešenie geotechnických problémov.

LABOX spol. s r.o.

Brandýská 8 , Jirny

Výroba laminárnych boxov a dodávanie investičných celkov technológie čistých priestorov. Servis, údržba, meranie a validácia čistých priestorov, laminárnych boxov a tepelných procesov. Kalibrovanie počítačov častíc. Skúšobné laboratórium.

JavaProjekt, s.r.o.

Hurbanova 518 , Senica

Kompletná projektová dokumentácia stavieb, vizualizácie v 3D - urbanistické štúdie, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty ( i k podaniu žiadosti o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ ), katalógové projekty, autorský dozor projektanta, sprostredkovanie súvisiacich služieb, bezplatné poradenstvo.

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Štěpánkova 98 , Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

TATRY-PROJEKTA s.r.o.

Okružná 787/18 , Poprad

Projekčná kancelária - komplexné služby v architektúre a projektovaní všetkých druhov stavieb.

Metric s.r.o.

Technická 2 , Bratislava

Dodávka a montáž technológií pre výdaj PHM, LPG, AdBlue, záručný a pozáručný servis dodaných technológií, projektová príprava a realizácia technologických stavieb.

Rudolf Varga

Komoča 145, Komoča

Odborné prehliadky a revízie vyhradených technických elektrických zariadení, servis podlahových elektrických vykurovaní, elektrických zariadení a bleskozvodov, poradenstvo, projektovanie.

3linea Architekti

Jesenského 26 , Košice

Architektúra, projekty bytových, občianskych, priemyselných stavieb, návrhy urbanistických zón. Interiérový dizajn obytných, administratívnych, komerčných priestorov.

Ing. arch. Róbert Malovec - Roomart Architects

Suchá 17 , Trnava

Projektovanie stavieb - architektonický návrh, projekt pre stavebné povolenie, projektová dokumentácia, poradenstvo a tvorba interiéru, feng shuei. Energetická certifikácia budov, stavebný dozor.

Ing. Peter Svrček - P.S - PROJEKT - projektovanie

Sládkovičova 1222/73 , Kysucké Nové Mesto

Vypracovanie projektov rodinných domov, bytov, penziónov, chát, garáži, drevodomov. Zakreslenie súčasného stavu. Rekonštrukcie a prístavby rodinných domov. Projekty rodinných domov na mieru.

MK alarm, s.r.o.

Garbiarska 905 , Liptovský Mikuláš

Vypracovanie projektovej dokumentácie slaboprúdových technológií. Projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty a projekty skutočného vyhotovenia.

GEOLA, s.r.o.

V. P. Tótha 30 , Senica

Geodetická kancelária. Projektovanie. Geodetické a kartografické práce, zameranie stavieb, pozemkov a inžinierskych sietí, inžinierska geodézia.

Ing. Ján Benikovský - Geodet a kartograf

V Luhoch 5 , Liptovský Mikuláš

Vyhotovovanie geometrických plánov, vytyčovanie hraníc pozemkov a stavebných objektov, spracovanie mapových podkladov pre projekty stavieb, polohové a výškové zameranie a spracovanie vedení.

ANGEO s.r.o.

Slnečná, 43 , Trnava

Geodetické a kartografické práce - polohopisné a výškopisné plány, vytyčovanie stavieb a pozemkov.

TC Inter - Informatics, spol. s r.o.

Žilinská 790/17 , Považská Bystrica

Vytváranie 3D modelov v oblasti úžitkových vozidiel, letectva, energetiky, koľajových vozidiel. Projektová dokumentácia, IT poradenstvo, vývoj softvéru, podpora vývoja priemyslových výrobkov.

Friday s.r.o.

Žitnoostrovská 1328/10 , Dunajská Streda

Komplexné služby v oblasti projekcie, výstavby, realizácie a koordinácie s aplikáciou technológií v praxi.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 567 inzerátov