Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj striech a strešnej krytiny

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 648 inzerátov

STRECH, s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Ing. Miloš Juhás - Ľahké strešné krytiny

Novozámocká 104 , Nitra

Špecializujeme sa na jeden druh krytín. Náš sortiment tvorí obchodná značka ROVA-strešný systém, a to predovšetkým trapézové plechy a tzv. lakoplastové oceľové škridle, sendvičové PUR (alebo s inou izoláciou) panely, odkvapové systémy LINDAB RAINLINE (vo veľmi kvalitnom farebnom prevedení), ďalej pozinkované zn. KJG a EVROMAT.

RUUKKI Slovakia s.r.o.

Stará Vajnorská 37 , Bratislava

Spoločnosť Ruukki Slovakia je súčasťou fínskeho koncernu Ruukki Construction, ktorý je výrobcom oceľových strešných krytín a trapézových plechov s lakoplastovou povrchovou úpravou. Materiál na výrobu strešných krytín sa dováža výlučne z materského výrobného závodu vo Fínsku. Vyznačuje sa vysokou kvalitou nielen oceľového jadra plechu, ale aj vysokou kvalitou povrchovej úpravy. Záruka na výrobky je až 50 rokov.

Strešné centrum

Aleja Slobody 2248 , Dolný Kubín

Predaj strešných krytín, odkvapového systému, strešných doplnkov, strešných okien, klampiarskeho náradia, oplechovanie komína, plechov a zvitkov. Ponúkame delenie zvitkov, klampiarsku výrobu a prenájom strojov.

Dr. EVO s.r.o.

Hlavná 1208 , Rabča

Predaj reziva, montáž striech a montáž drevodomov. Výroba a montáž väzníkových krovov.

Akvaplast - plus s.r.o.

Kavečianska 8 , Košice

Realizujeme obnovy striech vlastnou patentovanou technológiou po celom Slovensku. Ponúkaná metóda je vhodná na obnovu eternitových striech obytných i verejných budov. Poskytujeme 12 roč. záruku na prácu a 20 roč. záruku na materiál. Záruka na prevedené práce plochých striech až 10 rokov. Novinka-drevodomy, drevostavby a stavby na kľúč.

VAN -A, s.r.o.

Štúrova č. 25 , Šaľa

Predaj strešných krytín, odkvapových systémov, strešných okien. Realizácia a rekonštrukcie strešných systémov, výroba altánkov.

BATKO s. r. o.

Lieskovec 580 , Dubnica nad Váhom

Predaj strešných systémov a montáž. Odstraňovanie materiálov obsahujúcich azbest.

JASEK, spol. s r.o.

Trenčianska cesta 24 , Nové Mesto nad Váhom

Výroba a predaj poštových schránok, sudových čerpadiel, klampiarskych výrobkov.

Miroslav Fillo - strechy

1. mája 24 , Turčianske Teplice

Predaj a montáž striech, krovov, odkvapového systému, plechovanie komínov, atiky, ostrešia, dodávka strechy na kľúč. Pokládka zámkovej dlažby, stavby komínov, sadrokartón, izolácie krovov.

Róbert Kremel KREMEL

Športová 23 , Nitrianske Pravno

Predaj stavebného materiálu - izolačné materiály, fasádne systémy, strešné krytiny, fólie, interiérové a exteriérové polystyrénové prvky, suché maltové a omietkové zmesi rôznych druhov a farieb.

STAVMAX Humenné, s.r.o.

Tolstého 108 , Humenné

Predaj stavebného materiálu - fasády a steny, strechy a okná, dlažby, komínové systémy, murovací materiál, izolácie, sadrokartón, náradie, radiátory, dvere, chemikálie, sanita a zrkadlá, kameň.

Predajňa Stavex - stavebný materiál

Staničná 10 , Vráble

Predaj stavebného materiálu - suché a mokré zmesi, sadrokartón, betónové výrobky, murovacie materiály, komíny a krby, obklady a dlažby, izolácie, odpad a kanalizácie, strešné krytiny, náradie.

RODASTAV, s. r. o.

Priemyselná 4 , Košice

Predaj fasádnych systémov, špeciálnych hydroizolácii, komínových zostáv, strešných systémov a doplnkov. Miešanie farieb na počkanie.

STRECHY DEMOK s.r.o.

Diakovská cesta 7199 , Šaľa

Predaj a montáž strešných krytín, odkvapových a komínových systémov. Realizácia montovaných a murovaných domov na klúč.

PARTS s.r.o.

Priemyselná 3 , Košice

Predaj kuchynských liniek, vstavaných skríň, nábytku a strešných krytín.

UNISA, s.r.o.

Radlinského 31 , Spišská Nová Ves

Strešné centrum - zabezpečenie krytiny, odkvapov, odkvapových systémov, strešných fólií a strešných doplnkov, úchytov a držiakov. Poradenstvo v oblasti výberu strešnej krytiny, odkvapov. Preprava.

JaZ - Stavebniny, s.r.o.

Žižkova 628 , Kyjov

Predaj striech a strešných krytín - tvrdé krytiny, plechové krytiny, hydroizolácie. Poskytovanie služieb v oblasti klampiarstva, tesárskych prác, pokrývačstva.

DACHTECH s. r. o.

Kúpeľná 301 , Vlachovo

Pokrývačské, tesárske a klampiarske práce. Drevostavby. Návrh a realizácia striech. Renovácie strešných krytín.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 648 inzerátov