Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko»Slovensko»Bratislavský kraj»Pezinok
Predošlá Nasledovná 1 - 14 z celkom 14 inzerátov

STAVEBNINY BEBA, s.r.o.

Viničnianska 1 , Pezinok

Predaj stavebného materiálu pre maloodberateľov ako aj veľkoodberateľov, podlahové krytiny, plávajúce podlahy, sanita, program pre interiér a exteriér.

BAĎURA, s.r.o.

Šenkvická cesta 18 , Pezinok

Stavebniny, výkup druhotných surovín, prenájom nebytových priestorov, odvoz odpadu kontajnerovým autom.

Kameň Slovakia s.r.o.

Na Pažiti 1639/7 , Svätý Jur

Výroba a predaj obkladov a dlažieb, kameň na murovanie.

KARBON, s.r.o.

Nádražná 75 , Šenkvice

Veľkoobchod s pevnými, tekutými a plynovými palivami. Betónové výrobky, murovací materiál, omietky a malty, tepelné izolácie, hydroizolácie, strešné krytiny, komínové systémy.

FEROVA s.r.o.

Národná 1961 , Modra

Predaj a dovoz štrku, piesku, makadamu. Delenie plechov plazmovým rezaním.

MAX-beton, s.r.o.

Národná 1950/207 , Modra

Výroba a predaj betónových zmesí - vodotesné betóny, anhydritové a cementové potery, polystyrenbetóny, penobetóny, cestné betóny, samozhutniteľný betón. Doprava a čerpanie.

STAVDACH, s.r.o.

Predaj stavebnín - strešné krytiny, strešné okná, superdoska, izolácie, sadrokartón, omietkové zmesi, murovacie materiály, tvárnice, komínové systémy, stavebná chémia, zámková dlažba a náradie.

Ateko trading s.r.o.

Prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, skladovanie. Výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Satina s.r.o.

Bratislavská 79 , Pezinok

Stavebniny, železo, betónové skruže, dlažby, spojovací materiál, pracovné náradie a pomôcky, farby a laky, zatepľovanie fasád, projektovanie, rekonštrukcie striech. Prenájom skladov, bilboardov.

Staval, s.r.o.

Holubyho 71 , Pezinok

Stavby rodinných domov na kľúč, rekonštrukcia bytov. Murárske, maliarske a obkladačské práce, pokládka zámkovej dlažby, zateplenie rodinných domov. Predaj a zabezpečenie stavebného materiálu.

Stavebniny STAVKVET s. r. o.

Moyzesova 8 , Pezinok

Predaj stavebného materiálu - komíny, omietky, izolácie, sadrokartón, strešné krytiny. Predaj stavebnej chémie, sanitárnej keramiky, okien a dverí, armatúr a kúpeľňových doplnkov, obkladov a dlažieb.

KRNÁČ - DREVOREZ Bratislava, s.r.o.

Zatepľovanie fasád, montáž sádrokartónu, výstavba rodinných domov na kľúč. Predaj stavebných materiálov vrátane izolácií. Exteriérové a interiérové farby a omietky.

SLAVIK Group, s. r. o.

Brezová 374/30 , Viničné

Manažment stavby a kompletný stavebný inžiniering: pozemky, projekty, špecialisti, materiály, znalecké posudky, energetický certifikát.

PRO - INT, s.r.o.

Pri Štadióne 7 , Svätý Jur

Dodávka a montáž sadrokartónových konštrukcií a kazetových podhľadov. Zatepľovanie fasád a budov. Zabezpečenie murárskych prác.

Predošlá Nasledovná 1 - 14 z celkom 14 inzerátov