Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko»Slovensko»Trenčiansky kraj
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 165 inzerátov

IdealBau Slovensko, s.r.o.

Palackého 85/5 , Trenčín

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie bytov, úprava interiéru, demolačné práce, zemné a výkopové práce, úprava terénu, nákladná doprava, stavebný materiál.

KJG a. s.

Malinovského 800/131 , Čachtice

Výroba a predaj strešného klampiarskeho systému na odvodnenie striech budov, strešných krytín.

STAS, s.r.o.

Brezovská 459/7 , Myjava

Stavby na kľúč, inžinierske stavby, kompletné rekonštrukcie a realizácia stavieb. Zemné práce. Montáž, opravy a údržba elektro, voda a plynovodov, kanalizácie a kúrenia. Predaj stavebného materiálu.

FeMaDa, s. r. o.

Papradno 1514 , Považská Bystrica

Výroba CLT panelov, KVH hranolov, hobľovaných hranolov, stavebného reziva, strešných lát, OSB dosiek, nábytkových elementov, drevených brikiet. Výroba mobilných, modulových drevostavieb z CLT panelov.

Róbert Minich - STAV MAT

I. Krasku 734/18 , Prievidza

Maliarske a natieračské práce, maľovanie interiérov, exteriérov, nátery okien, plotov a brán. Murárske, stavebné práce. Predaj stavebného materiálu.

SYSTEMTUBE, s.r.o.

Púchovska 12/A , Nemšová

Predaj hutného materiálu - oceľové rúry, betonárska oceľ. Povrchová úprava kovov, delenie materiálov.

MALIŠKA s. r. o.

Šimonovianska 1763/102 , Partizánske

Predaj stavebného materiálu - tehla, pórobetón, škridla, komínové systémy, strešné okná, obklady a dlažby, sanity. Miešanie interiérových a exteriérových farieb, fasádnych omietok.

DINOSTAV, s.r.o.

Vieska Bezdedov 113 , Púchov

Predaj stavebného materiálu, odborné poradenstvo, výpočet spotreby a ceny materiálu, doprava a vykládka tovaru.

AX STAVAS, s.r.o.

Murgaša 1 , Prievidza

Vyrába prírodného hutného drveného kameniva, prírodného ťaženého kameniva, sušené drvené kamenivo, záhradného kameniva, piesok, štrk, kameniva do betónu a malty.

SMART spol. s r.o.

Zlatovská 27 , Trenčín

Veľkoobchod a maloobchod, sklad so spojovacím a železiarskym materiálom: skrutky, matice, podložky, nity, závitové tyče, kotvy, hmoždenky, klince, kolíky, závlačky, vrtáky, rezné a brúsne kotúče.

Peter Jarabica - SERVIS METAL

Nimnická cesta 1612 , Púchov

Predaj farebných kovov - cínový, hliníkový, olovený bronz, mosadz, meď, hliník.

Mostax s. r. o.

Dvory 1938 , Púchov

Vegetačné oporné múry, kaskády, ploty, záhrady. Ekologické inžinierstvo, zelené riešenie pre oporné múry, protierózne, protipovodňové steny, pre stabilizáciu svahov, rigolov, násypov, ciest.

Wavin Slovakia, s.r.o.

Partizánska 73/916 , Bánovce nad Bebravou

Výroba a predaj plastových potrubných systémov, kanalizačných šácht, ležadiel kanalizácií, bezvýkopových technológií, odkvapových systémov, tlakových rozvodov, rozvodov pre vykurovanie.

DARJA - štrkovňa, porez drevotriesky

Bolešov 96 , Bolešov

Vnútroštátna nákladná doprava do 24 ton. Predaj drevotriesky, sololitu, železiarskeho tovaru, nábytkárskeho kovania, úchytiek, kuchynského vybavenia. Ťažba a predaj piesku, štrku, drveného štrku.

AWINDOR, s.r.o.

Predaj okien a dverí. Dodávka výrobkov z plastu, hliníka a dreva. Profily Rehau, Aliplast, eurohranoly IV68, kovanie Roto.

Tibor Mališka - Stavivá

Šimonovianska 1763/102 , Partizánske

Predaj fasádnych farieb a omietok, lakov, stavebného materiálu, obkladov, dlažieb a stavebných strešných krytín. Kúpeľňové štúdio.

Eva Zámečníková - EBAKOL

Biskupická 54 , Trenčín

Ponuka stavebných a priemyselných rozvádzačov od konkrétneho dodávateľa, ponuka ľahkého aj ťažkého stenového debnenia, stropového debnenia s padacími hlavami, dreveného stropového debnenia.

Kameňolomy, s.r.o.

Priemyselná 5 , Nové Mesto nad Váhom

Stavebné materiály - predaj a spracovanie kameňa pre oblasť stavebníctva, metalurgie, hutníctva, poľnohospodárstva, lesného hospodárstva, potravinárskeho a sklárskeho priemyslu.

SIPA s.r.o.

Vlčkovo 315 , Dežerice

Predaj strešnej krytiny, strešných okien a odkvapových systémov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 165 inzerátov