Stavebné prvky - predaj

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 189 inzerátov

GEOMAT Slovakia s. r. o.

Rybničná 40 , Bratislava

Distribúcia geosyntetických výrobkov európskych výrobcov - geobunky, geosiete, geotextílie, georohože, geokompozity.

LUNA - PLOTY, s.r.o.

Malženice 31 , Malženice

Výroba betónových oplotení. Uličné a bariérové oplotenia, balustrády, záhradné doplnky, kované oplotenia.

TOBYK, s.r.o.

Námestie Odborárov 50/7 , Tlmače

Predaj tepelných, akustických a protipožiarnych izolácií. Využitie pre šikmé i ploché strechy, stropy, fasády a podlahy. Predaj tmelov, izolačných fólií a omietok a náterov.

Jaroslav Pelikán Pelko - kominárstvo

Masarykova 456/106 , Kopčany

Montáž komínov, čistiacich a kontrolných otvorov, nerezových a plastových komínových vložiek. Distribúcia a predaj trojlôžkových komínových systémov a trojvrstvových komínov. Servis.

BAPAS s.r.o.

Osloboditeľov 1 , Spišská Belá

Stavebné práce - zemné a výkopové práce, demolačné a búracie práce , terénne a planirovacie úpravy, doprava sutín, štrkov, pieskov, zeminy, pokládla asfaltových kobercov, výstavba chodníkov.

Záhradné centrum Vígľaš s.r.o.

Vígľaš 565 , Vígľaš

Záhradné centrum - dreviny, substráty, hnojivá, záhradné doplnky, obklady a dlažby, prírodné a dekoračné kamene, mramorové drte, postreky, záhradné náradie, spojovací materiál, stavebniny.

STAVO ARTIKEL s.r.o.

Kolárovská 1313 , Bytča

Predaj stavebnín, stavebného materiálu, stavebných obkladov, produktov pre interiér aj exteriér, farieb, lakov, produktov pre obnovu náterov, náradia a nástrojov pre domácich majstrov, remeselníkov.

ABC PLYN, spol. s r.o.

Československej armády 2 , Martin

Predaj, montáž, prevádzka a servis vykurovacej techniky, plynových a tlakových zariadení. Komínové systémy.

Ing.Adam Margoč - AMKO

Jilemnického 2 , Trenčín

Predaj, montáž, servis a oprava plastových, hliníkových okien a dverí, presklených fasád, hliníkových konštrukcií, zimných záhrad, garážových brán. Predaj doplnkov - parapety, sieťky proti hmyzu.

GASMONTA s.r.o., stavebno-obchodná činnosť

Herlianska 1070/87 , Vranov nad Topľou

Stavebné a remeselné práce, predaj a dodávka materiálu a technológií pre stavbu. Obytné aj účelové priemyselné stavby. Zavedenie plynovej prípojky. Prenájom dopravnej a stavebnej techniky.

K - store, s.r.o.

Raková 779 , Raková

Stavebniny - fasádne, drevené a izolačné materiály, komínové systémy, stavebná chémia, zámková dlažba, prírodný kameň, strechy, strešné okná, náradie, dvere, omietky. Výkopové práce, poradenstvo.

Kobida&Co.

Dopravná 412 , Topoľčany

Predaj klampiarskych výrobkov - odkvapové systémy, ľahké strešné krytiny, trapézové plechy, hutný materiál, strešné okná. Klampiarské práce, poradenstvo.

GABIONY TOMIS s.r.o.

Nová 1366 , Šenov

Gabión, oporné múry, realizácia gabiónových konštrukcií, obkladov, oplotenia.

Stavebné profily s.r.o.

Dolná Breznica 257 , Dolná Breznica

Výroba a veľkoobchod stavebných profilov - obkladové, dlažbové, prechodov, schodové, diletačné. Spojovacie a stavebné materiály - kanalizačné vpusty, kovania, silikóny, tmely, PUR peny, fólie.

ŠINKO - DREVOVÝROBA, s.r.o.

Palmová 25 , Bratislava

Výroba a predaj - pergoly, altánky, prístrešky, terasy, ploty, fasádne obklady, okenice, termodrevo, vákuovo-tlaková impregnácia reziva. Drevodomy z CLT panelov, zatepľovací systém.

ALWINOX s. r. o.

Tavarikova osada 20 , Bratislava

Výroba a predaj atypických prvkov z nerezu, hliníka a ocele. Oceľové konštrukcie, nerezové zábradlia, hliníkové zimné záhrady a prístrešky. Zváranie návesov, diskov, nerezových nádrží. Úprava kovov.

Viliam Polák - ALPOX

Dopravná 2735 , Topoľčany

Obchodná činnosť so zameraním na sadrokartónové systémy, kazetové stropy, tepelné izolácie, strešné fólie, strešné okná a fasádne zatepľovacie systémy.

STOBEK s.r.o.

Galvaniho 12 B , Bratislava

Predajný sklad plechov. Tvarové rezanie kyslíkom a plazmou z plechov. Frézovanie, sústruženie, strihanie plechov, nákladná doprava, zámočníctvo, kovovýroba.

Alexander Burdiga - STATOLEX

Košická 4330/58 , Rožňava

Predaj stavebných potrieb - omietky, izolácie, montážne peny a stavebné náradie.

TAJS, s.r.o.

Slovanská cesta 672 , Čadca

Nerezová výroba - schodiskové a balkónové zábradlia, brány, vzduchotechnika, vybavenie gastronomických prevádzok, potreby pre zdravotníctvo, regále, komponenty na automobily, bazény, grily.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 189 inzerátov