Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj striech a strešnej krytiny

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 659 inzerátov

Stavebniny BAPA

Mieru 1744 , Trstená

Predaj strešných krytín a stavebného materiálu - zámková dlažba, palisády, obrubníky, odvodňovacie žľaby, plotové tvárnice. Ťažba, drvenie a recyklácia kameňa, výstavba ciest, zemné práce.

KRAAL, s.r.o.

Dubská cesta 2242 , Kysucké Nové Mesto

Predaj plechovej strešnej krytiny a doplnkov, spojovacieho materiálu.

Peter Španko AEZ

Cyrilometódska 11 , Nové Zámky

Predaj vykurovania, ekologického paliva, solárnych systémov a strešnej krytiny. Požičovňa náradia a malej mechanizácie. Predaj elektrických bicyklov. Služby v oblasti účtovníctva.

Já-Ra, s.r.o., Stavebno-obchodná činnosť

Vodárenská 94/2 , Jaklovce

Realizácia krovov, klampiarstvo, pokrývačstvo, murárske, búracie, izolatérske práce, sadrokartónové konštrukcie, prenájom lešenia, preprava materiálu, predaj stavebného materiálu.

Darvi & partners spol. s r.o.

Pod Kaštieľom 303 , Veľké Zálužie

Poradenstvo a predaj v oblasti strešných krytín pre ploché a šikmé strechy. Najmä značiek PREFA (hliníkový strešný systém) a WOLFIN (polymérny pás pre ploché strechy s kompletným systémom).

Clean park, s.r.o. - strešné centrum

Holubyho 2199/10 , Košice

Predaj - trapézové plechy, hladké tabuľové plechy, vlnité plechy, lakoplast, strešné krytiny, tepelné izolácie, podtrešné fólie, parozábrany, strešné okná. Klampiarske práce, rekonštrukcie striech.

Plechprodukt, s.r.o.

Vavrečka 306 , Námestovo

Vyrábame strešné krytiny z lisovaného plechu v tvare "Škridľovina" a krytiny z falcovaného plechu – PRIZMY. Všetky výrobky vyrábame z pozinkovaného lakoplastovaného plechu.

Jozef Jusko

Komárov 43 , Komárov

Klampiarske, tesárske, pokrývačské práce, strešné krytiny.

Profi Build s.r.o.

Kollárova 87 , Martin

Predaj a poradenstvo v oblasti šikmých a plochých striech.

Strechy VYMOKROV

Nová 544 , Veľké Ripňany

Dodávanie reziva a strešných krytín s doplnkami, tesárske, murárske a pokrývačské práce. Výroba a montáž krovu, altánkov a prístreškov.

Fox Roof, spol. s r. o.

Slovanská cesta 672 , Čadca

Predaj strešných krytín, okien, odkvapových systémov, izolácie. Stavebná chémia.

Ing. Peter Peresta - PEGAS

K Sihoti 325 , Podtureň

Veľkoobchod so stavebným materiálom - sadrokartónové dosky a príslušenstvo, oceľové a rohové profily, tepelné izolácie, sklotextilné mriežky, strešné fólie, tmely, omietky, stavebné hmoty, polystyrén.

OSTPOL SLOVAKIA s.r.o.

Gemerská cesta 5 , Lučenec

Predaj hutného materiálu, strešné, stavebné centrum. Strihanie, ohýbanie plechov, pálenie ocele, delenie, vlnenie materiálu, výroba armatúr, klampiarskych doplnkov, zámočnícke práce, dovoz materiálu.

Eugen Szighardt - KROVSTAV

Poľná 14 , Nová Dedinka

Predaj strešných krytín a strešných materiálov. Strechy, podkrovia, fasády, pokrývačské, klampiarske a tesárske práce, zatepľovanie domov, maliarske a murárske práce.

Ing. Peter Kolbík - TRACHEA

Mojmírova 2101/4 , Topoľčany

Spracovanie dreva, výroba drevených obalov, paliet, reziva. Výroba čalúneného nábytku. Realizácia krovov na polyfunkčné domy, rodinné domy a priemyselné objekty.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 659 inzerátov