Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko»Česká republika»Jihomoravský kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 38 inzerátov

PROSTAVBU s. r. o.

Predaj materiálu a výrobkov pre stavebníctvo, plastových obkladových systémov na fasády, plastových paluboviek, plotových systémov, parapetných dosiek, drevo-plastových terasových dosiek a plotov.

Stavebniny DEK a.s.

Predaj strešnej krytiny, tepelných izolácií, strešných okien, stavebných dosiek, elektomateriálu, kotlov, termostatov, vodomerov, náradia, rôznych druhov farieb, záhradného nábytku.

Renomix s.r.o. - zatepľovanie

Pohankova 20 , BRNO

Zatepľovanie fasád, rekonštrukcie panelových domov, revitalizácie bytových fondov. Predaj chémie a stavebného materiálu, prenájom lešenia.

BAUSTOFF + METALL BRNO, s.r.o.

U Dálnice 836 , Modřice

Predaj materiálov pre suchú výstavbu – sadrokartón, sadrovlákno, polystyrén Knauf, Gipires. Tepelné izolácie pre protipožiarne obklady, vzduchotechniku a kotle.

OHÝBANÉ PROFILY a.s.

Kout 447 , Kuřim

Výroba a predaj ohýbaných profilov - pozinkované plechy, lakované plechy, poplastované plechy, dilatačné profily do betónov.

Bravura s.r.o.

Staňkova č.p. 597/ 22 , BRNO

Predaj krbových kachlí, krbov, kozubov, pecí, kúpeľní a sanitárneho vybavenia, komínových systémov, stavebného materiálu, bazénov a bazénovej chémie, filtračnej a tepelnej techniky, čističiek.

Mart s.r.o.

Výroba vzduchotechnických prvkov a inštalácia vzduchotechnických systémov, výroba potrubných rozvodov, hlavíc, tlmičov hluku, regulačných prvkov, spracovanie projektu, inštalácia a nastavenie systému.

Václav Jindra - strešné krytiny

Průmyslová 1584 , Bzenec

Predaj strešných krytín a okien, odkvapových systémov, plechov, reziva, náradia, spojovacieho materiálu, ochranných pomôcok. Klampiarske, pokrývačské a tesárske práce, izolácie, montáž, poradenstvo.

A - Z izolace s.r.o.

Železná 116 , BRNO

Predaj hydroizolácií, tepelných izolácií, strešných krytín, strešných okien, sadrokartónu a hutníckeho materiálu.

SKANTAK s.r.o.

Blanenská 1859 , Kuřim

Predaj ľahkých strešných krytín, odkvapových systémov, trapézových plechov. Prenájom strojového vybavenia, doprava a poradenské služby v oblasti.

BAUSHOP s.r.o.

Traťová 574/1 , BRNO

Predaj stavebného materiálu, náradia, kúpeľňového a záhradného nábytku. Tepelná izolácia, strešné okná, hydroizolácia, sanitárna keramika, vodovodné batérie, elektrické náradie, postele.

INTEREXPO BRNO, spol. s r.o.

Kaštanová 70a , BRNO

Návrh, výroba, predaj a montáž výstavných expozícií a interiérov - kancelárie, gastronómia, predajne, hotely, byty, spoločenské a kultúrne interiéry, predaj masívneho dreva.

SATJAM, s. r. o.

Kaštanová 34 , BRNO

Predaj strešných krytín, trapézových plechov, odkvapových systémov, profilov a ďalších výrobkov používaných v stavebníctve.

OMIFLEX s.r.o.

Karla Čapka 20 , Břeclav

Výroba a predaj fasádnych omietok, fasádnych a interiérových farieb. Zateplenie fasád domov. Predaj mozaík, obkladov, kamenných kobercov, okien a dverí, stavebnej chémie. Realizácia fasád na kľúč.

ALTOtec, s.r.o. - stavebné prvky

Hudcova 78c , BRNO

Dodávky fasádnych obkladov, plastových paluboviek na podbitie striech, vonkajšie a vnútorné parapety, plastových a hliníkových plotových profilov, terasových systémov, LED osvetlenie.

KRON SK-CZ, s.r.o.

Brněnská 4062/3A , Hodonín

Ponuka drevoplošného materiálu a doplnkov, nábytkových stien, skríň, kuchýň, stolíkov a sedacích súprav. Pokládka podláh. Predaj potrieb pre gélové nechty.

Xella CZ, s.r.o.

Vodní 550 , Hrušovany u Brna

Predaj a výroba tvárnic a tehiel z bieleho pórobetonu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 38 inzerátov