Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj striech a strešnej krytiny

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 649 inzerátov

STRECH, s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Ing. Miloš Juhás - Ľahké strešné krytiny

Novozámocká 104 , Nitra

Špecializujeme sa na jeden druh krytín. Náš sortiment tvorí obchodná značka ROVA-strešný systém, a to predovšetkým trapézové plechy a tzv. lakoplastové oceľové škridle, sendvičové PUR (alebo s inou izoláciou) panely, odkvapové systémy LINDAB RAINLINE (vo veľmi kvalitnom farebnom prevedení), ďalej pozinkované zn. KJG a EVROMAT.

RUUKKI Slovakia s.r.o.

Stará Vajnorská 37 , Bratislava

Spoločnosť Ruukki Slovakia je súčasťou fínskeho koncernu Ruukki Construction, ktorý je výrobcom oceľových strešných krytín a trapézových plechov s lakoplastovou povrchovou úpravou. Materiál na výrobu strešných krytín sa dováža výlučne z materského výrobného závodu vo Fínsku. Vyznačuje sa vysokou kvalitou nielen oceľového jadra plechu, ale aj vysokou kvalitou povrchovej úpravy. Záruka na výrobky je až 50 rokov.

Strešné centrum

Aleja Slobody 2248 , Dolný Kubín

Predaj strešných krytín, odkvapového systému, strešných doplnkov, strešných okien, klampiarskeho náradia, oplechovanie komína, plechov a zvitkov. Ponúkame delenie zvitkov, klampiarsku výrobu a prenájom strojov.

Dr. EVO s.r.o.

Hlavná 1208 , Rabča

Predaj reziva, montáž striech a montáž drevodomov. Výroba a montáž väzníkových krovov.

Akvaplast - plus s.r.o.

Kavečianska 8 , Košice

Realizujeme obnovy striech vlastnou patentovanou technológiou po celom Slovensku. Ponúkaná metóda je vhodná na obnovu eternitových striech obytných i verejných budov. Poskytujeme 12 roč. záruku na prácu a 20 roč. záruku na materiál. Záruka na prevedené práce plochých striech až 10 rokov. Novinka-drevodomy, drevostavby a stavby na kľúč.

Ing. Milan Janek projektová kancelária - AGROKONTAKT

Hlavná 170 , Podtureň

Projekcia v oblasti poľnohospodárstva, projektovanie vyhradených elektrických zariadení. Kompletná projektová dokumentácia pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a realizáciu stavieb.

Marta Vavreková - Stavmax.sk

Budovateľská 50F , Prešov

Predaj strešnej krytiny, kompletné príslušenstvo v oblasti poplastovaných plechových strešných krytín.

IZONES, s. r. o.

Ľ. Ondrejova 17A/ 1905 , Prievidza

Realizácie skladieb strešných plášťov, rekonštrukcie, hydroizolácie, zatepľovanie, vyspádovanie plochých striech, realizácia pochôdznych striech a terasových plôch, realizácia zelených striech.

KAMA PREŠOV, s. r. o.

Strojnícka 13 , Prešov

Predaj hutného materiálu, klampiarskych potrieb, potrieb pre pokrývačov, spojovacieho materiálu, plechov, asfaltových šindľov, strešných krytín. Oprava a údržba striech, pokrývačské práce.

Vladimír Beneš - ALFA Plus

Hriadky 127/39 , Hriadky

Predaj stavebného materiálu, zatepľovacích systémov a strešnej krytiny, izolácie, fasády, sadrokartón, murovací a vodoinštalačný materiál, predaj plastových a drevených okien.

PETBAU, s.r.o.

Bodrocká 2 , Bratislava

Realizácia stavieb a ich zmien, rekonštrukcia rodinných domov a bytov, realizácia anhydridových poterov, realizácia alternatívnych zdrojov vykurovania, drobné stavebné práce, odborné poradenstvo.

STAVIVO, s.r.o.

Nové Sady 8 , Nové Sady

Predaj stavebného materiálu - betónové tvárnice, murovací materiál, omietky, lepidlá, tepelné izolácie, hydroizolácie, stavebná chémia, komínové systémy, zámkové dlažby, polystyrén, strešné krytiny.

HIROPRO, spol. s r.o.

Teplická 3376 , Poprad

Predaj výrobkov z oblasti stavebníctva - stavebná chémia, strešné krytiny, podlahy, tepelné izolácie, hutnícky, železiarsky materiál, náradie.

GOMBARČÍK, spol. s r.o.

Šoltésovej 227 , Nováky

Predaj stavebného materiálu a príslušenstva - dlažby, obklady, omietky, sadrokartón, škridle, lepidlá.

Stavebniny DEK a.s.

Tiskařská 257/10 , Praha

Predaj strešnej krytiny, tepelných izolácií, strešných okien, stavebných dosiek, elektomateriálu, kotlov, termostatov, vodomerov, náradia, rôznych druhov farieb, záhradného nábytku.

ZA+PA - zastrešovanie

Súvoz 1 , Trenčín

Výroba kompletných striech všetkých typov - tesárske konštrukcie, tvrdé a mäkké krytiny, klampiarske dodávky z pozinkovaného, hliníkového, medeného plechu či Comax úpravu.

Gerhart Bugyi - GERAL

Gáňska 903 , Veľká Mača

Klampiarstvo, pokrývačské a izolačné práce. Predaj ľahkých strešných krytín. Odkvapové systémy a hydroizolácia.

STAVEBNINY, spol. s r.o.

Novoveská cesta 2 , Levoča

Stavebniny - predaj murovacieho materiálu, betónových výrobkov, stavebnej chémie, strešných krytín, okien, komínových, sadrokartónových a odvodňovacích systémov, omietok, náradia a príslušenstva.

MAXIMETAL, s.r.o.

Hraničná 39 , Poprad

Predaj hútnického materiálu - nerez, hliník. Rozpočet striech. Predaj odkvapov, komínov. Cenové ponuky. Strihanie a ohýbanie plechu. Stavebné klampiarstvo - výroba líšt, parapiet a falcovanej krytiny.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 649 inzerátov