Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 445 inzerátov

PRESBETON Nova, s.r.o.

Bojnická 18 , Bratislava

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

newface, s.r.o.

Senecká cesta 2 , Šamorín

Timbermax je nová generácia bezúdržbového materiálu, ktorý dokonale nahrádza drevo v exteriéroch - na terasách, fasádach, plotoch. Terasové a fasádne dosky Timbermax vynikajú luxusným vzhľadom podobným exotickým drevinám, bezkonkurenčnou farebnou stálosťou a odolnosťou voči fľakom, škvrnám a výbornými protišmykovými vlastnosťami.

BONIT SLOVAKIA, s.r.o.

Hurbanova 772 , Nové Mesto nad Váhom

Predaj stavebného materiálu - PVC podlahovín, papierových a samolepiacich tapiet.

Stavebniny Geča

Hlavná 360 , Košice

Stavebniny, železiarstvo. Predaj stavebných materiálov, farieb-lakov, železiarskeho, vodoinštalačného a elektroinštalačného materiálu.

STAVDACH, s.r.o. - stavebniny

Doľany 408 , Doľany

Predaj stavebnín - strešné krytiny, strešné okná, superdoska, izolácie, sadrokartón, omietkové zmesi, murovacie materiály, tvárnice, komínové systémy, stavebná chémia, zámková dlažba a náradie.

SLOVBAZALT, s.r.o.

Čakanovce 373 , Čakanovce

Ťažba, spracovanie a predaj prírodného štiepaného kameňa - dlažobné kocky, obrubníky, dlažobný kameň, šľapáky, kameň na murovanie, drť.

TPZ PEGA, s.r.o.

Jeséniová 37/A , Bratislava

Predaj vzduchotechnických rozvodov, materiálov zabezpečujúcich požiarnu ochranu stavebných konštrukcií, káblov a iných vedení vyžadujúcich ochranu pred požiarom.

Ing. Kristián Hanečák - CHRIS SECTOR

Jozefa Smreka 449/22 , Podolínec

Predaj stavebného materiálu na stavbu domu. Dodávka materiálu a montáž zateplenia rodinných domov, predaj a montáž sadrokartónu a tepelných izolácií. Poradenstvo pri výbere materiálu.

Novastaving, spol. s r.o. - stavebniny

Slovenská 48 , Šurany

Predaj stavebného materiálu - železiarsky a inštalatérsky tovar, vykurovacia technika, farby, potreby pre domácich majstrov.

BETON BAU s.r.o.

Stožok 132 , Stožok

Výroba, transport a čerpanie betónových zmesí. Predaj certifikovaných betónových zmesí a preprava sypkých materiálov. Realizácia betonárskych prác pre menšie a väčšie stavby.

DREVOTRADE, s. r. o.

Sološnica 593 , Sološnica

Výroba, predaj a sušenie reziva, porez guľatiny. Predaj a výroba výrobkov a polotovarov z dreva - guľatina, palivové drevo, rezivo, brúsené a štiepané koly, parkety.

DWELL, a.s. - stavebniny

Švermova 1456/5 , Gbely

Nákup, predaj a doprava stavebného materiálu, poradenstvo pri výbere stavebného materiálu, vypracovanie cenovej kalkulácie.

HRONSTAV 03, s.r.o.

Mostárenská 17 , Brezno

Stavebná chémia, tehly, tvárnice, stavebné lepidlá, zatepľovacie systémy, drevovýroba - dvere, okná. Zárubne, tepelné izolácie, strešné okná, žalúzie, rolety, schody, komíny, strešné krytiny, obklady.

CHARVÁT SLOVAKIA - priemyselná hydraulika

Bánovská 1034 , Trenčianska Turná

Výroba a predaj hydraulických hadíc s koncovkami. Predaj - priemyselné oleje, priemyselné hadice, hydraulické skrutkovania a rýchlospojky, guľové kohúty, manometre a armovacie zariadenia.

A-BUILD, spol. s r.o.

Banská cesta 747/25 , Kremnica

Projektovanie, inžinierska činnosť, zhotovenie a rekonštrukcie stavieb. Zemné práce, manipulačné a dopravné služby, požičovňa lešenia. Predaj stavebného materiálu - štrk, piesok, sadrokartón.

Peter Chlepko, CHP - stavba

Liptovská Osada 695 , Liptovská Osada

Predaj stavebného materiálu - porfix, cement, stavebnej ocele, sieťoviny, omietky, lepidiel, polystyrénu, nobasilu, krytiny Rova, odkvapového systému, náradia, farieb, lakov, sádrokartonu, klincov.

STAS, s.r.o.

Brezovská 459/7 , Myjava

Stavby na kľúč, inžinierske stavby, kompletné rekonštrukcie a realizácia stavieb. Zemné práce. Montáž, opravy a údržba elektro, voda a plynovodov, kanalizácie a kúrenia. Predaj stavebného materiálu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 445 inzerátov