Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stavebné prvky - predaj

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 212 inzerátov

PRESBETON Nova, s.r.o.

Bojnická 18 , Bratislava

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

Euro Profil System EPS, s.r.o.

Sládkovičova 8 , Ružomberok

Naša spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nemecko-českého koncernu EPS. Zaoberáme sa predajom a výrobou: profilov pre obklady a dlažby, balkónových, terasových a drenážnych systémov, interiérových profilov, profilov pre zatepľovacie systémy a omietky.

KOVAPLET s.r.o.

Poľná 616/6 , Častá

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom pozinkovaného pletiva, čierneho a pozinkovaného drôtu, poplastovaného pletiva rôznych druhov a výšok. Ďalej ponúka predaj kovových a poplastovaných stĺpikov pre oplotenie, zámočnícke práce (brány), predaj tvaroviek, plastových rúr pre rozvod vody a kúrenia.

SAAP Slovakia, spol. s r. o.

Kollárova 85A , Martin

Polykarbonát MAKROLON, elektrické otvárače okien a svetlíkov, hliníkové panely ALUBOND, svetlíky, rekonštrukcie svetlíkov, hliníkové okná, dvere a profily, kazetové odvetrané fasády.

GABIONY TOMIS s.r.o.

Nová 1366 , Šenov

Gabión, oporné múry, realizácia gabiónových konštrukcií, obkladov, oplotenia.

FORBE s.r.o.

Ružinovská 42 , Bratislava

Kompletný sortiment drevených, oceľových a hliníkových požiarnych, nepožiarnych, dymotesných a zvukoizolačných uzáverov stavebných otvorov.

ŠINKO - DREVOVÝROBA, s.r.o.

Palmová 25 , Bratislava

Výroba a predaj - pergoly, altánky, prístrešky, terasy, ploty, fasádne obklady, okenice, termodrevo, vákuovo-tlaková impregnácia reziva. Drevodomy z CLT panelov, zatepľovací systém.

Fasádne štúdio Benio

Bratislavská 8 , Trnava

Predaj a realizácia - tehlové obklady z pálenej hliny a betónu, prírodný a umelý kameň, dekoračný kameň, špárovky, lepidlá a schodovky. Vizualizácia fasád.

WPC home, s.r.o.

Moyzesova 6 , Senec

Predaj a montáž prvkov pre interiéry a exteriéry - terasy, oplotenia, balkónové a fasádne systémy, parkety, oplotenia.

ZVARTOP, s.r.o.

Partizánska 309/4 , Bánovce nad Bebravou

Predaj zváracích zdrojov, plazmových zdrojov, pílových pásov, pílok, brusiva, auto nabíjačiek a štartérov, ochranných pracovných pomôcok, elektrického ručného náradia a príslušenstva.

TOPSTONE Slovensko s.r.o.

Vrbovská cesta 123 , Piešťany

Kamenné koberce pre využitie v exteriéri a interiéri. Stenové systémy bez šalovania.

QATRO, s.r.o. Spišská Nová Ves

Letecká 37 , Spišská Nová Ves

Výroba a predaj komínových systémov, betónových, debniacich, murovacích a vegetačných tvárnic, betónovej dlažby, murovacieho materiálu, obrubníkov, palisád.

Marián Grígel - Stavebniny Grígeľ

Miestného priemyslu , Námestovo

Predaj stavebného materiálu - šalovacie tvárnice, asfaltové lepenky, murovací materiál, oceľové výstuže, strešné krytiny. Medzinárodná, vnútroštátna doprava. Požičovňa stavebného náradia. Poradenstvo.

AUTO - KOVO, s.r.o.

Kračanská cesta 1607 , Dunajská Streda

Kovovýroba - zásobníky kameniva, piesku, oceľové stojany, oceľové schody, zábradlia, prístrešky, oceľové konštrukcie. Predaj náhradných dielov na nákladné automobily, návesy, prívesy. Autoservis.

Vojtech Čech - Cechotex

Železničná 18 , Čaňa

Predaj tvárnic, tehál, zatepľovacích a sadrokartónových systémov. Stavebné zmesi, omietky, stavebná oceľ, komínové systémy, miešanie farieb, plastové okná a dvere, žalúzie, sieťky, parapety.

Jaroslav Pelikán Pelko - kominárstvo

Masarykova 456/106 , Kopčany

Montáž komínov, čistiacich a kontrolných otvorov, nerezových a plastových komínových vložiek. Distribúcia a predaj trojlôžkových komínových systémov a trojvrstvových komínov. Servis.

RENOVASS s. r. o.

Čsl. armády 971/21 , Trebišov

Predaj plávajúcich a drevených podláh, interiérových dverí, matracov, farieb, lakov, tmelov, stolov, stoličiek, tapiet, obrusov, garníž, žalúzií a roliet, železiarskeho tovaru.

REVOS s.r.o.

Rastislavova 12 , Nitra

Predaj priesvitných a stavebných platní pre strechy a steny objektov z materiálov ORGANIT SUPER HR.

Bapas - stavebná výroba a mechanizácia

Osloboditeľov 1 , Spišská Belá

Stavebné práce - zemné a výkopové práce, demolačné a búracie práce , terénne a planirovacie úpravy, doprava sutín, štrkov, pieskov, zeminy, pokládla asfaltových kobercov, výstavba chodníkov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 212 inzerátov