Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj striech a strešnej krytiny

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 644 inzerátov

STRECH, s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

RUUKKI Slovakia s.r.o.

Stará Vajnorská 37 , Bratislava

Spoločnosť Ruukki Slovakia je súčasťou fínskeho koncernu Ruukki Construction, ktorý je výrobcom oceľových strešných krytín a trapézových plechov s lakoplastovou povrchovou úpravou. Materiál na výrobu strešných krytín sa dováža výlučne z materského výrobného závodu vo Fínsku. Vyznačuje sa vysokou kvalitou nielen oceľového jadra plechu, ale aj vysokou kvalitou povrchovej úpravy. Záruka na výrobky je až 50 rokov.

Ing. Miloš Juhás - Ľahké strešné krytiny

Novozámocká 104 , Nitra

Špecializujeme sa na jeden druh krytín. Náš sortiment tvorí obchodná značka ROVA-strešný systém, a to predovšetkým trapézové plechy a tzv. lakoplastové oceľové škridle, sendvičové PUR (alebo s inou izoláciou) panely, odkvapové systémy LINDAB RAINLINE (vo veľmi kvalitnom farebnom prevedení), ďalej pozinkované zn. KJG a EVROMAT.

Dr. EVO s.r.o.

Hlavná 1208 , Rabča

Predaj reziva, montáž striech a montáž drevodomov. Výroba a montáž väzníkových krovov.

ZANZI s.r.o.

Haniska 429 , Haniska

Výroba a predaj plechov, ohýbačov plechov, trapézových profilov, odkvapových systémov, ľahkej strešnej krytiny a príslušenstva na mechanickú úpravu plechov.

Slavka Ivanová - ŠTýL

Herlianska 1101/84 , Vranov nad Topľou

Predaj záhradnej, lesnej, dielenskej techniky a stavebných strojov, podláh, lakov a lepidiel, strešných krytín a okien - Tondach, Bosch, Makita, Honda, Agzat, Gesan, Dolmar, Gude, Vari, Stihl, Viking.

Stanislav Lisý - DOLLIS

Ondrašovecká 1 , Liptovský Mikuláš

Klampiarske a pokrývačské práce, rekonštrukcie a prestavby striech. Predaj klampiarskych výrobkov, strešnej krytiny, odkvapov, šindlov, škridiel. Predaj a montáž okien.

KANGO, spol. s r.o.

Hlavná 45 , Vozokany

Realizácia, financovanie stavieb, mechanizácia, zemné práce, protipožiarne systémy. Miešanie farieb a omietok. Predaj a dovoz stavebného materiálu.

KOVEMA, s.r.o.

Hliny 2624 , Považská Bystrica

Predaj stavebných materiálov - komínových systémov, presných tvárnic, lepidiel, omietkových zmesí, zatepľovacieho materiálu.

STAREDREVO, s.r.o.

Mochovská 42 , Levice

Predaj starého a nového reziva, starého kameňa, škridiel, kamenných dlažieb. Výkup starého dreva. Pokladanie a predaj drevených podláh a panelov zo starých materiálov. Demontáž a demolácia stavieb.

Milan Ondrejka - strechy

Karlová 36 , Karlová

Strechy pre rodinné domy a bytovky, klampiarske práce, krovy, dodávka materiálu, pokrývačské práce, rekonštrukcia strechy.

Tibor Mališka - Stavivá

Šimonovianska 1763/102 , Partizánske

Predaj fasádnych farieb a omietok, lakov, stavebného materiálu, obkladov, dlažieb a stavebných strešných krytín. Kúpeľňové štúdio.

STAVEBNINY - BENIŠ s.r.o.

SNP 1050/1 , Krompachy

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj stavebného materiálu, tepelných izolácií a lepeniek.

DACHMONT, s.r.o.

Plavecký Štvrtok 140 , Plavecký Štvrtok

Hydroizolácie, rekonštrukcie a zatepľovanie, klampiarske práce, pokládka strešnej krytiny, murárske a obkladačské práce, maliarske a natieračské práce, elektromontážne, zámočnícke a železiarske práce.

M&P&G Steel

Hlavná 517/142 , Mokrance

Predaj ľahkej strešnej krytiny, plechov, odkvapových systémov a príslušenstva, plastových okien a dverí, tepelnej techniky, krbov, kotlov, pecí, sporákov. Montáž.

TAUBER s.r.o.

Tepličská cesta 12 , Spišská Nová Ves

Montáž strešných konštrukcií a pokrývačské práce, vykonávanie izolatérskych prác proti vlhkosti a vibráciám.

FASTRADE SK, s.r.o. - stavebný materiál

Radlinského 17 , Spišská Nová Ves

Predaj stavebného materiálu a doplnkov pre strechy, na odvodnenie, izolácie a fasády a záhradných doplnkov, príslušenstva a textílií.

EKOCLIM s.r.o. Poprad

Partizánska 95 , Poprad

Ponuka tesárskych, pokrývačských, klampiarskych a murárskych prác. Výškové práce, maliarske a natieračské práce. Montáž bleskozvodov, kovových konštrukcií a tepelných izolácií.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 644 inzerátov