Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj striech a strešnej krytiny

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 648 inzerátov

Štefan Dišek - Strechy EDI

Mikovíniho 10 , Trnava

Predaj - strešné krytiny, strešné okná, stavebné rezivo, izolácie, klampiarske prvky, komínové systémy, poradenstvo, pokrývačské, tesárske a klampiarske práce - rekonštrukcie a novostavby, doprava.

Maroš Petrík - GekoR

Jána Hollého 89 , Michalovce

Predaj a montáž okien, dverí, zimných záhrad, terás, garážových brán, solárnych systémov, strešných krytín.

RENOINVEST - Strešné centrum, s.r.o.

Priemyselná 8 , Galanta

Strešné krytiny, odvodňovacie,a odkvapové systémy, trapézové plechy, finálne úpravy ocele a hliníka - povrchové úpravy, profilovanie, lisovanie a ohýbanie.

Š - STRECHY, spol. s r.o.

Kalinčiakova 14 , Banská Bystrica

Klampiarske a pokrývačské práce. Projekcia, realizácia striech a strešných systémov. Predaj strešnej krytiny. Likvidácia azbestu. Energetická certifikácia - vykurovanie a príprava teplej vody.

Jozef Bugár - strešné krytiny

Trstice 1064 , Trstice

Montáž a dodávka krovu, strešnej krytiny, tepelných izolácií, sadrokartónov. Montáž klampiarskych prvkov - zvody, žľaby, montáž a dodávka altánkov.

JC, s.r.o.

Lúčna 828/32 , Vranov nad Topľou

Predaj a montáž plechových strešných krytín, PVC okien, vchodových dverí, garážových brán. Zatepľovanie budov, fasády, drevostavby.

ROLUMI PLUS, s.r.o.

Hlavná 3 , Palárikovo

Predaj stavebného materiálu - strešné krytiny, betónové škridle pre prístrešky, strechy, hospodárske budovy. Tesárske, pokrývačské, klampiarske práce. Železiarstvo.

JM carpentry, s. r. o.

Beloveža 147 , Beloveža

Drevostavby - stavby nízkoenergetických, trámových a hrázdených rodinných drevodomov, altánky, prístrešky, garáže. Montáž drevených masívných a plávajucich podláh.

JAS - TRADE, spol. s r.o.

Malacká 1 , Stupava

Predaj a montáž betónových a pálených škridiel CREATON, strešných okien DAKEA, FAKRO a VELUX, izolácie, krovu, plechovej krytiny KJG, klampiarskych prvkov a horčíkových dosiek SHERA.

STRECHY SK, s.r.o.

Vyšná Slaná 165 , Vyšná Slaná

Výroba a predaj dreveného rezaného šindľa. Dodávka a montáž dreveného šindľa na historické objekty, chaty a drevenice. Tesárske, klampiarske a pokrývačske práce.

CONO, s.r.o.

Preseľany 582 , Preseľany

Predaj sortimentu stavebnín a stavebných materiálov, strešné centrum.

Nobizol, spol. s r.o.

Nad hrádzou 724 , Nová Baňa

Predaj a spracovanie tepelných izolácií. Strešné fólie a lepiace pásky do podkrovia. Šikmé strechy, ploché strechy, obvodové steny, podlahy, rolované výrobky, skruže, čistenie potrubí.

Peter Švec - KLAMPIARSKO-POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Gogoľova 20 , Martin

Predaj strešných krytín na rodinné domy a sídla firiem, montáž striech, pokrývačské práce, tesárske práce, klampiarske práce, opravy a rekonštrukcie striech, montáž strešných okien.

SATJAM, s.r.o.

Hodžova 3/3292 , Poprad

Výroba a dodávka kovových ľahkých strešných krytín, trapézové plechy, odkvapové systémy, fasádne systémy, strešné doplnky s povrchovou úpravou – pozink, aluzinok, lakoplast, pural.

KSK CENTRUM, s.r.o.

Hviezdoslavova 1328 , Stropkov

Klampiarske a pokrývačské práce. Predaj strešných systémov, náradia a strešných doplnkov.

EXCLUSIVE Garden s.r.o.

Dúbravská cesta 4 , Bratislava

Zemné práce, projektová dokumentácia, realizácia záhrad a zelených striech, montáž zavlažovacieho systému, výsev, výruby, stavba múrov, chodníkov, obklady, údržba.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 648 inzerátov