Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko»Slovensko»Nitriansky kraj»Nové Zámky
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 40 inzerátov

TYCHÉ, s.r.o.

Hasičská 26 , Šurany

Stavebná firma - výstavba bytových jednotiek, natieračské a maliarske práce, stavebné práce vykonávané horolezeckou technikou. Predaj stavebnín - strešné krytiny, murovacie materiály, stavebná chémia.

Miloš Racko - STAVEBNINY L & M

Považská 40 , Nové Zámky

Predaj stavebného materiálu - murovací materiál, suché omietkové zmesi a lepidlá, betónové dlažby, komínové systémy, strešné krytiny a Lexan.

Stavebniny DEK a.s.

Predaj strešnej krytiny, tepelných izolácií, strešných okien, stavebných dosiek, elektomateriálu, kotlov, termostatov, vodomerov, náradia, rôznych druhov farieb, záhradného nábytku.

Norbert Madarász - MADMONT

Andovce 464 , Andovce

Kompletné inštalácie rozvodov, vody, kúrenia a plynu pri výstavbe rodinných domov až do finálnej podoby aj s osadením sanity.

GARDEN Komjatice s.r.o.

Hradská 75 , Komjatice

Rekonštrukcie rodinných domov, rekonštrukcie bytov, zatepľovanie objektov, rekonštrukcie fasád a opravy šikmých a plochých striech, zemné práce, predaj - zatepľovacie a murovacie systémy.

Tibor Lenčéš - klampiarske a pokrývačské práce

Vinohrady 6092/5 , Nové Zámky

Klampiarske a pokrývačské práce, strihanie a ohýbanie plechu a vložkovanie komínov. Predaj klampiarskych výrobkov, odkvapových systémov z pozinkovaných a medených plechov.

STAVEG, spol. s r.o.

Levická 544 , Šurany

Stavebná činnosť. Predaj stavebného materiálu, vykonávanie stavebných prác.

ROLUMI PLUS, s.r.o.

Hlavná 3 , Palárikovo

Predaj stavebného materiálu - strešné krytiny, betónové škridle pre prístrešky, strechy, hospodárske budovy. Tesárske, pokrývačské, klampiarske práce. Železiarstvo.

DaH-MAT spol. s r.o.

Šurianska 38 , Bánov

Predaj dreva, stavebného materiálu a sanitárneho zariadenia - strešné krytiny, murovacie materiály, obklady a dlažby, tepelné izolácie, spojovací materiál, fasádne farby a omietky.

František Müller - STAVMAX

Kozmonautov 10 , Štúrovo

Predaj stavebnín a stavebného materiálu - tehly, zámková dlažba, obklady, obkladačky, izolačný materiál, fasádne omietky.

Hifer, s. r. o.

Partizánska 59 , Komjatice

Dodávanie materiálov pre šikmé strešné konštrukcie - výroba a predaj stavebného reziva, predaj strešných krytín, predaj odkvapových systémov, ohýbanie plechov.

Slov - DV, spol. s r.o.

ul. Považská 85 , Nové Zámky

Predaj reziva, špárovka s priebežnými lamelami z borovice a severského smreka, predaj drevených obkladov. Stavba drevených zrubov.

STAV-MAT Dvory, s.r.o.

Kolťanská cesta 9 , Dvory nad Žitavou

Predaj stavebných materiálov - cement, železo, lepidlá, malty, omietky, dlažby, tehly, pórobetón, šalovacie tvárnice, zatepľovacie materiály, strešné systémy, ploty, železo, komín, farby, sadrokartón.

STEEL TECH plus, s. r. o.

Komárňanská cesta 3 , Nové Zámky

Predaj hutníckeho materiálu - oceľové profily, betonárska oceľ, oceľové plechy a rúry, jaklové profily. Predaj poľnohospodárskej techniky.

Pescara s.r.o.

Predaj dlažby, strešných okien, strešnej krytiny, oplotenia, hnedého uhlia, dreva a stavebného materiálu, prenájom stavebných a demolačných strojov a zariadení, prípravné práce pre stavbu.

Limestone SK, s.r.o.

Dvorská cesta 5917/24 , Nové Zámky

Požičovňa stavebných strojov a mechanizácie. Servis malých a stredných stavebných strojov. Montáž debnenia a lešenie. Armovacie, betonárske a priemyselné práce, strojové omietky.

AQUARENT, s.r.o.

Podzámska 38 , Nové Zámky

Ťažba a predaj stavebného materiálu - štrku a štrkopiesku.

S.F.H., s.r.o.

Gúgska 13 , Nové Zámky

Stavebná činnosť a obchodná činnosť. Výroba a predaj betónovej zmesi, oceľovej armatúry, prevádzka stavebných mechanizmov. Výstavby na kľúč, rekonštrukcie a prestavby.

STRECHY-MK s.r.o.

Nižné Kamence 848 , Belá

Predaj strešných systémov, odkvapových systémov a strešných okien. Realizácia striech rodinných a bytových domov, občianskych budov i väčších priemyselných objektov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 40 inzerátov